Veronika Havlínová

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

58 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 512 návštěv profilu během posledních 30 dní

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem. 

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
58 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • K
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

  Byla jsem velmi spokojená s prací slečny Havlínové.Velmi mi vyhovuje i způsob objednání.Mohu se objednat podle vyznačených termínů i na druhý den,pokud je volné okénko.Budu určitě i v budoucnu využívat služeb této ordinace.

  Veronika Havlínová2018-03-21

  Dobrý den, moc Vám děkuji za milé hodnocení, velmi mě potěšilo a jsem moc ráda, že jste byla spokojená! A těším se opět na viděnou :)

 • M
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

  Paní Havlínová byla opravdu úžasná, vše vysvětlila a dala spoustu rad. Doporučuji, byla to velice příjemná návštěva.

  Veronika Havlínová2018-03-13

  Dobrý den, děkuji Vám za doporučující hodnocení :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit!

 • M
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: bolest dásní

  Tak jako mnoho jiných lidí jsem se domnívala, že návšteva dentální hygienistky je zbytečná a pro mě drahá záležitost. Zuby si přece čistit umím a problémy řeším se stomatologem. Od návštěvy u slečny Veroniky doporučuji návštěvu dentální hygieny všem svým známým, vezmu k ní obě dcery a snad přesvědčím i manžela. Překvapilo mě jednoduché objednání přes internet, žádné telefonování a domlouvání na vyhovujícím termínu takže jsem se mohla objednat i pozdě večer kdy můj problém s dásněmi začínal vyžadovat řešení. Nyní jsem opravdu ráda, že můj stomatolog měl dovolenou a byla jsem tedy nucena vyhledat pomoc jinde. Před domem ve kterém je ordinace se dá zaparkovat na parkovací hodiny takže i když je to ve vnitřní Praze dostupnost autem je dobrá. Jak čekárna, tak i ordinace jsou příjemné, úsměv slečny Veroniky a její barevné oblečení navozuje příjemnou přátelskou atmosféru. Nejdříve mi vysvětlila co mě čeká, potom zkontrolovala stav mého chrupu a dásní. Zjistila příčinu mých potíží, navrhla řešení s vysvětlením celého postupu a po mém souhlasu se pustila do práce. Všechno co dělala komentovala, neustále se mě ptala jestli je vše v pořádku,očividně měla starost o mé pohodlí a přitom se stále usmívala. Cítila jsem se naprosto báječně a při odchodu z ordinace mě již nic nebolelo. Před odchodem jsem se ještě dozvěděla jak opravdu správně čistit zuby, včetně praktické ukázky, jaké kartáčky a zubní pasty jsou pro mě vhodné a jaké problémy mám řešit se svým stomatologem aby se něco nezanedbalo. Slečna Veronika je při práci velmi jemá a opatrná, její chování je profesionální a přesto milé a vstřícné, její znalosti jsou na odborné výši a je velmi empatická, už se těším na další návštěvu Macháčková.

  Veronika Havlínová2018-03-13

  Dobrý den, mockrát děkuji za krásný komentář! Jsem ráda, že jsem mohla pomoci a že jste u mě byla spokojená :) Budu se na Vás, i na zbytek rodiny, moc těšit! :)

 • Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Bezna kontrola

  Maximalni spokojenost. Po lidske i profesionalni strance byl pristup velmi prijemny a zaroven vecny. Slecna/pani vse vysvetli, ma podle meho nazoru solidni znalosti i napriklad volne prodejnych nastroju/pripravku zubni hygieny. Zodpovi vsechny dotazy a cenove je naprosto vynikajici, vyrazne levnejsi nez v mnohych jinych prazskych dentalne-hygienickych pracovistich. Ja moc dekuju za vynikajici peci.

  Veronika Havlínová2018-03-07

  Dobrý den, moc děkuji za krásné hodnocení, velmi mě potěšilo! Jsem ráda, že jste byl spokojený a budu se na Vás opět těšit :)

 • Z
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

  Paní Veronika je velmi milá a příjemná hygienistka, citlivá při práci a velmi kompetentní. Výsledek její práce mě velmi uspokojil. Vřele doporučuji všem.

  Veronika Havlínová2018-03-02

  Dobrý den, moc Vám děkuji za milé hodnocení, velmi mě potěšilo a jsem moc ráda, že jste byla spokojená! A těším se opět na viděnou :)

 • Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

  Paní Havlínová je mladá profesionálka, která nejen, že zoubky precizně vyčistí, ale vše i skvěle vysvětlí. Ráda se budu vracet :)

  Veronika Havlínová2018-03-01

  Dobrý den, velmi děkuji za krásné hodnocení - moc mě potěšilo :) Jsem ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit!

 • R
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

  Příjemné prostředí, skvělý přístup - paní doktorka vše skvěle vysvětlila. Byla velice pečlivá a profesionální

  Veronika Havlínová2018-02-22

  Dobrý den, velmi děkuji za milé hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byl spokojený a těším se opět na viděnou :)

 • S
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

  Vřele všem doporučuji!!! Skvělá komunikace, vysvětlení všech výkonů, šetrná práce. Viděla jsem rozdíl před a po. Tuto dentální hygienu jsem si vybrala hlavně díky hodnocením zde a neudělala jsem chybu. Jsem ráda, že i já se mohu připojit ke spokojeným klientům. Budu se těšit zase příště.
  S přáním hezkého dne
  G.Kaňová

  Veronika Havlínová2018-02-19

  Dobrý den,
  moc Vám děkuji za doporučující a moc milé hodnocení :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit :)

 • K
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

  Maximální spokojenost. Velmi ohleduplna a bezbolestně provedena pece. Velmi se mi líbí přístup paní hygienistky.
  Mohu jen doporučit a nejvíc pak těm, kteří mají citlivé zuby a nějaké náhrady či implantáty.
  K.A.PETREKOVA

  Veronika Havlínová2018-02-08

  Dobrý den, velmi Vám děkuji za milé a doporučující hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a budu se moc těšit na další návštěvu :)

 • L
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

  Pečlivá a šetrná péče s viditelnými výsledky, milá a příjemná konverzace. Jsem totalně spokojená s dentální hygienou, velice si cením i ochotu dohodnout termín návštěvy dle mých aktuálních potřeb. Mohu jen doporucit!

  Veronika Havlínová2018-02-07

  Dobrý den, moc Vám děkuji za milé a doporučující hodnocení! Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená. Budu se na Vás opět těšit :)

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :)

  Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí dvojnásob a to už pouze proto, že dutina ústní je vstupní branou do celého těla.

  Dentální hygienistka je nedílnou součástí dentálního týmu. Nejen že Vám zuby očistí od zubního kamene, plaku a pigmentů, ale také provede praktickou instruktáž hygieny včetně výběru správných dentálních pomůcek.

  Pouze perfektní dentální hygiena, instruovaný a motivovaný pacient vedou k úspěšnému vyléčení zánětu dásní, parodontitidy, předcházení vzniku zubního kazu a další.

Specializace

 • dentální hygiena

Ukončené školy

 • 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
 • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Stáže

 • Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Certifikáty

Nemoci