Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

Od 1 800 Kč

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

!UPOZORNĚNÍ!
V současné chvíli nepřijímám nové klienty.

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :)
...

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Ceny ZnamyLekar.cz

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.

Vše bylo skvělé a bezbolestné jako vždy. Po zkušenosti s jinými dentálními hygienisty už bych nešla nikam jinam, i kdybych měla jet přes půl republiky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím pravidelně 2x ročně a jsem moc spokojený. Má skvělý přístup k pacientům a umí vše mile vysvětlit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vse skvele. Pristup, profesionalita a hlavne lidskost. Veronika je skvela!!! Jsem rada, ze ji mam a vzdy se tesim!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše v naprostém pořádku, absolutní spokojenost. Precizní péče, dokonalá, skvělé vysvětlení a úžasná vstřícnost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Veronika je naprosto úžasná ve všech ohledech. Profesionální přístup, ohleduplnost, vstřícnost. Za mě super!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

skvělé jako vždy, zcela profesionální služby a příznivá cena. nejlepší dentální hygienistka na světě a s překrásným chrupem :)

Kvalitní péče jako pri každé návštěvě. Nejsvědomitější hygienistka, se kterou jsem se dosud setkala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi pečlivé vyšetření i provedení zubní hygieny. V čase objednání jsem byla opravdu přijata. Možnost platby kartou. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je moc šikovná, vše dopředu vysvětlí a mohla bych říct, že si na návštěvě dokonce i odpočinu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní Wiesner chodím již několik let a nemohu ji vynachválit. Je milá a ochotná, ale především je velmi šikovná - dostatečně šetrná, abych se svými citlivými zuby ošetření snesla, a současně pečlivá.