Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha

Hotovost

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min. • Od 1 800 Kč

Ordinační bělení

!UPOZORNĚNÍ!
V současné chvíli nepřijímám nové klienty.

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :)
...

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

Od 1 800 Kč

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.

Sestřička je velmi milá, šikovná. Nejlepší dentalni hygienička, kterou jsem navštívila.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani hygienistka je moc pecliva a profesionalni,ale z me strany je totalne frustrujici nulova komunikace. Do ordinace se neda dovolat,na zpravy nedostanete odpoved a i kdyz se chcete preobjednat z terminu,ktery je za 3 mesice,je to bez sance. Take pracuji s lidmi,takze je to pro mne naprosto nepochopitelne a velke zklamani.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Veronika je velmi příjemná, profesionální, vždy vysvětli, co se bude dít a jak se správne starat. Na navstevu se vždy těším a velmi doporučuji.

Chodím k pani Veronike pravidelne. Maximálna starostlivosť a z mojej strany spokojnosť. Kvôli veľmi zlej skúsenosti v minulosti som si dôsledne vyberala nového zubného hygienistu. Pani Veronika splňuje všetky očakávania, je veľmi starostlivá a vždy poradí. Všetko prebieha bezbolestne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Veronika je velice pečlivá a příjemná. Je to nejlepší hygienistka co jsem poznala.

jsem vzdy velmi spokojena! Pani Wiesner je vzdy velmi mila, vse radne vysvetli.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na dentální hygienu chodíme pravidelně a vždy je ošetření skvělé. Děkujeme

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Laskave a empaticke jednani, profesionalni osetreni zubu, doporuceni leku a vhodnych pomucek, dochvilnost, bezproblemova platba.

Perfektntí jednání, vše podrobně vysvětleno. Termín je přesný, nečekám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše v pořádku. Hezké prostředí, ochota, pečlivost a vstřícnost.

!UPOZORNĚNÍ!
V současné chvíli nepřijímám nové klienty.

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :)
...

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Ceny ZnamyLekar.cz

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií