Veronika Havlínová

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

44 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 393 návštěv profilu během posledních 30 dní

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• P
    Umístění: Ordinace dentální hygieny

Naprosto super! Pani doktorka je skvela, poradi, vyjde vstric. Lepsi dentalni hygienu jsem nezazil a doporucuji navstevu zde. Dekuji za Vas pristup. Petr

Veronika Havlínová2018-04-25

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení :) Jsem opravdu ráda, že jste byl spokojený a budu se na Vás těšit na příští kontrole :)

• H
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Precizní a dokonalé, vstřícné jednání. Po krátké konzultaci jsme vybrali vhodnou metodu jak si správně vyčistit mezizubní prostory.

Veronika Havlínová2018-04-11

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení, jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Budu se na Vás opět těšit a ať Vám jdou mezizubní prostory ;)

• I
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Naprosto doporučuji! Skvělý servis,příjemné prostředí, osobní přístup, nulová čekací doba. Zatím nejlepší dentální hygiena, na které jsem dosud byl. Plánuji se objednat i příště k paní Havlínové

Veronika Havlínová2018-04-06

Dobrý den, velice děkuji za milé hodnocení :) Moc mě potěšilo. Jsem ráda, že jste byl spokojený a budu se opět těšit :)

• P
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Paní doktorka byla naprosto úžasná :) Vlídná, opatrná, pečlivá a v neposlední řadě se zájmem o pacienta.

Veronika Havlínová2018-04-06

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení, velmi mě potěšilo a jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Budu se na Vás opět těšit :)

• Umístění: Ordinace dentální hygieny

Příjemná vše dopodrobna vysvětlí, spokojenost nadevše. Určitě se za půl roku objednám znovu. Děkuji za ošetření

Veronika Havlínová2018-04-04

Dobrý den, děkuji Vám za doporučující hodnocení :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená. A těším se opět na viděnou :)

• L
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Velmi profesionální a citlivý přístup. Byla jsem velice spokojená a jsem rozhodnuta zůstat v péči paní dentistky.

Veronika Havlínová2018-04-03

Dobrý den, velmi děkuji za milé hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit :)

• K
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Byla jsem velmi spokojená s prací slečny Havlínové.Velmi mi vyhovuje i způsob objednání.Mohu se objednat podle vyznačených termínů i na druhý den,pokud je volné okénko.Budu určitě i v budoucnu využívat služeb této ordinace.

Veronika Havlínová2018-03-21

Dobrý den, moc Vám děkuji za milé hodnocení, velmi mě potěšilo a jsem moc ráda, že jste byla spokojená! A těším se opět na viděnou :)

• M
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Paní Havlínová byla opravdu úžasná, vše vysvětlila a dala spoustu rad. Doporučuji, byla to velice příjemná návštěva.

Veronika Havlínová2018-03-13

Dobrý den, děkuji Vám za doporučující hodnocení :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit!

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: bolest dásní

Tak jako mnoho jiných lidí jsem se domnívala, že návšteva dentální hygienistky je zbytečná a pro mě drahá záležitost. Zuby si přece čistit umím a problémy řeším se stomatologem. Od návštěvy u slečny Veroniky doporučuji návštěvu dentální hygieny všem svým známým, vezmu k ní obě dcery a snad přesvědčím i manžela. Překvapilo mě jednoduché objednání přes internet, žádné telefonování a domlouvání na vyhovujícím termínu takže jsem se mohla objednat i pozdě večer kdy můj problém s dásněmi začínal vyžadovat řešení. Nyní jsem opravdu ráda, že můj stomatolog měl dovolenou a byla jsem tedy nucena vyhledat pomoc jinde. Před domem ve kterém je ordinace se dá zaparkovat na parkovací hodiny takže i když je to ve vnitřní Praze dostupnost autem je dobrá. Jak čekárna, tak i ordinace jsou příjemné, úsměv slečny Veroniky a její barevné oblečení navozuje příjemnou přátelskou atmosféru. Nejdříve mi vysvětlila co mě čeká, potom zkontrolovala stav mého chrupu a dásní. Zjistila příčinu mých potíží, navrhla řešení s vysvětlením celého postupu a po mém souhlasu se pustila do práce. Všechno co dělala komentovala, neustále se mě ptala jestli je vše v pořádku,očividně měla starost o mé pohodlí a přitom se stále usmívala. Cítila jsem se naprosto báječně a při odchodu z ordinace mě již nic nebolelo. Před odchodem jsem se ještě dozvěděla jak opravdu správně čistit zuby, včetně praktické ukázky, jaké kartáčky a zubní pasty jsou pro mě vhodné a jaké problémy mám řešit se svým stomatologem aby se něco nezanedbalo. Slečna Veronika je při práci velmi jemá a opatrná, její chování je profesionální a přesto milé a vstřícné, její znalosti jsou na odborné výši a je velmi empatická, už se těším na další návštěvu Macháčková.

Veronika Havlínová2018-03-13

Dobrý den, mockrát děkuji za krásný komentář! Jsem ráda, že jsem mohla pomoci a že jste u mě byla spokojená :) Budu se na Vás, i na zbytek rodiny, moc těšit! :)

• Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Bezna kontrola

Maximalni spokojenost. Po lidske i profesionalni strance byl pristup velmi prijemny a zaroven vecny. Slecna/pani vse vysvetli, ma podle meho nazoru solidni znalosti i napriklad volne prodejnych nastroju/pripravku zubni hygieny. Zodpovi vsechny dotazy a cenove je naprosto vynikajici, vyrazne levnejsi nez v mnohych jinych prazskych dentalne-hygienickych pracovistich. Ja moc dekuju za vynikajici peci.

Veronika Havlínová2018-03-07

Dobrý den, moc děkuji za krásné hodnocení, velmi mě potěšilo! Jsem ráda, že jste byl spokojený a budu se na Vás opět těšit :)

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :)

Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí dvojnásob a to už pouze proto, že dutina ústní je vstupní branou do celého těla.

Dentální hygienistka je nedílnou součástí dentálního týmu. Nejen že Vám zuby očistí od zubního kamene, plaku a pigmentů, ale také provede praktickou instruktáž hygieny včetně výběru správných dentálních pomůcek.

Pouze perfektní dentální hygiena, instruovaný a motivovaný pacient vedou k úspěšnému vyléčení zánětu dásní, parodontitidy, předcházení vzniku zubního kazu a další.

• dentální hygiena

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Certifikáty

Nemoci