Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

Od 1 800 Kč

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

!UPOZORNĚNÍ!
V současné chvíli nepřijímám nové klienty.

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :)
...

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Ceny ZnamyLekar.cz

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.

Velmi vřelý a profesionální přístup. Vše bylo vysvětleno a ukázáno. Otázky byli hezky zodpovězeny. Jsem moc spokojená s návštěvou a příjdu zas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem moc spokojený. Milý a profesionální přístup, velmi příjemné. Budu se rad vracet k dalšímu ošetření mých zubů.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

vše proběhlo v nejlepším pořádku. Velice pěkné prostředí, paní hygienistka milá, pečlivá, vše vysvětlí. Tak by to mělo vypadat. Děkuji za tento přístup.
RK

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní hygienistka je naprosto skvělá! Celý postup ochotně vysvětlí a doporučí i vhodnou domácí léčbu. Po celou dobu panuje uvolněná atmosféra.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní je skvělá a velmi ochotná , vše dobře vysvětlí a poradí , nemám u ní sebe menší problém , krom toho i vyslechne svého pacienta

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi profesionální ,šetrný a vlídný přístup ke klientovi.Veškerou problematiku péče o dutinu ústní mi hygienistka trpělivě vysvětlila.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani hygienická je velmi přívětiva, má profesionální přístup na úrovni. Byla jsem velmi spokojená. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slečna Havlínová je nejlepší! Milá, komunikativní, profesionální a velmi pečlivá. Po každé návštěvě jsem velmi spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše velmi detailně vysvětleno a následně velmi trpělivé a šetrné ošetření všeho potřebného.
Příjemný zážitek, těším se na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi profesionální a příjemný přístup. Bezbolestné, precizní s výborným výsledkem. Mohu jen doporučit.