Adres

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha
Ordinace dentální hygieny (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
723 20.....

Dentální hygiena (50-60 minut) (od 1 100 kč)

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce (od 900 kč)

Bělení zubů domácí (3 300 Kč) + 14 Více

Bělení zubů ordinační (5 500 Kč)

Kyretáž (1/4 čelisti) (1 200 Kč)

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut) (od 600 kč)

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat ná...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (60 minut)

Velmi profesionální přístup, vše bylo vysvětleno. Paní dentistka byla příjemná, usměvavá. Na dentální hygieně jsem byla poprvé a byla jsem velmi spokojená

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) Těším se na další návštěvu.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velmi mily a zaroven profesionalni pristup.Pocit dokonale vycistenych zubu.Mohu jen doporucit.Dekuji.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Ordinaci dentální hygieny jsem navštívila poprvé a jsem spokojena. Paní Havlínová veškeré úkony pečlivě vysvětlila. Odcházíte s pocitem dokonale vyčištěných zubů. :-) Mohu jen doporučit - výborná zkušenost a profesionální přístup.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení! :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená. Hezky čistěte a budu se těšit na další návštěvu :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Veronika je skvělá, svělá, skvělá! To se prostě jinak nedá říct! Já, co mám fóbii od dětsví ze zubařů a jsem přecitlivělá na bolest, jsem zvládla její ošetření bez injekce. Je naprosto empatická, příjemná, milá, motivující... Přišla jsem domů se skvělou náladou a na další návštěvu se fakt těšila! Několik let jsem odkládala návštěvu hygieny až jsem měla se zuby velké problémy, strávila jsme u ní v ordinaci přes 2 hodiny a ještě odcházela s výbornou náladou. Verčo, děkuji Vám za záchranu zubů :-)

Veronika Havlínová

Dobrý den, strašně moc děkuji za milé a pozitivní hodnocení! :) Jsem opravdu moc ráda, že jste byla spokojená a že jsme vše zvládly. Budu se na Vás opět moc těšit a hezky čistěte :D

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Dnešní návštěva u paní dentální hygienistky Havlínové byla přímo skvělá! Ne jenom, že je to velice příjemná slečna, ale také skvělá hygienistka. Přístup na jedničku! Na návštěvu za půl roku se budu snad i těšit.
Moc doporučiji !

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za kladné hodnocení a jsem ráda, že jste byla spokojená s ošetřením :) Těším se na další návštěvu ;)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 60 minut

Paní hygienistka je nesmírně pečlivá ve své práci a zároveň příjemná na klienty. Výborná zejména k dětem. Skvěle zvládá dělat nejen vlastní čištění, ale i edukaci, jak vyčištěný stav chrupu udržet.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milá slova a hodnocení! Budu se opět těšit na Vaši návštěvu :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 60 minut

Byla jsem velmi spokojená. Vyšetření trvalo opravdu celou hodinu, v průběhu mi slečna hygienistka vysvětlila jednotlivé úkony a v závěru doporučila vhodné kartáčky na čištění mezizubních prostor. Určitě se objednám znovu.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za milé hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit za půl roku :) A hezky čistěte ;)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentalni hygiena

Slečna / paní Havlinova je skvělá. Dentalni hygienu provedla na vybornou, vše perfektně vysvětlila, ukázala a doporučila jiný vhodnější postup čištění mezizubnich prostor. Hned jsem se objednala na další návštěvu.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Hezká, milá mladá dáma příjemného vystupování, která Vás šetrně ošetří, svá konání předem vysvětlí a odcházíte od ní s pocitem, že o Vás bylo dobře postaráno. Naprostá profesionalita! Žádná bolest ani komplikace po očistě zubního kamene a usazeného pigmentu!

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená a budu se opět těšit!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Z návštěvy dentální hygieny jsem odcházela velice spokojená. Setkala jsem se s velice milým a vstřícným jednáním. Ošetření bylo provedeno s úžasně citlivým přístupem a skutečným zájmem o pacienta. Je znát, že slečna Havlínová je nejen profesionál, ale že má svoji práci ráda a baví ji. Moc děkuji.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Kyretáž (1/4 čelisti)

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Odstranění zubního kamene

Cena není uvedená

Dentální hygiena (50-60 minut)

od 1 100 kč

od 1 100 kč

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce

od 900 kč

5 500 Kč

Depurace zubů

Pískování zubů

Cena není uvedená

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut)

od 600 kč

od 600 kč

Zhotovení sportovního chrániče zubů

2 000 Kč

2 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Nelze nic vytknout, perfektní, šetrná péče. Vřele doporučuji. Obávat se nemusíte ani pokud máte velmi citlivé zuby.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dostalo se nám příjemného, milého přijetí, komplexní a profesionální péče v oboru dentální hygieny.
Děkujeme a můžeme jen doporučit dětské ošetření.
Syn (13 let) bude určitě pravidelně ordinaci navštěvovat.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení a jsem ráda, že jste vy i syn byli spokojení! Budu se těšit na další návštěvu :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Moc děkuji za celkovou péči, byla jsem nadšená, vše mi bylo důkladně vysvětleno, nic nebolelo, perektní profesionální a lidský přístup, Veronika je velmi milá, pečlivá. Vřele doporučuji!

Veronika Havlínová

Dobrý den, velice děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) A těším se na další návštěvu :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Výborný přístup i péče. Mam velmi citlivé zuby, přesto ošetření vůbec nebolelo. A rozdíl před a po je jasné videt. 100% doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Musím říct, že po předchozích zkušenostech byla má návštěva zde nebe a dudy. Vše mi bylo vysvětleno, čištění zubního kamene bylo provedeno citlivě a dostal jsem mezizubní kartáčky na doma. V blízké době očekávejte příval kolegů z práce, které zaujalo vyprávění. :-)

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Těším se na Vás při další kontrole a případně i na kolegy ;)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Milá,pečlivá, citlivá, profesionální a skvělá.Myslim,že má svou práci ráda i pacienty.Diky za péči.Dragounova

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) Těším se na další návštěvě :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Super přístup, příjemné prostředí, přijata jsem byla ještě o 10 minut dříve :-) vše v klidu vysvětlí, odpoví na dotazy. Naprostá spokojenost! Určitě přijdu znovu.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) A těším se na další návštěvu ;)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (60 minut)

Dekuji. Moc dobra pani. Vsechno bylov poradku. Hezka ordinace. Zadne zpozdeni. Doporucuji vsem a prijdu jeste.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Budu se na Vás těšit na další návštěvě :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Příjemný, lidský přístup hygienistky. Vše vysvětluje, ukazuje. Nabízí další možnosti. Možnost objednání on-line.

O

Veronika má velice pozitivní a profesionální přístup, odcházel jsem příjemně naladěn a těším se za půl roku...

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

0 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií