Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha
Ordinace dentální hygieny (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
723 20.....

Dentální hygiena (50-60 minut) (od 1 100 kč)

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce (od 900 kč)

Bělení zubů domácí (3 300 Kč) + 14 Více

Bělení zubů ordinační (5 500 Kč)

Kyretáž (1/4 čelisti) (1 200 Kč)

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut) (od 600 kč)

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat ná...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (60 minut)

Dostalo se nám příjemného, milého přijetí, komplexní a profesionální péče v oboru dentální hygieny.
Děkujeme a můžeme jen doporučit dětské ošetření.
Syn (13 let) bude určitě pravidelně ordinaci navštěvovat.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení a jsem ráda, že jste vy i syn byli spokojení! Budu se těšit na další návštěvu :)

Moc děkuji za celkovou péči, byla jsem nadšená, vše mi bylo důkladně vysvětleno, nic nebolelo, perektní profesionální a lidský přístup, Veronika je velmi milá, pečlivá. Vřele doporučuji!

Veronika Havlínová

Dobrý den, velice děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) A těším se na další návštěvu :)

Výborný přístup i péče. Mam velmi citlivé zuby, přesto ošetření vůbec nebolelo. A rozdíl před a po je jasné videt. 100% doporučuji!

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Musím říct, že po předchozích zkušenostech byla má návštěva zde nebe a dudy. Vše mi bylo vysvětleno, čištění zubního kamene bylo provedeno citlivě a dostal jsem mezizubní kartáčky na doma. V blízké době očekávejte příval kolegů z práce, které zaujalo vyprávění. :-)

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Těším se na Vás při další kontrole a případně i na kolegy ;)

Milá,pečlivá, citlivá, profesionální a skvělá.Myslim,že má svou práci ráda i pacienty.Diky za péči.Dragounova

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) Těším se na další návštěvě :)

Super přístup, příjemné prostředí, přijata jsem byla ještě o 10 minut dříve :-) vše v klidu vysvětlí, odpoví na dotazy. Naprostá spokojenost! Určitě přijdu znovu.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) A těším se na další návštěvu ;)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (60 minut)

Dekuji. Moc dobra pani. Vsechno bylov poradku. Hezka ordinace. Zadne zpozdeni. Doporucuji vsem a prijdu jeste.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Budu se na Vás těšit na další návštěvě :)

Příjemný, lidský přístup hygienistky. Vše vysvětluje, ukazuje. Nabízí další možnosti. Možnost objednání on-line.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za kladné hodnocení a jsem ráda, že jste byla spokojená s ošetřením :) Těším se na další návštěvu ;)

O

Veronika má velice pozitivní a profesionální přístup, odcházel jsem příjemně naladěn a těším se za půl roku...

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Velmi profesionální přístup, vše bylo vysvětleno. Paní dentistka byla příjemná, usměvavá. Na dentální hygieně jsem byla poprvé a byla jsem velmi spokojená

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :) Těším se na další návštěvu.

Kyretáž (1/4 čelisti)

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Odstranění zubního kamene

Cena není uvedená

Dentální hygiena (50-60 minut)

od 1 100 kč

od 1 100 kč

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce

od 900 kč

5 500 Kč

Depurace zubů

Pískování zubů

Cena není uvedená

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut)

od 600 kč

od 600 kč

Zhotovení sportovního chrániče zubů

2 000 Kč

2 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Na dentalni hygiene jsem byla se synem. Diky pristupu paní Veroniky se můj syn nebál jít poprvé k pani zubařce. Paní Veronika je velmi vstřícná, ocenuje i drobné úspěchy a posuny, což je pro mě velmi motivující. Má široký přehled a pracuje celostním přístupem. V neposlední řadě je pro mne důležité, že vždy vysvětlila, co bude dělat, co dělá a měly jsme smluvené signály, pokud by mě něco bolelo. Byli jsme jiz podruhe a velmi radi sem chodime.

Veronika Havlínová

Slečna hygienistka je svkělá, vše ukáže, vysvětlí a i takový zubní strašpytel jako já, se ničho nebál. Paráda!

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení a velmi mě těší Vaše spokojenost! Těším se na další návštěvě :)

Paní Havlínova je pečlivá a milá a hlavně profesionál . I když jsem z návštěvy měla strach, obavy byly zbytečně. Rozhodně doporučuji! Každý krok detailně popíše aby pacient přesně věděl co má čekat.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za kladné hodnocení. Jsem velice ráda, že jste byla spokojená a budu se těšit na další návštěvě :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentalni hygiena

Dneska poprve u p.Havlinove a odchazim nadsena!Jsem prekvapena kolik pece je v ramci osetreni brano jako standart...a pri tom vse delano s takovou peclivosti a laskou.Bylo velmi prijemne,ze kazdicky krok byl dopredu vysvetlen,na kazdou otazku prisla odpoved.Mnohokrat dekuji!

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Děkuji moc za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Veronika je velice šikovná a pečlivá, všechno ochotně vysvětlí. S provedeným ošetřením jsem velmi spokojen a určitě přijdu zas. Děkuji.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený a děkuji za milé hodnocení :) Těším se na další návštěvu :)

Skvělá, naprosto profesionální! Celé ošetření je bezbolestné provázené informacemi o aktuálním zákroku. Laskavý přístup je neocenitelný.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Moc děkuji za pozitivní hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Slečna Havlínová je již asi pátá dentální hygienistka, kterou jsem navštívil. A mohu čestně říci, že jsem byl velmi spokojen. Zejména oceňuji citliví přístup k pacientovi a velmi si vážím komentáře během péče o můj chrup. Za mě, plný počet bodů. Jiný slovy, bez chyby. Aleš A.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé a pozitivní hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený a těším se ideálně za půl roku :)

Vlemi pečlivé čištění zubů všemi dostupnými metodami, velmi vlídná a přívětivá obsluha. Vřele doporučuji :)

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený a budu se těšit na další návštěvě ideálně za půl roku :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Moc milá paní hygienistka, pečlivá, profesionální a milá - není co vytknout, i zuby mi v rámci běžného ošetření zbavila pigmentace. Takže doporučuji a přijdu zase :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Nelze nic vytknout, perfektní, šetrná péče. Vřele doporučuji. Obávat se nemusíte ani pokud máte velmi citlivé zuby.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený! Moc děkuji za pozitivní hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií