Veronika Havlínová

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

44 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 393 návštěv profilu během posledních 30 dní

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• Z
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Paní Veronika je velmi milá a příjemná hygienistka, citlivá při práci a velmi kompetentní. Výsledek její práce mě velmi uspokojil. Vřele doporučuji všem.

Veronika Havlínová2018-03-02

Dobrý den, moc Vám děkuji za milé hodnocení, velmi mě potěšilo a jsem moc ráda, že jste byla spokojená! A těším se opět na viděnou :)

• Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Paní Havlínová je mladá profesionálka, která nejen, že zoubky precizně vyčistí, ale vše i skvěle vysvětlí. Ráda se budu vracet :)

Veronika Havlínová2018-03-01

Dobrý den, velmi děkuji za krásné hodnocení - moc mě potěšilo :) Jsem ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit!

• R
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Příjemné prostředí, skvělý přístup - paní doktorka vše skvěle vysvětlila. Byla velice pečlivá a profesionální

Veronika Havlínová2018-02-22

Dobrý den, velmi děkuji za milé hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byl spokojený a těším se opět na viděnou :)

• S
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Vřele všem doporučuji!!! Skvělá komunikace, vysvětlení všech výkonů, šetrná práce. Viděla jsem rozdíl před a po. Tuto dentální hygienu jsem si vybrala hlavně díky hodnocením zde a neudělala jsem chybu. Jsem ráda, že i já se mohu připojit ke spokojeným klientům. Budu se těšit zase příště.
    S přáním hezkého dne
    G.Kaňová

Veronika Havlínová2018-02-19

Dobrý den,
    moc Vám děkuji za doporučující a moc milé hodnocení :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit :)

• K
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Maximální spokojenost. Velmi ohleduplna a bezbolestně provedena pece. Velmi se mi líbí přístup paní hygienistky.
    Mohu jen doporučit a nejvíc pak těm, kteří mají citlivé zuby a nějaké náhrady či implantáty.
    K.A.PETREKOVA

Veronika Havlínová2018-02-08

Dobrý den, velmi Vám děkuji za milé a doporučující hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a budu se moc těšit na další návštěvu :)

• L
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Pečlivá a šetrná péče s viditelnými výsledky, milá a příjemná konverzace. Jsem totalně spokojená s dentální hygienou, velice si cením i ochotu dohodnout termín návštěvy dle mých aktuálních potřeb. Mohu jen doporucit!

Veronika Havlínová2018-02-07

Dobrý den, moc Vám děkuji za milé a doporučující hodnocení! Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená. Budu se na Vás opět těšit :)

• N
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Musím říct, že recenze nelžou. Slečna Veronika je velice příjemná, milá, komunikativní a empatická. Vše vysvětlila a poradila. A teď už vím, že i u zubaře může být fajn, děkuji.
    Rozhodně a ráda doporučuji a už se těším na další návštěvu :-)

Veronika Havlínová2018-02-01

Dobrý den, velice Vám děkuji za doporučující a milé hodnocení :) Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a i já se těším na další návštěvu :)

• P
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Chodila jsem k paní Denise, ale mohu s klidem říci, že na adrese Vratislavova 11 budu navštěvovat dentální hygienu i nadále. Doporučuji. :) Moc fajn - lidské a profi zároveň.

Veronika Havlínová2018-01-29

Dobrý den, velmi děkuji za milé a doporučující hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojena! Budu se na Vás opět těšit :)

• M
    Umístění: Ordinace dentální hygieny

Velice profesionální služby. Chodila jsem několik let k původní majitelce ordinace, paní Babákové, která byla skvělá. Měla jsem proto obavy přejít k nové dentální hygienistce, v domnění, že si mohu jen pohoršit, ale musím říct, že jsem velmi spokojena, a u paní Havlínové určitě zůstanu.

Veronika Havlínová2018-01-15

Dobrý den, velmi Vám děkuji za doporučující hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit :)

• R
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Velmi příjemná dentální hygienistka, která s vámi vše probere, pečlivě vše vysvětlí. Její práce je profesionální, ke klientovi je velmi ohleduplná. Při tom všem má pro vás i úsměv, takže se zde cítíte velmi příjemně i když se přiznám, že s určitými obavami jsem do ordinace určitě přicházela. Myslím, že jsem našla co jsem hledala a nemám potřebu chodit jinam. Určitě doporučím i svým známým.

Veronika Havlínová2018-01-08

Dobrý den, velice Vám děkuji za doporučující a milé hodnocení :) Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a těším se opět na viděnou :)

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :)

Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí dvojnásob a to už pouze proto, že dutina ústní je vstupní branou do celého těla.

Dentální hygienistka je nedílnou součástí dentálního týmu. Nejen že Vám zuby očistí od zubního kamene, plaku a pigmentů, ale také provede praktickou instruktáž hygieny včetně výběru správných dentálních pomůcek.

Pouze perfektní dentální hygiena, instruovaný a motivovaný pacient vedou k úspěšnému vyléčení zánětu dásní, parodontitidy, předcházení vzniku zubního kazu a další.

• dentální hygiena

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Certifikáty

Nemoci