Veronika Havlínová

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

39 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 514 návštěv profilu během posledních 30 dní

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• A
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Naprosto skvělá zkušenost, velmi profesionální a milý přístup. Návštěvu této specialistky mohu jen doporučit.

Veronika Havlínová2017-10-30

Dobrý den, velice Vám děkuji za doporučující hodnocení! Jsem ráda, že jste byla spokojená a těším se opět na viděnou :)

• Z
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 45 minut

Dentální hygiena byla velmi kvalifikovaně provedená, slečna je velmi příjemný, vše vysvětlí, ukáže a je velmi ohleduplná. Už se těším na další návštěvu příští rok.

Veronika Havlínová2017-10-27

Dobrý den, velmi Vám děkuji za hezký komentář :) Jsem moc ráda, že jste byla spokojena! Budu se na Vás opět těšit :)

• F
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Paradentóza

U Veroniky Havlínové jsem byl poprvé. Již jsem navštívil několik hygienistek, ale až u této jsem poznal změnu. Nejen že byla usměvavá, příjemná, a člověk se v ordinaci cítil velmi dobře v uvolněné atmosféře, ale poprvé za několik let konečně někdo řešil problém a nebylo to jen o krátké návštěvě, zaplatit a na shledanou. U této slečny jsem si jist že je skutečný odborník ve svém oboru a nejen já, ale i celá má rodina nebudeme chodit nikam jinam než k ní. Díky ní jsem zjistil že i když má člověk paradentózu tak se dá léčit i to.

Veronika Havlínová2017-10-18

Dobrý den, velice Vám děkuji za milé hodnocení! Vše se dá zvládnout - budeme na tom společně pracovat :) Budu se na Vás, i na celou rodinu, opět těšit :)

• V
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: prevence zubního kazu

Veronika Havlínová je velice milá a příjemná dentální hygienistka. Ošetření u ní vůbec nebylo nepříjemné. Naopak. Navíc je velmi šikovná a se vším zkušeně poradí. Ráda ji doporučím dalším pacientům!

Veronika Havlínová2017-10-09

Dobrý den, velice Vám děkuji za hezký komentář :) Jsem moc ráda, že jste byla spokojena! Budu se na Vás opět těšit :)

• Á
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: pravidelná kontrola

Slečna hygienistka byla velmi příjemná a šikovná. Absolvovala jsem zde první návštevu a určitě se znovu objednám. S péčí jsem byla spokojená.

Veronika Havlínová2017-09-25

Dobrý den, velmi Vám děkuji za milé hodnocení! Jsem ráda, že jste byla spokojená a těším se opět na viděnou :)

• E

Neuvěřitelně milá, empatická, citlivá a profesionální. Moje obavy rozptýlila s úsměvem, vše vysvětlila a zuby šetrně a bezbolestně ošetřila. V pohodové atmosféře jsem se cítila naprosto skvěle, spíše to byl relax než bolest. Díky péči slečny Havlínové jsem se zbavila zánětu dásní a již teď se těším na další návštěvu.

Veronika Havlínová2017-09-14

Dobrý den, velice Vám děkuji za doporučující hodnocení. Jsem ráda, že jste byla spokojená a těším se opět na viděnou :)

• P
    Umístění: Ordinace dentální hygieny

Ke slečně Havlínové již chodím několik let. Její vstřícné, osobní a zároveň velmi profesionální chování je vynikající. I přesto, že již pracuje na jiném místě, nehodlám měnit a jsem ochoten dojíždět i delší vzdálenost ze svého bydliště. Díky její péči a kvalitní instruktáži čištění zubů jsem se zbavil mnoha problémů v dutině ústní a tím pádem jsou i kratší návštěvy u zubního lekáře.

Veronika Havlínová2017-09-06

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení! Jsem ráda, že jste byl spokojený a těším se opět na viděnou.

• G
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: odstranění zubního kamene

Po změně bydliště jsem byla nucena změnit i zubního lékaře včetně hygienistky. Slečna Havlínová mi vše ochotně vysvětlila, její práce byla profesionální, přístup lidský, prostě super. Jsem ráda, že jsem měla při vybírání takové štěstí. Jen je škoda, že slečna hygienistka odchází, budu to mít k ní trochu dál. Ale jinam chodit nebudu :))

Veronika Havlínová2017-08-16

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a kdykoli Vás opět ráda uvidím.

• Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: odstranění zubního kamene

Mladá šikovná dentální hygienistka. Vstřícná při objednávání. Ošetření profesionální, trpělivě vše vysvětlila. Na otázky mi odpověděla, doporučila vhodný kartáček, zubní pastu. Je příjemné být ošetřen erudovanou specialistkou, která je ke všemu ještě milá, příjemná a hezká.

Veronika Havlínová2017-08-16

Dobrý den, děkuji za doporučující hodnocení, jsem ráda, že jste byl spokojený a těším se opět na viděnou.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :)

Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí dvojnásob a to už pouze proto, že dutina ústní je vstupní branou do celého těla.

Dentální hygienistka je nedílnou součástí dentálního týmu. Nejen že Vám zuby očistí od zubního kamene, plaku a pigmentů, ale také provede praktickou instruktáž hygieny včetně výběru správných dentálních pomůcek.

Pouze perfektní dentální hygiena, instruovaný a motivovaný pacient vedou k úspěšnému vyléčení zánětu dásní, parodontitidy, předcházení vzniku zubního kazu a další.

• dentální hygiena

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Certifikáty

Nemoci