Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha
Ordinace dentální hygieny (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
723 20.....

Dentální hygiena (50-60 minut) • od 1 100 kč

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce • od 900 kč

Bělení zubů domácí • 3 300 Kč +14 Více

Bělení zubů ordinační • 5 500 Kč

Kyretáž (1/4 čelisti) • 1 200 Kč

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut) • od 600 kč

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat ná...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Paní doktorka byla vynikající. Velmi příjemná, ujišťovala se, zda je vše v pořádku, vždy vysvětlila co bude dělat, velmi pečlivá. Rozhodně doporučuji.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za pozitivní hodnocení a jsem moc ráda, že jste byl s ošetřením spokojený :) Těším se na další návštěvu!

Umístění: Ordinace dentální hygieny pravidelná návštěva

Profesionaln ipřístup vekmi příjemné vystupování .Velmi ráda doporučuji.Dis. Havlínová je milá aperfektní lékařka.Vše vysvětleno a velm imile prostředí.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení, velmi mě těší Vaše spokojenost! Těším se na další návštěvě :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Již moje druhá spokojená návštěva. Po létech střídání různých pracovišť jsem objevila to pravé a těším se zase za rok.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za kladné hodnocení. Jsem velice ráda, že jste byla spokojená a budu se těšit na další návštěvě :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Pravidelná kontrola

Paní doktorka je velmi milá a simpaticka. O všem velmi dobře informuje a poradí. Také má dobre vybavení které jinde neměli k dispozici. Celkově jsem se v ordinaci a při zákroku cítil velmi uvolněné.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený! Děkuji moc za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Paní Havlínová je moc hodná a šikovná. Během ošetření na vše předem upozornila a respektovala všechna moje přání. Mohu jen doporučit.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za pozitivní hodnocení a jsem moc ráda, že jste byla s ošetřením spokojená :) Těším se na další návštěvu!

Na dentalni hygiene jsem byla se synem. Diky pristupu paní Veroniky se můj syn nebál jít poprvé k pani zubařce. Paní Veronika je velmi vstřícná, ocenuje i drobné úspěchy a posuny, což je pro mě velmi motivující. Má široký přehled a pracuje celostním přístupem. V neposlední řadě je pro mne důležité, že vždy vysvětlila, co bude dělat, co dělá a měly jsme smluvené signály, pokud by mě něco bolelo. Byli jsme jiz podruhe a velmi radi sem chodime.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Slečna hygienistka je svkělá, vše ukáže, vysvětlí a i takový zubní strašpytel jako já, se ničho nebál. Paráda!

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení a velmi mě těší Vaše spokojenost! Těším se na další návštěvě :)

Paní Havlínova je pečlivá a milá a hlavně profesionál . I když jsem z návštěvy měla strach, obavy byly zbytečně. Rozhodně doporučuji! Každý krok detailně popíše aby pacient přesně věděl co má čekat.

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentalni hygiena

Dneska poprve u p.Havlinove a odchazim nadsena!Jsem prekvapena kolik pece je v ramci osetreni brano jako standart...a pri tom vse delano s takovou peclivosti a laskou.Bylo velmi prijemne,ze kazdicky krok byl dopredu vysvetlen,na kazdou otazku prisla odpoved.Mnohokrat dekuji!

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Děkuji moc za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Veronika je velice šikovná a pečlivá, všechno ochotně vysvětlí. S provedeným ošetřením jsem velmi spokojen a určitě přijdu zas. Děkuji.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený a děkuji za milé hodnocení :) Těším se na další návštěvu :)

Dentální hygiena (50-60 minut)

od 1 100 kč

od 1 100 kč

Ordinace dentální hygieny

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce

od 900 kč

Kyretáž (1/4 čelisti)

1 200 Kč

1 200 Kč

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut)

od 600 kč

Odstranění zubního kamene

Ošetření citlivých zubních krčků

Depurace zubů

Ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (60 minut)

Super přístup, příjemné prostředí, přijata jsem byla ještě o 10 minut dříve :-) vše v klidu vysvětlí, odpoví na dotazy. Naprostá spokojenost! Určitě přijdu znovu.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) A těším se na další návštěvu ;)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (60 minut)

Dekuji. Moc dobra pani. Vsechno bylov poradku. Hezka ordinace. Zadne zpozdeni. Doporucuji vsem a prijdu jeste.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Budu se na Vás těšit na další návštěvě :)

Příjemný, lidský přístup hygienistky. Vše vysvětluje, ukazuje. Nabízí další možnosti. Možnost objednání on-line.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za kladné hodnocení a jsem ráda, že jste byla spokojená s ošetřením :) Těším se na další návštěvu ;)

O

Veronika má velice pozitivní a profesionální přístup, odcházel jsem příjemně naladěn a těším se za půl roku...

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Velmi profesionální přístup, vše bylo vysvětleno. Paní dentistka byla příjemná, usměvavá. Na dentální hygieně jsem byla poprvé a byla jsem velmi spokojená

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) Těším se na další návštěvu.

Velmi mily a zaroven profesionalni pristup.Pocit dokonale vycistenych zubu.Mohu jen doporucit.Dekuji.

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Ordinaci dentální hygieny jsem navštívila poprvé a jsem spokojena. Paní Havlínová veškeré úkony pečlivě vysvětlila. Odcházíte s pocitem dokonale vyčištěných zubů. :-) Mohu jen doporučit - výborná zkušenost a profesionální přístup.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení! :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená. Hezky čistěte a budu se těšit na další návštěvu :)

Veronika je skvělá, svělá, skvělá! To se prostě jinak nedá říct! Já, co mám fóbii od dětsví ze zubařů a jsem přecitlivělá na bolest, jsem zvládla její ošetření bez injekce. Je naprosto empatická, příjemná, milá, motivující... Přišla jsem domů se skvělou náladou a na další návštěvu se fakt těšila! Několik let jsem odkládala návštěvu hygieny až jsem měla se zuby velké problémy, strávila jsme u ní v ordinaci přes 2 hodiny a ještě odcházela s výbornou náladou. Verčo, děkuji Vám za záchranu zubů :-)

Veronika Havlínová

Dobrý den, strašně moc děkuji za milé a pozitivní hodnocení! :) Jsem opravdu moc ráda, že jste byla spokojená a že jsme vše zvládly. Budu se na Vás opět moc těšit a hezky čistěte :D

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Dnešní návštěva u paní dentální hygienistky Havlínové byla přímo skvělá! Ne jenom, že je to velice příjemná slečna, ale také skvělá hygienistka. Přístup na jedničku! Na návštěvu za půl roku se budu snad i těšit.
Moc doporučiji !

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 60 minut

Paní hygienistka je nesmírně pečlivá ve své práci a zároveň příjemná na klienty. Výborná zejména k dětem. Skvěle zvládá dělat nejen vlastní čištění, ale i edukaci, jak vyčištěný stav chrupu udržet.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milá slova a hodnocení! Budu se opět těšit na Vaši návštěvu :)

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií