Adres

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha
Ordinace dentální hygieny (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
723 20.....

Dentální hygiena (50-60 minut) (od 1 100 kč)

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce (od 900 kč)

Bělení zubů domácí (3 300 Kč) + 14 Více

Bělení zubů ordinační (5 500 Kč)

Kyretáž (1/4 čelisti) (1 200 Kč)

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut) (od 600 kč)

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat ná...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (60 minut)

Výborný přístup i péče. Mam velmi citlivé zuby, přesto ošetření vůbec nebolelo. A rozdíl před a po je jasné videt. 100% doporučuji!

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Musím říct, že po předchozích zkušenostech byla má návštěva zde nebe a dudy. Vše mi bylo vysvětleno, čištění zubního kamene bylo provedeno citlivě a dostal jsem mezizubní kartáčky na doma. V blízké době očekávejte příval kolegů z práce, které zaujalo vyprávění. :-)

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Těším se na Vás při další kontrole a případně i na kolegy ;)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Milá,pečlivá, citlivá, profesionální a skvělá.Myslim,že má svou práci ráda i pacienty.Diky za péči.Dragounova

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) Těším se na další návštěvě :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Super přístup, příjemné prostředí, přijata jsem byla ještě o 10 minut dříve :-) vše v klidu vysvětlí, odpoví na dotazy. Naprostá spokojenost! Určitě přijdu znovu.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) A těším se na další návštěvu ;)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (60 minut)

Dekuji. Moc dobra pani. Vsechno bylov poradku. Hezka ordinace. Zadne zpozdeni. Doporucuji vsem a prijdu jeste.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Budu se na Vás těšit na další návštěvě :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Příjemný, lidský přístup hygienistky. Vše vysvětluje, ukazuje. Nabízí další možnosti. Možnost objednání on-line.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za kladné hodnocení a jsem ráda, že jste byla spokojená s ošetřením :) Těším se na další návštěvu ;)

O

Veronika má velice pozitivní a profesionální přístup, odcházel jsem příjemně naladěn a těším se za půl roku...

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velmi profesionální přístup, vše bylo vysvětleno. Paní dentistka byla příjemná, usměvavá. Na dentální hygieně jsem byla poprvé a byla jsem velmi spokojená

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) Těším se na další návštěvu.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velmi mily a zaroven profesionalni pristup.Pocit dokonale vycistenych zubu.Mohu jen doporucit.Dekuji.

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Ordinaci dentální hygieny jsem navštívila poprvé a jsem spokojena. Paní Havlínová veškeré úkony pečlivě vysvětlila. Odcházíte s pocitem dokonale vyčištěných zubů. :-) Mohu jen doporučit - výborná zkušenost a profesionální přístup.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení! :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená. Hezky čistěte a budu se těšit na další návštěvu :)

Kyretáž (1/4 čelisti)

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Odstranění zubního kamene

Cena není uvedená

Dentální hygiena (50-60 minut)

od 1 100 kč

od 1 100 kč

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce

od 900 kč

5 500 Kč

Depurace zubů

Pískování zubů

Cena není uvedená

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut)

od 600 kč

od 600 kč

Zhotovení sportovního chrániče zubů

2 000 Kč

2 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (60 minut)

O

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií