Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

Od 1 800 Kč

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

!UPOZORNĚNÍ!
V současné chvíli nepřijímám nové klienty.

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :)
...

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Ceny ZnamyLekar.cz

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.

S paní Wiesner jsem moc spokojená. Je precizní, vše mi vždy v klidu vysvětlí a popíše jednotlivé kroky. Těším se na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Veronika je naprostý profesionál. Vše dopodrobna vysvětleno co potřebujete vědět. Milý a empatický přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá Spokojenost ! Není nic co bych vytkla. milá, komunikativní.. vše vysvětleno.. ordinace krásná

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mohu jen doporucit.Veronika je mila,vse vysvetluje,ocenuji jemny a citlivy pristup.Urcite se nevidime naposledy:-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Super skušenost, odbornost a profesionalita na nejvyšší úrovní. Hodinove vyšetření ušlo ako voda díky super atmosféře v ordinaci, určitě doporučuji.

Všechno perfektní, paní Veronika je moc milá, pečlivá, jemná a vše krásně vysvětlí. Můžu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jako vždy perfektní péče a
profi přístup. Velmi milá hygienistka, krásná ordinace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní Veronikou Havlínovou jsem vždy velice spokojena...je milá, šíkovná, jemná a ráda se k ní vracím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slečna Veronika je opravdu profesionálka na svém místě. Nejlepší dentální hygiena co znám!A navíc je milá a příjemná…

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slečna hygienistka je výborná,trpělivá,vše vysvětlí....ráda se vracím.Můžu jen a jen doporučit návštěvu -udělat něco málo pro své zdraví.