Veronika Havlínová

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

44 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 393 návštěv profilu během posledních 30 dní

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• M
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Moc příjemná dentální hygienistka . Krásně vše vysvětlí, pokaždé říká co bude následovat, a má moc příjemné jednání. Po dnešní návštěvě se už nebudu bát chodit na pravidelnou dentální hygienu.

Veronika Havlínová2017-12-19

Dobrý den, velmi děkuji za milé hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byla spokojena a budu se na Vás opět těšit :) Přeji krásné a klidné svátky!

• E
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Moc milá , šikovná a velmi pečlivá . Mám očistěno jak nikdy!!! Děkuji moc a těším se na další návštěvu za pul roku Eva Abtová

Veronika Havlínová2017-12-18

Dobrý den, velice Vám děkuji za hezký komentář a jsem moc ráda, že jste byla spokojena :) Budu se na Vás těšit a přeji krásné a klidné svátky!

• M
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Profesionální a zároveň lidsky příjemná dentální hygienistka. Srozumitelně vysvětlí, poradí, doporučí. Pěkné prostředí. Dobrá cena. Ráda přijdu znovu. Péči u paní Havlínové mohu doporučit.

Veronika Havlínová2017-11-06

Dobrý den, velice Vám děkuji za doporučující a milé hodnocení :) Jsem ráda, že jste byla spokojená a těším se opět na viděnou :)

• J
    Umístění: Ordinace dentální hygieny

Oceňuji velmi profesionální a zároveň přívětivý přístup. Můžu vřele doporučit a těším se na další návštěvu :-)

Veronika Havlínová2017-11-03

Dobrý den, velmi Vám děkuji za hezký komentář :) Jsem moc ráda, že jste byl spokojen. A těším se na další shledání :)

• D
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

U této dentální hygienistky jsem byl poprvé, a byl jsem až zaskočen z jejího velmi profesionálního a lidského přístupu.Mohu každému jen doporučit. Vše pěkně vysvětlila.Odborník na svém místě.Určitě ji navštívím znovu.

Veronika Havlínová2017-10-31

Dobrý den, velmi Vám děkuji za milé hodnocení! Vaše spokojenost mě moc těší a budu se na Vás opět těšit :)

• A
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Naprosto skvělá zkušenost, velmi profesionální a milý přístup. Návštěvu této specialistky mohu jen doporučit.

Veronika Havlínová2017-10-30

Dobrý den, velice Vám děkuji za doporučující hodnocení! Jsem ráda, že jste byla spokojená a těším se opět na viděnou :)

• Z
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 45 minut

Dentální hygiena byla velmi kvalifikovaně provedená, slečna je velmi příjemný, vše vysvětlí, ukáže a je velmi ohleduplná. Už se těším na další návštěvu příští rok.

Veronika Havlínová2017-10-27

Dobrý den, velmi Vám děkuji za hezký komentář :) Jsem moc ráda, že jste byla spokojena! Budu se na Vás opět těšit :)

• F
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Paradentóza

U Veroniky Havlínové jsem byl poprvé. Již jsem navštívil několik hygienistek, ale až u této jsem poznal změnu. Nejen že byla usměvavá, příjemná, a člověk se v ordinaci cítil velmi dobře v uvolněné atmosféře, ale poprvé za několik let konečně někdo řešil problém a nebylo to jen o krátké návštěvě, zaplatit a na shledanou. U této slečny jsem si jist že je skutečný odborník ve svém oboru a nejen já, ale i celá má rodina nebudeme chodit nikam jinam než k ní. Díky ní jsem zjistil že i když má člověk paradentózu tak se dá léčit i to.

Veronika Havlínová2017-10-18

Dobrý den, velice Vám děkuji za milé hodnocení! Vše se dá zvládnout - budeme na tom společně pracovat :) Budu se na Vás, i na celou rodinu, opět těšit :)

• V
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: prevence zubního kazu

Veronika Havlínová je velice milá a příjemná dentální hygienistka. Ošetření u ní vůbec nebylo nepříjemné. Naopak. Navíc je velmi šikovná a se vším zkušeně poradí. Ráda ji doporučím dalším pacientům!

Veronika Havlínová2017-10-09

Dobrý den, velice Vám děkuji za hezký komentář :) Jsem moc ráda, že jste byla spokojena! Budu se na Vás opět těšit :)

• Á
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: pravidelná kontrola

Slečna hygienistka byla velmi příjemná a šikovná. Absolvovala jsem zde první návštevu a určitě se znovu objednám. S péčí jsem byla spokojená.

Veronika Havlínová2017-09-25

Dobrý den, velmi Vám děkuji za milé hodnocení! Jsem ráda, že jste byla spokojená a těším se opět na viděnou :)

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :)

Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí dvojnásob a to už pouze proto, že dutina ústní je vstupní branou do celého těla.

Dentální hygienistka je nedílnou součástí dentálního týmu. Nejen že Vám zuby očistí od zubního kamene, plaku a pigmentů, ale také provede praktickou instruktáž hygieny včetně výběru správných dentálních pomůcek.

Pouze perfektní dentální hygiena, instruovaný a motivovaný pacient vedou k úspěšnému vyléčení zánětu dásní, parodontitidy, předcházení vzniku zubního kazu a další.

• dentální hygiena

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Certifikáty

Nemoci