Veronika Havlínová

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

58 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 512 návštěv profilu během posledních 30 dní

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• J
    Umístění: Ordinace dentální hygieny

Musím říct, že po předchozích zkušenostech byla má návštěva zde nebe a dudy. Vše mi bylo vysvětleno, čištění zubního kamene bylo provedeno citlivě a dostal jsem mezizubní kartáčky na doma. V blízké době očekávejte příval kolegů z práce, které zaujalo vyprávění. :-)

Veronika Havlínová2018-10-23

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Těším se na Vás při další kontrole a případně i na kolegy ;)

• D
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena (60 minut)

Milá,pečlivá, citlivá, profesionální a skvělá.Myslim,že má svou práci ráda i pacienty.Diky za péči.Dragounova

• M
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena (60 minut)

Super přístup, příjemné prostředí, přijata jsem byla ještě o 10 minut dříve :-) vše v klidu vysvětlí, odpoví na dotazy. Naprostá spokojenost! Určitě přijdu znovu.

Veronika Havlínová2018-10-18

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) A těším se na další návštěvu ;)

• A
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena (60 minut)

Dekuji. Moc dobra pani. Vsechno bylov poradku. Hezka ordinace. Zadne zpozdeni. Doporucuji vsem a prijdu jeste.

Veronika Havlínová2018-10-18

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Budu se na Vás těšit na další návštěvě :)

• M
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena (60 minut)

Příjemný, lidský přístup hygienistky. Vše vysvětluje, ukazuje. Nabízí další možnosti. Možnost objednání on-line.

Veronika Havlínová2018-10-11

Dobrý den, děkuji moc za kladné hodnocení a jsem ráda, že jste byla spokojená s ošetřením :) Těším se na další návštěvu ;)

• O
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena (60 minut)

Veronika má velice pozitivní a profesionální přístup, odcházel jsem příjemně naladěn a těším se za půl roku...

Veronika Havlínová2018-10-10

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

• V
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena (60 minut)

Velmi profesionální přístup, vše bylo vysvětleno. Paní dentistka byla příjemná, usměvavá. Na dentální hygieně jsem byla poprvé a byla jsem velmi spokojená

Veronika Havlínová2018-09-24

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) Těším se na další návštěvu.

• I
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena (60 minut)

Velmi mily a zaroven profesionalni pristup.Pocit dokonale vycistenych zubu.Mohu jen doporucit.Dekuji.

Veronika Havlínová2018-09-20

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

• S
    Umístění: Ordinace dentální hygieny

Ordinaci dentální hygieny jsem navštívila poprvé a jsem spokojena. Paní Havlínová veškeré úkony pečlivě vysvětlila. Odcházíte s pocitem dokonale vyčištěných zubů. :-) Mohu jen doporučit - výborná zkušenost a profesionální přístup.

Veronika Havlínová2018-09-18

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení! :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená. Hezky čistěte a budu se těšit na další návštěvu :)

• K
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena (60 minut)

Veronika je skvělá, svělá, skvělá! To se prostě jinak nedá říct! Já, co mám fóbii od dětsví ze zubařů a jsem přecitlivělá na bolest, jsem zvládla její ošetření bez injekce. Je naprosto empatická, příjemná, milá, motivující... Přišla jsem domů se skvělou náladou a na další návštěvu se fakt těšila! Několik let jsem odkládala návštěvu hygieny až jsem měla se zuby velké problémy, strávila jsme u ní v ordinaci přes 2 hodiny a ještě odcházela s výbornou náladou. Verčo, děkuji Vám za záchranu zubů :-)

Veronika Havlínová2018-08-27

Dobrý den, strašně moc děkuji za milé a pozitivní hodnocení! :) Jsem opravdu moc ráda, že jste byla spokojená a že jsme vše zvládly. Budu se na Vás opět moc těšit a hezky čistěte :D

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :)

Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí dvojnásob a to už pouze proto, že dutina ústní je vstupní branou do celého těla.

Dentální hygienistka je nedílnou součástí dentálního týmu. Nejen že Vám zuby očistí od zubního kamene, plaku a pigmentů, ale také provede praktickou instruktáž hygieny včetně výběru správných dentálních pomůcek.

Pouze perfektní dentální hygiena, instruovaný a motivovaný pacient vedou k úspěšnému vyléčení zánětu dásní, parodontitidy, předcházení vzniku zubního kazu a další.

• dentální hygiena

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Certifikáty

Nemoci