Adres

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha
Ordinace dentální hygieny (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
723 20.....

Dentální hygiena (50-60 minut) (od 1 100 kč)

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce (od 900 kč)

Bělení zubů domácí (3 300 Kč) + 14 Více

Bělení zubů ordinační (5 500 Kč)

Kyretáž (1/4 čelisti) (1 200 Kč)

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut) (od 600 kč)

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat ná...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 60 minut

Chodím pravidelně, perfektní ošetření, vyčištění, rady k vylepšení hygieny a hlavně velmi milý a jemný přístup k pacientovi!!!

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vrele doporucuji. Ocenuji profesionalni pristup, jemnost pri praci i ohleduplnost. S praci jsem byla maximalne spokojena.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za milé hodnocení! Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit za půl roku :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Paní Havlínová je velmi milá, ochotná a hlavně pečlivá. Vždycky řekne dopředu, co bude dělat a žádný zákrok od není bolestivý.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Byla jsem velmi spokojená s prací slečny Havlínové. Vlídná, opatrná, pečlivá a usměvavá. Jistě zase příjdu za 6 měsicu

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za milé hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit za půl roku :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 60 minut

Vstřícná a milá. Ošetření je šetrné, průběžně vysvětluje co dělá a popisuje možnou prevenci, na kterou obecně klade důraz a věnuje čas tomu, aby se člověk naučil zuby čistit správně. Super přístup, rozhodně mohu doporučit.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za kladné hodnocení a jsem ráda, že jste byla spokojená s ošetřením :) Těším se na další návštěvu ;)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Naprosto super! Pani doktorka je skvela, poradi, vyjde vstric. Lepsi dentalni hygienu jsem nezazil a doporucuji navstevu zde. Dekuji za Vas pristup. Petr

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení :) Jsem opravdu ráda, že jste byl spokojený a budu se na Vás těšit na příští kontrole :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Precizní a dokonalé, vstřícné jednání. Po krátké konzultaci jsme vybrali vhodnou metodu jak si správně vyčistit mezizubní prostory.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení, jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Budu se na Vás opět těšit a ať Vám jdou mezizubní prostory ;)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Naprosto doporučuji! Skvělý servis,příjemné prostředí, osobní přístup, nulová čekací doba. Zatím nejlepší dentální hygiena, na které jsem dosud byl. Plánuji se objednat i příště k paní Havlínové

Veronika Havlínová

Dobrý den, velice děkuji za milé hodnocení :) Moc mě potěšilo. Jsem ráda, že jste byl spokojený a budu se opět těšit :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka byla naprosto úžasná :) Vlídná, opatrná, pečlivá a v neposlední řadě se zájmem o pacienta.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení, velmi mě potěšilo a jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Budu se na Vás opět těšit :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Příjemná vše dopodrobna vysvětlí, spokojenost nadevše. Určitě se za půl roku objednám znovu. Děkuji za ošetření

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji Vám za doporučující hodnocení :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená. A těším se opět na viděnou :)

Kyretáž (1/4 čelisti)

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Odstranění zubního kamene

Cena není uvedená

Dentální hygiena (50-60 minut)

od 1 100 kč

od 1 100 kč

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce

od 900 kč

5 500 Kč

Depurace zubů

Pískování zubů

Cena není uvedená

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut)

od 600 kč

od 600 kč

Zhotovení sportovního chrániče zubů

2 000 Kč

2 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Paní Havlínova je pečlivá a milá a hlavně profesionál . I když jsem z návštěvy měla strach, obavy byly zbytečně. Rozhodně doporučuji! Každý krok detailně popíše aby pacient přesně věděl co má čekat.

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentalni hygiena

Dneska poprve u p.Havlinove a odchazim nadsena!Jsem prekvapena kolik pece je v ramci osetreni brano jako standart...a pri tom vse delano s takovou peclivosti a laskou.Bylo velmi prijemne,ze kazdicky krok byl dopredu vysvetlen,na kazdou otazku prisla odpoved.Mnohokrat dekuji!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Veronika je velice šikovná a pečlivá, všechno ochotně vysvětlí. S provedeným ošetřením jsem velmi spokojen a určitě přijdu zas. Děkuji.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený a děkuji za milé hodnocení :) Těším se na další návštěvu :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Skvělá, naprosto profesionální! Celé ošetření je bezbolestné provázené informacemi o aktuálním zákroku. Laskavý přístup je neocenitelný.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Moc děkuji za pozitivní hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Slečna Havlínová je již asi pátá dentální hygienistka, kterou jsem navštívil. A mohu čestně říci, že jsem byl velmi spokojen. Zejména oceňuji citliví přístup k pacientovi a velmi si vážím komentáře během péče o můj chrup. Za mě, plný počet bodů. Jiný slovy, bez chyby. Aleš A.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé a pozitivní hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený a těším se ideálně za půl roku :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vlemi pečlivé čištění zubů všemi dostupnými metodami, velmi vlídná a přívětivá obsluha. Vřele doporučuji :)

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený a budu se těšit na další návštěvě ideálně za půl roku :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Moc milá paní hygienistka, pečlivá, profesionální a milá - není co vytknout, i zuby mi v rámci běžného ošetření zbavila pigmentace. Takže doporučuji a přijdu zase :-)

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) A těším se na další návštěvu ;)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Nelze nic vytknout, perfektní, šetrná péče. Vřele doporučuji. Obávat se nemusíte ani pokud máte velmi citlivé zuby.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený! Moc děkuji za pozitivní hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (60 minut)

Dostalo se nám příjemného, milého přijetí, komplexní a profesionální péče v oboru dentální hygieny.
Děkujeme a můžeme jen doporučit dětské ošetření.
Syn (13 let) bude určitě pravidelně ordinaci navštěvovat.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení a jsem ráda, že jste vy i syn byli spokojení! Budu se těšit na další návštěvu :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Moc děkuji za celkovou péči, byla jsem nadšená, vše mi bylo důkladně vysvětleno, nic nebolelo, perektní profesionální a lidský přístup, Veronika je velmi milá, pečlivá. Vřele doporučuji!

Veronika Havlínová

Dobrý den, velice děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) A těším se na další návštěvu :)

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií