Adres

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha
Ordinace dentální hygieny (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
723 20.....

Dentální hygiena (50-60 minut) (od 1 100 kč)

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce (od 900 kč)

Bělení zubů domácí (3 300 Kč) + 14 Více

Bělení zubů ordinační (5 500 Kč)

Kyretáž (1/4 čelisti) (1 200 Kč)

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut) (od 600 kč)

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat ná...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (60 minut)

Dekuji. Moc dobra pani. Vsechno bylov poradku. Hezka ordinace. Zadne zpozdeni. Doporucuji vsem a prijdu jeste.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Budu se na Vás těšit na další návštěvě :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (60 minut)

Příjemný, lidský přístup hygienistky. Vše vysvětluje, ukazuje. Nabízí další možnosti. Možnost objednání on-line.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za kladné hodnocení a jsem ráda, že jste byla spokojená s ošetřením :) Těším se na další návštěvu ;)

O

Veronika má velice pozitivní a profesionální přístup, odcházel jsem příjemně naladěn a těším se za půl roku...

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velmi profesionální přístup, vše bylo vysvětleno. Paní dentistka byla příjemná, usměvavá. Na dentální hygieně jsem byla poprvé a byla jsem velmi spokojená

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) Těším se na další návštěvu.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velmi mily a zaroven profesionalni pristup.Pocit dokonale vycistenych zubu.Mohu jen doporucit.Dekuji.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Ordinaci dentální hygieny jsem navštívila poprvé a jsem spokojena. Paní Havlínová veškeré úkony pečlivě vysvětlila. Odcházíte s pocitem dokonale vyčištěných zubů. :-) Mohu jen doporučit - výborná zkušenost a profesionální přístup.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení! :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená. Hezky čistěte a budu se těšit na další návštěvu :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Veronika je skvělá, svělá, skvělá! To se prostě jinak nedá říct! Já, co mám fóbii od dětsví ze zubařů a jsem přecitlivělá na bolest, jsem zvládla její ošetření bez injekce. Je naprosto empatická, příjemná, milá, motivující... Přišla jsem domů se skvělou náladou a na další návštěvu se fakt těšila! Několik let jsem odkládala návštěvu hygieny až jsem měla se zuby velké problémy, strávila jsme u ní v ordinaci přes 2 hodiny a ještě odcházela s výbornou náladou. Verčo, děkuji Vám za záchranu zubů :-)

Veronika Havlínová

Dobrý den, strašně moc děkuji za milé a pozitivní hodnocení! :) Jsem opravdu moc ráda, že jste byla spokojená a že jsme vše zvládly. Budu se na Vás opět moc těšit a hezky čistěte :D

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Dnešní návštěva u paní dentální hygienistky Havlínové byla přímo skvělá! Ne jenom, že je to velice příjemná slečna, ale také skvělá hygienistka. Přístup na jedničku! Na návštěvu za půl roku se budu snad i těšit.
Moc doporučiji !

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 60 minut

Paní hygienistka je nesmírně pečlivá ve své práci a zároveň příjemná na klienty. Výborná zejména k dětem. Skvěle zvládá dělat nejen vlastní čištění, ale i edukaci, jak vyčištěný stav chrupu udržet.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milá slova a hodnocení! Budu se opět těšit na Vaši návštěvu :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 60 minut

Byla jsem velmi spokojená. Vyšetření trvalo opravdu celou hodinu, v průběhu mi slečna hygienistka vysvětlila jednotlivé úkony a v závěru doporučila vhodné kartáčky na čištění mezizubních prostor. Určitě se objednám znovu.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za milé hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit za půl roku :) A hezky čistěte ;)

Kyretáž (1/4 čelisti)

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Odstranění zubního kamene

Cena není uvedená

Dentální hygiena (50-60 minut)

od 1 100 kč

od 1 100 kč

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce

od 900 kč

5 500 Kč

Depurace zubů

Pískování zubů

Cena není uvedená

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut)

od 600 kč

od 600 kč

Zhotovení sportovního chrániče zubů

2 000 Kč

2 000 Kč

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 60 minut

Vstřícná a milá. Ošetření je šetrné, průběžně vysvětluje co dělá a popisuje možnou prevenci, na kterou obecně klade důraz a věnuje čas tomu, aby se člověk naučil zuby čistit správně. Super přístup, rozhodně mohu doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Naprosto super! Pani doktorka je skvela, poradi, vyjde vstric. Lepsi dentalni hygienu jsem nezazil a doporucuji navstevu zde. Dekuji za Vas pristup. Petr

