Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha
Ordinace dentální hygieny (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
723 20.....

Dentální hygiena (50-60 minut) (od 1 100 kč)

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce (od 900 kč)

Bělení zubů domácí (3 300 Kč) +14 Více

Bělení zubů ordinační (5 500 Kč)

Kyretáž (1/4 čelisti) (1 200 Kč)

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut) (od 600 kč)

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat ná...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Moc milá paní hygienistka, pečlivá, profesionální a milá - není co vytknout, i zuby mi v rámci běžného ošetření zbavila pigmentace. Takže doporučuji a přijdu zase :-)

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) A těším se na další návštěvu ;)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Nelze nic vytknout, perfektní, šetrná péče. Vřele doporučuji. Obávat se nemusíte ani pokud máte velmi citlivé zuby.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený! Moc děkuji za pozitivní hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (60 minut)

Dostalo se nám příjemného, milého přijetí, komplexní a profesionální péče v oboru dentální hygieny.
Děkujeme a můžeme jen doporučit dětské ošetření.
Syn (13 let) bude určitě pravidelně ordinaci navštěvovat.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení a jsem ráda, že jste vy i syn byli spokojení! Budu se těšit na další návštěvu :)

Moc děkuji za celkovou péči, byla jsem nadšená, vše mi bylo důkladně vysvětleno, nic nebolelo, perektní profesionální a lidský přístup, Veronika je velmi milá, pečlivá. Vřele doporučuji!

Veronika Havlínová

Dobrý den, velice děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) A těším se na další návštěvu :)

Výborný přístup i péče. Mam velmi citlivé zuby, přesto ošetření vůbec nebolelo. A rozdíl před a po je jasné videt. 100% doporučuji!

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Musím říct, že po předchozích zkušenostech byla má návštěva zde nebe a dudy. Vše mi bylo vysvětleno, čištění zubního kamene bylo provedeno citlivě a dostal jsem mezizubní kartáčky na doma. V blízké době očekávejte příval kolegů z práce, které zaujalo vyprávění. :-)

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Těším se na Vás při další kontrole a případně i na kolegy ;)

Milá,pečlivá, citlivá, profesionální a skvělá.Myslim,že má svou práci ráda i pacienty.Diky za péči.Dragounova

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) Těším se na další návštěvě :)

Super přístup, příjemné prostředí, přijata jsem byla ještě o 10 minut dříve :-) vše v klidu vysvětlí, odpoví na dotazy. Naprostá spokojenost! Určitě přijdu znovu.

Veronika Havlínová

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (60 minut)

Dekuji. Moc dobra pani. Vsechno bylov poradku. Hezka ordinace. Zadne zpozdeni. Doporucuji vsem a prijdu jeste.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Budu se na Vás těšit na další návštěvě :)

Příjemný, lidský přístup hygienistky. Vše vysvětluje, ukazuje. Nabízí další možnosti. Možnost objednání on-line.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za kladné hodnocení a jsem ráda, že jste byla spokojená s ošetřením :) Těším se na další návštěvu ;)

Kyretáž (1/4 čelisti)

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Odstranění zubního kamene

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena (50-60 minut)

od 1 100 kč

od 1 100 kč

Ordinace dentální hygieny

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce

od 900 kč

5 500 Kč

Depurace zubů

Pískování zubů

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut)

od 600 kč

od 600 kč

Zhotovení sportovního chrániče zubů

2 000 Kč

2 000 Kč

Ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 60 minut

Z návštěvy dentální hygieny jsem odcházela velice spokojená. Setkala jsem se s velice milým a vstřícným jednáním. Ošetření bylo provedeno s úžasně citlivým přístupem a skutečným zájmem o pacienta. Je znát, že slečna Havlínová je nejen profesionál, ale že má svoji práci ráda a baví ji. Moc děkuji.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Dnes dentální hygiena - milý přístup, odborná péče, příjemné prostředí. Hodina na křesle bez stresu a s pocitem, že se vám někdo věnoval a kvalitně vás ošetřil. Všem doporučuji. J. Křikava

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení! Jsem velmi ráda, že jste byl spokojený a budu se na Vás opět těšit :)

Po dvou návštěvách ordinace dentální hygienistky Veroniky Havlínové mohu konstatovat absolutní spokojenost. Setkal jsem se s velmi vstřícným a přívětivým jednáním. Ošetření bylo profesionální, velmi ohleduplné a mimořádně pečlivé, což při následné preventivní prohlídce ocenil i můj stomatolog.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl vy, i pan doktor, spokojený :) Děkuji moc za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit!

Na této dentální hygieně jsem se cítila opravdu dobře, veškeré zákroky mi byly sděleny dopředu a vše bylo naprosto bezbolestné.
Moc Vám děkuji za vlídný, trpělivý a profesionální přístup, slečnu hygienistku mohu jen doporučit :)

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení! Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit :)

Chodím pravidelně, perfektní ošetření, vyčištění, rady k vylepšení hygieny a hlavně velmi milý a jemný přístup k pacientovi!!!

Veronika Havlínová

Vrele doporucuji. Ocenuji profesionalni pristup, jemnost pri praci i ohleduplnost. S praci jsem byla maximalne spokojena.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za milé hodnocení! Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit za půl roku :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Paní Havlínová je velmi milá, ochotná a hlavně pečlivá. Vždycky řekne dopředu, co bude dělat a žádný zákrok od není bolestivý.

Veronika Havlínová

Byla jsem velmi spokojená s prací slečny Havlínové. Vlídná, opatrná, pečlivá a usměvavá. Jistě zase příjdu za 6 měsicu

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za milé hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit za půl roku :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 60 minut

Vstřícná a milá. Ošetření je šetrné, průběžně vysvětluje co dělá a popisuje možnou prevenci, na kterou obecně klade důraz a věnuje čas tomu, aby se člověk naučil zuby čistit správně. Super přístup, rozhodně mohu doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Naprosto super! Pani doktorka je skvela, poradi, vyjde vstric. Lepsi dentalni hygienu jsem nezazil a doporucuji navstevu zde. Dekuji za Vas pristup. Petr

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení :) Jsem opravdu ráda, že jste byl spokojený a budu se na Vás těšit na příští kontrole :)

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií