Veronika Havlínová

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

50 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 374 návštěv profilu během posledních 30 dní

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• S
    Umístění: Ordinace dentální hygieny

Ordinaci dentální hygieny jsem navštívila poprvé a jsem spokojena. Paní Havlínová veškeré úkony pečlivě vysvětlila. Odcházíte s pocitem dokonale vyčištěných zubů. :-) Mohu jen doporučit - výborná zkušenost a profesionální přístup.

Veronika Havlínová2018-09-18

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení! :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená. Hezky čistěte a budu se těšit na další návštěvu :)

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena (60 minut)

Veronika je skvělá, svělá, skvělá! To se prostě jinak nedá říct! Já, co mám fóbii od dětsví ze zubařů a jsem přecitlivělá na bolest, jsem zvládla její ošetření bez injekce. Je naprosto empatická, příjemná, milá, motivující... Přišla jsem domů se skvělou náladou a na další návštěvu se fakt těšila! Několik let jsem odkládala návštěvu hygieny až jsem měla se zuby velké problémy, strávila jsme u ní v ordinaci přes 2 hodiny a ještě odcházela s výbornou náladou. Verčo, děkuji Vám za záchranu zubů :-)

Veronika Havlínová2018-08-27

Dobrý den, strašně moc děkuji za milé a pozitivní hodnocení! :) Jsem opravdu moc ráda, že jste byla spokojená a že jsme vše zvládly. Budu se na Vás opět moc těšit a hezky čistěte :D

• N
    Umístění: Ordinace dentální hygieny

Dnešní návštěva u paní dentální hygienistky Havlínové byla přímo skvělá! Ne jenom, že je to velice příjemná slečna, ale také skvělá hygienistka. Přístup na jedničku! Na návštěvu za půl roku se budu snad i těšit.
    Moc doporučiji !

Veronika Havlínová2018-08-16

Dobrý den, děkuji moc za kladné hodnocení a jsem ráda, že jste byla spokojená s ošetřením :) Těším se na další návštěvu ;)

• D
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Paní hygienistka je nesmírně pečlivá ve své práci a zároveň příjemná na klienty. Výborná zejména k dětem. Skvěle zvládá dělat nejen vlastní čištění, ale i edukaci, jak vyčištěný stav chrupu udržet.

Veronika Havlínová2018-08-14

Dobrý den, moc děkuji za milá slova a hodnocení! Budu se opět těšit na Vaši návštěvu :)

• P
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Byla jsem velmi spokojená. Vyšetření trvalo opravdu celou hodinu, v průběhu mi slečna hygienistka vysvětlila jednotlivé úkony a v závěru doporučila vhodné kartáčky na čištění mezizubních prostor. Určitě se objednám znovu.

Veronika Havlínová2018-08-06

Dobrý den, děkuji moc za milé hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit za půl roku :) A hezky čistěte ;)

• K
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentalni hygiena

Slečna / paní Havlinova je skvělá. Dentalni hygienu provedla na vybornou, vše perfektně vysvětlila, ukázala a doporučila jiný vhodnější postup čištění mezizubnich prostor. Hned jsem se objednala na další návštěvu.

Veronika Havlínová2018-07-24

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

• J
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Hezká, milá mladá dáma příjemného vystupování, která Vás šetrně ošetří, svá konání předem vysvětlí a odcházíte od ní s pocitem, že o Vás bylo dobře postaráno. Naprostá profesionalita! Žádná bolest ani komplikace po očistě zubního kamene a usazeného pigmentu!

Veronika Havlínová2018-07-24

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená a budu se opět těšit!

• 1
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Z návštěvy dentální hygieny jsem odcházela velice spokojená. Setkala jsem se s velice milým a vstřícným jednáním. Ošetření bylo provedeno s úžasně citlivým přístupem a skutečným zájmem o pacienta. Je znát, že slečna Havlínová je nejen profesionál, ale že má svoji práci ráda a baví ji. Moc děkuji.

Veronika Havlínová2018-06-26

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

• Umístění: Ordinace dentální hygieny

Dnes dentální hygiena - milý přístup, odborná péče, příjemné prostředí. Hodina na křesle bez stresu a s pocitem, že se vám někdo věnoval a kvalitně vás ošetřil. Všem doporučuji. J. Křikava

Veronika Havlínová2018-06-06

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení! Jsem velmi ráda, že jste byl spokojený a budu se na Vás opět těšit :)

• L
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Po dvou návštěvách ordinace dentální hygienistky Veroniky Havlínové mohu konstatovat absolutní spokojenost. Setkal jsem se s velmi vstřícným a přívětivým jednáním. Ošetření bylo profesionální, velmi ohleduplné a mimořádně pečlivé, což při následné preventivní prohlídce ocenil i můj stomatolog.

Veronika Havlínová2018-05-28

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl vy, i pan doktor, spokojený :) Děkuji moc za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit!

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :)

Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí dvojnásob a to už pouze proto, že dutina ústní je vstupní branou do celého těla.

Dentální hygienistka je nedílnou součástí dentálního týmu. Nejen že Vám zuby očistí od zubního kamene, plaku a pigmentů, ale také provede praktickou instruktáž hygieny včetně výběru správných dentálních pomůcek.

Pouze perfektní dentální hygiena, instruovaný a motivovaný pacient vedou k úspěšnému vyléčení zánětu dásní, parodontitidy, předcházení vzniku zubního kazu a další.

• dentální hygiena

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Certifikáty

Nemoci