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení :) Jsem opravdu ráda, že jste byl spokojený a budu se na Vás těšit na příští kontrole :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Precizní a dokonalé, vstřícné jednání. Po krátké konzultaci jsme vybrali vhodnou metodu jak si správně vyčistit mezizubní prostory.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení, jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Budu se na Vás opět těšit a ať Vám jdou mezizubní prostory ;)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Naprosto doporučuji! Skvělý servis,příjemné prostředí, osobní přístup, nulová čekací doba. Zatím nejlepší dentální hygiena, na které jsem dosud byl. Plánuji se objednat i příště k paní Havlínové

Veronika Havlínová

Dobrý den, velice děkuji za milé hodnocení :) Moc mě potěšilo. Jsem ráda, že jste byl spokojený a budu se opět těšit :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka byla naprosto úžasná :) Vlídná, opatrná, pečlivá a v neposlední řadě se zájmem o pacienta.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení, velmi mě potěšilo a jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Budu se na Vás opět těšit :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Příjemná vše dopodrobna vysvětlí, spokojenost nadevše. Určitě se za půl roku objednám znovu. Děkuji za ošetření

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji Vám za doporučující hodnocení :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená. A těším se opět na viděnou :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velmi profesionální a citlivý přístup. Byla jsem velice spokojená a jsem rozhodnuta zůstat v péči paní dentistky.

Veronika Havlínová

Dobrý den, velmi děkuji za milé hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Byla jsem velmi spokojená s prací slečny Havlínové.Velmi mi vyhovuje i způsob objednání.Mohu se objednat podle vyznačených termínů i na druhý den,pokud je volné okénko.Budu určitě i v budoucnu využívat služeb této ordinace.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc Vám děkuji za milé hodnocení, velmi mě potěšilo a jsem moc ráda, že jste byla spokojená! A těším se opět na viděnou :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní Havlínová byla opravdu úžasná, vše vysvětlila a dala spoustu rad. Doporučuji, byla to velice příjemná návštěva.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji Vám za doporučující hodnocení :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny bolest dásní

Tak jako mnoho jiných lidí jsem se domnívala, že návšteva dentální hygienistky je zbytečná a pro mě drahá záležitost. Zuby si přece čistit umím a problémy řeším se stomatologem. Od návštěvy u slečny Veroniky doporučuji návštěvu dentální hygieny všem svým známým, vezmu k ní obě dcery a snad přesvědčím i manžela. Překvapilo mě jednoduché objednání přes internet, žádné telefonování a domlouvání na vyhovujícím termínu takže jsem se mohla objednat i pozdě večer kdy můj problém s dásněmi začínal vyžadovat řešení. Nyní jsem opravdu ráda, že můj stomatolog měl dovolenou a byla jsem tedy nucena vyhledat pomoc jinde. Před domem ve kterém je ordinace se dá zaparkovat na parkovací hodiny takže i když je to ve vnitřní Praze dostupnost autem je dobrá. Jak čekárna, tak i ordinace jsou příjemné, úsměv slečny Veroniky a její barevné oblečení navozuje příjemnou přátelskou atmosféru. Nejdříve mi vysvětlila co mě čeká, potom zkontrolovala stav mého chrupu a dásní. Zjistila příčinu mých potíží, navrhla řešení s vysvětlením celého postupu a po mém souhlasu se pustila do práce. Všechno co dělala komentovala, neustále se mě ptala jestli je vše v pořádku,očividně měla starost o mé pohodlí a přitom se stále usmívala. Cítila jsem se naprosto báječně a při odchodu z ordinace mě již nic nebolelo. Před odchodem jsem se ještě dozvěděla jak opravdu správně čistit zuby, včetně praktické ukázky, jaké kartáčky a zubní pasty jsou pro mě vhodné a jaké problémy mám řešit se svým stomatologem aby se něco nezanedbalo. Slečna Veronika je při práci velmi jemá a opatrná, její chování je profesionální a přesto milé a vstřícné, její znalosti jsou na odborné výši a je velmi empatická, už se těším na další návštěvu Macháčková.

Veronika Havlínová

Dobrý den, mockrát děkuji za krásný komentář! Jsem ráda, že jsem mohla pomoci a že jste u mě byla spokojená :) Budu se na Vás, i na zbytek rodiny, moc těšit! :)

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií