Adres

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha
Ordinace dentální hygieny (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
723 20.....

Dentální hygiena (50-60 minut) (od 1 100 kč)

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce (od 900 kč)

Bělení zubů domácí (3 300 Kč) + 14 Více

Bělení zubů ordinační (5 500 Kč)

Kyretáž (1/4 čelisti) (1 200 Kč)

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut) (od 600 kč)

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat ná...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (60 minut)

Veronika je skvělá, svělá, skvělá! To se prostě jinak nedá říct! Já, co mám fóbii od dětsví ze zubařů a jsem přecitlivělá na bolest, jsem zvládla její ošetření bez injekce. Je naprosto empatická, příjemná, milá, motivující... Přišla jsem domů se skvělou náladou a na další návštěvu se fakt těšila! Několik let jsem odkládala návštěvu hygieny až jsem měla se zuby velké problémy, strávila jsme u ní v ordinaci přes 2 hodiny a ještě odcházela s výbornou náladou. Verčo, děkuji Vám za záchranu zubů :-)

Veronika Havlínová

Dobrý den, strašně moc děkuji za milé a pozitivní hodnocení! :) Jsem opravdu moc ráda, že jste byla spokojená a že jsme vše zvládly. Budu se na Vás opět moc těšit a hezky čistěte :D

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Dnešní návštěva u paní dentální hygienistky Havlínové byla přímo skvělá! Ne jenom, že je to velice příjemná slečna, ale také skvělá hygienistka. Přístup na jedničku! Na návštěvu za půl roku se budu snad i těšit.
Moc doporučiji !

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za kladné hodnocení a jsem ráda, že jste byla spokojená s ošetřením :) Těším se na další návštěvu ;)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 60 minut

Paní hygienistka je nesmírně pečlivá ve své práci a zároveň příjemná na klienty. Výborná zejména k dětem. Skvěle zvládá dělat nejen vlastní čištění, ale i edukaci, jak vyčištěný stav chrupu udržet.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milá slova a hodnocení! Budu se opět těšit na Vaši návštěvu :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 60 minut

Byla jsem velmi spokojená. Vyšetření trvalo opravdu celou hodinu, v průběhu mi slečna hygienistka vysvětlila jednotlivé úkony a v závěru doporučila vhodné kartáčky na čištění mezizubních prostor. Určitě se objednám znovu.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za milé hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit za půl roku :) A hezky čistěte ;)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentalni hygiena

Slečna / paní Havlinova je skvělá. Dentalni hygienu provedla na vybornou, vše perfektně vysvětlila, ukázala a doporučila jiný vhodnější postup čištění mezizubnich prostor. Hned jsem se objednala na další návštěvu.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Hezká, milá mladá dáma příjemného vystupování, která Vás šetrně ošetří, svá konání předem vysvětlí a odcházíte od ní s pocitem, že o Vás bylo dobře postaráno. Naprostá profesionalita! Žádná bolest ani komplikace po očistě zubního kamene a usazeného pigmentu!

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená a budu se opět těšit!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Z návštěvy dentální hygieny jsem odcházela velice spokojená. Setkala jsem se s velice milým a vstřícným jednáním. Ošetření bylo provedeno s úžasně citlivým přístupem a skutečným zájmem o pacienta. Je znát, že slečna Havlínová je nejen profesionál, ale že má svoji práci ráda a baví ji. Moc děkuji.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Dnes dentální hygiena - milý přístup, odborná péče, příjemné prostředí. Hodina na křesle bez stresu a s pocitem, že se vám někdo věnoval a kvalitně vás ošetřil. Všem doporučuji. J. Křikava

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení! Jsem velmi ráda, že jste byl spokojený a budu se na Vás opět těšit :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Po dvou návštěvách ordinace dentální hygienistky Veroniky Havlínové mohu konstatovat absolutní spokojenost. Setkal jsem se s velmi vstřícným a přívětivým jednáním. Ošetření bylo profesionální, velmi ohleduplné a mimořádně pečlivé, což při následné preventivní prohlídce ocenil i můj stomatolog.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl vy, i pan doktor, spokojený :) Děkuji moc za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Na této dentální hygieně jsem se cítila opravdu dobře, veškeré zákroky mi byly sděleny dopředu a vše bylo naprosto bezbolestné.
Moc Vám děkuji za vlídný, trpělivý a profesionální přístup, slečnu hygienistku mohu jen doporučit :)

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení! Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit :)

Kyretáž (1/4 čelisti)

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Odstranění zubního kamene

Cena není uvedená

Dentální hygiena (50-60 minut)

od 1 100 kč

od 1 100 kč

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce

od 900 kč

5 500 Kč

Depurace zubů

Pískování zubů

Cena není uvedená

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut)

od 600 kč

od 600 kč

Zhotovení sportovního chrániče zubů

2 000 Kč

2 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Paní Havlínova je pečlivá a milá a hlavně profesionál . I když jsem z návštěvy měla strach, obavy byly zbytečně. Rozhodně doporučuji! Každý krok detailně popíše aby pacient přesně věděl co má čekat.

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentalni hygiena

Dneska poprve u p.Havlinove a odchazim nadsena!Jsem prekvapena kolik pece je v ramci osetreni brano jako standart...a pri tom vse delano s takovou peclivosti a laskou.Bylo velmi prijemne,ze kazdicky krok byl dopredu vysvetlen,na kazdou otazku prisla odpoved.Mnohokrat dekuji!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Veronika je velice šikovná a pečlivá, všechno ochotně vysvětlí. S provedeným ošetřením jsem velmi spokojen a určitě přijdu zas. Děkuji.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený a děkuji za milé hodnocení :) Těším se na další návštěvu :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Skvělá, naprosto profesionální! Celé ošetření je bezbolestné provázené informacemi o aktuálním zákroku. Laskavý přístup je neocenitelný.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Moc děkuji za pozitivní hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Slečna Havlínová je již asi pátá dentální hygienistka, kterou jsem navštívil. A mohu čestně říci, že jsem byl velmi spokojen. Zejména oceňuji citliví přístup k pacientovi a velmi si vážím komentáře během péče o můj chrup. Za mě, plný počet bodů. Jiný slovy, bez chyby. Aleš A.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé a pozitivní hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený a těším se ideálně za půl roku :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vlemi pečlivé čištění zubů všemi dostupnými metodami, velmi vlídná a přívětivá obsluha. Vřele doporučuji :)

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený a budu se těšit na další návštěvě ideálně za půl roku :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Moc milá paní hygienistka, pečlivá, profesionální a milá - není co vytknout, i zuby mi v rámci běžného ošetření zbavila pigmentace. Takže doporučuji a přijdu zase :-)

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) A těším se na další návštěvu ;)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Nelze nic vytknout, perfektní, šetrná péče. Vřele doporučuji. Obávat se nemusíte ani pokud máte velmi citlivé zuby.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený! Moc děkuji za pozitivní hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dostalo se nám příjemného, milého přijetí, komplexní a profesionální péče v oboru dentální hygieny.
Děkujeme a můžeme jen doporučit dětské ošetření.
Syn (13 let) bude určitě pravidelně ordinaci navštěvovat.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení a jsem ráda, že jste vy i syn byli spokojení! Budu se těšit na další návštěvu :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Moc děkuji za celkovou péči, byla jsem nadšená, vše mi bylo důkladně vysvětleno, nic nebolelo, perektní profesionální a lidský přístup, Veronika je velmi milá, pečlivá. Vřele doporučuji!

Veronika Havlínová

Dobrý den, velice děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) A těším se na další návštěvu :)

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií