Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha
Ordinace dentální hygieny (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
723 20.....

Dentální hygiena (50-60 minut) • od 1 100 kč

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce • od 900 kč

Bělení zubů domácí • 3 300 Kč +14 Více

Bělení zubů ordinační • 5 500 Kč

Kyretáž (1/4 čelisti) • 1 200 Kč

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut) • od 600 kč

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat ná...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Dnešní návštěva u paní dentální hygienistky Havlínové byla přímo skvělá! Ne jenom, že je to velice příjemná slečna, ale také skvělá hygienistka. Přístup na jedničku! Na návštěvu za půl roku se budu snad i těšit.
Moc doporučiji !

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za kladné hodnocení a jsem ráda, že jste byla spokojená s ošetřením :) Těším se na další návštěvu ;)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 60 minut

Paní hygienistka je nesmírně pečlivá ve své práci a zároveň příjemná na klienty. Výborná zejména k dětem. Skvěle zvládá dělat nejen vlastní čištění, ale i edukaci, jak vyčištěný stav chrupu udržet.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milá slova a hodnocení! Budu se opět těšit na Vaši návštěvu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 60 minut

Byla jsem velmi spokojená. Vyšetření trvalo opravdu celou hodinu, v průběhu mi slečna hygienistka vysvětlila jednotlivé úkony a v závěru doporučila vhodné kartáčky na čištění mezizubních prostor. Určitě se objednám znovu.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za milé hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit za půl roku :) A hezky čistěte ;)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentalni hygiena

Slečna / paní Havlinova je skvělá. Dentalni hygienu provedla na vybornou, vše perfektně vysvětlila, ukázala a doporučila jiný vhodnější postup čištění mezizubnich prostor. Hned jsem se objednala na další návštěvu.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Hezká, milá mladá dáma příjemného vystupování, která Vás šetrně ošetří, svá konání předem vysvětlí a odcházíte od ní s pocitem, že o Vás bylo dobře postaráno. Naprostá profesionalita! Žádná bolest ani komplikace po očistě zubního kamene a usazeného pigmentu!

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená a budu se opět těšit!

Z návštěvy dentální hygieny jsem odcházela velice spokojená. Setkala jsem se s velice milým a vstřícným jednáním. Ošetření bylo provedeno s úžasně citlivým přístupem a skutečným zájmem o pacienta. Je znát, že slečna Havlínová je nejen profesionál, ale že má svoji práci ráda a baví ji. Moc děkuji.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Dnes dentální hygiena - milý přístup, odborná péče, příjemné prostředí. Hodina na křesle bez stresu a s pocitem, že se vám někdo věnoval a kvalitně vás ošetřil. Všem doporučuji. J. Křikava

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení! Jsem velmi ráda, že jste byl spokojený a budu se na Vás opět těšit :)

Po dvou návštěvách ordinace dentální hygienistky Veroniky Havlínové mohu konstatovat absolutní spokojenost. Setkal jsem se s velmi vstřícným a přívětivým jednáním. Ošetření bylo profesionální, velmi ohleduplné a mimořádně pečlivé, což při následné preventivní prohlídce ocenil i můj stomatolog.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl vy, i pan doktor, spokojený :) Děkuji moc za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit!

Na této dentální hygieně jsem se cítila opravdu dobře, veškeré zákroky mi byly sděleny dopředu a vše bylo naprosto bezbolestné.
Moc Vám děkuji za vlídný, trpělivý a profesionální přístup, slečnu hygienistku mohu jen doporučit :)

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení! Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit :)

Chodím pravidelně, perfektní ošetření, vyčištění, rady k vylepšení hygieny a hlavně velmi milý a jemný přístup k pacientovi!!!

Veronika Havlínová

Dentální hygiena (50-60 minut)

od 1 100 kč

od 1 100 kč

Ordinace dentální hygieny

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce

od 900 kč

Kyretáž (1/4 čelisti)

1 200 Kč

1 200 Kč

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut)

od 600 kč

Odstranění zubního kamene

Ošetření citlivých zubních krčků

Depurace zubů

Ordinace dentální hygieny

Umístění: Ordinace dentální hygieny odstranění zubního kamene

Vse perfektni,muzu rict i nadstardantni.Slecna Havlinova velice mila a sikovna.Uz se nemusim bat na dalsi navstevu.
Vsem doporucuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Paní Havlínová je úžasná, empatická, s osobním přístupem k pacientovi. Velice ochotná a milá. Ošetření bylo bezbolestivé. Děkuji.

Paní doktorka byla vynikající. Velmi příjemná, ujišťovala se, zda je vše v pořádku, vždy vysvětlila co bude dělat, velmi pečlivá. Rozhodně doporučuji.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za pozitivní hodnocení a jsem moc ráda, že jste byl s ošetřením spokojený :) Těším se na další návštěvu!

Umístění: Ordinace dentální hygieny pravidelná návštěva

Profesionaln ipřístup vekmi příjemné vystupování .Velmi ráda doporučuji.Dis. Havlínová je milá aperfektní lékařka.Vše vysvětleno a velm imile prostředí.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení, velmi mě těší Vaše spokojenost! Těším se na další návštěvě :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Již moje druhá spokojená návštěva. Po létech střídání různých pracovišť jsem objevila to pravé a těším se zase za rok.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za kladné hodnocení. Jsem velice ráda, že jste byla spokojená a budu se těšit na další návštěvě :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Pravidelná kontrola

Paní doktorka je velmi milá a simpaticka. O všem velmi dobře informuje a poradí. Také má dobre vybavení které jinde neměli k dispozici. Celkově jsem se v ordinaci a při zákroku cítil velmi uvolněné.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený! Děkuji moc za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Paní Havlínová je moc hodná a šikovná. Během ošetření na vše předem upozornila a respektovala všechna moje přání. Mohu jen doporučit.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za pozitivní hodnocení a jsem moc ráda, že jste byla s ošetřením spokojená :) Těším se na další návštěvu!

Na dentalni hygiene jsem byla se synem. Diky pristupu paní Veroniky se můj syn nebál jít poprvé k pani zubařce. Paní Veronika je velmi vstřícná, ocenuje i drobné úspěchy a posuny, což je pro mě velmi motivující. Má široký přehled a pracuje celostním přístupem. V neposlední řadě je pro mne důležité, že vždy vysvětlila, co bude dělat, co dělá a měly jsme smluvené signály, pokud by mě něco bolelo. Byli jsme jiz podruhe a velmi radi sem chodime.

Veronika Havlínová

Slečna hygienistka je svkělá, vše ukáže, vysvětlí a i takový zubní strašpytel jako já, se ničho nebál. Paráda!

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení a velmi mě těší Vaše spokojenost! Těším se na další návštěvě :)

Paní Havlínova je pečlivá a milá a hlavně profesionál . I když jsem z návštěvy měla strach, obavy byly zbytečně. Rozhodně doporučuji! Každý krok detailně popíše aby pacient přesně věděl co má čekat.

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií