Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha
Ordinace dentální hygieny (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
723 20.....

Dentální hygiena (50-60 minut) • od 1 100 kč

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce • od 900 kč

Bělení zubů domácí • 3 300 Kč +14 Více

Bělení zubů ordinační • 5 500 Kč

Kyretáž (1/4 čelisti) • 1 200 Kč

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut) • od 600 kč

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat ná...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Pravidelná kontrola

Paní doktorka je velmi milá a simpaticka. O všem velmi dobře informuje a poradí. Také má dobre vybavení které jinde neměli k dispozici. Celkově jsem se v ordinaci a při zákroku cítil velmi uvolněné.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený! Děkuji moc za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Paní Havlínová je moc hodná a šikovná. Během ošetření na vše předem upozornila a respektovala všechna moje přání. Mohu jen doporučit.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za pozitivní hodnocení a jsem moc ráda, že jste byla s ošetřením spokojená :) Těším se na další návštěvu!

Na dentalni hygiene jsem byla se synem. Diky pristupu paní Veroniky se můj syn nebál jít poprvé k pani zubařce. Paní Veronika je velmi vstřícná, ocenuje i drobné úspěchy a posuny, což je pro mě velmi motivující. Má široký přehled a pracuje celostním přístupem. V neposlední řadě je pro mne důležité, že vždy vysvětlila, co bude dělat, co dělá a měly jsme smluvené signály, pokud by mě něco bolelo. Byli jsme jiz podruhe a velmi radi sem chodime.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Moc děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Slečna hygienistka je svkělá, vše ukáže, vysvětlí a i takový zubní strašpytel jako já, se ničho nebál. Paráda!

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení a velmi mě těší Vaše spokojenost! Těším se na další návštěvě :)

Paní Havlínova je pečlivá a milá a hlavně profesionál . I když jsem z návštěvy měla strach, obavy byly zbytečně. Rozhodně doporučuji! Každý krok detailně popíše aby pacient přesně věděl co má čekat.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za kladné hodnocení. Jsem velice ráda, že jste byla spokojená a budu se těšit na další návštěvě :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentalni hygiena

Dneska poprve u p.Havlinove a odchazim nadsena!Jsem prekvapena kolik pece je v ramci osetreni brano jako standart...a pri tom vse delano s takovou peclivosti a laskou.Bylo velmi prijemne,ze kazdicky krok byl dopredu vysvetlen,na kazdou otazku prisla odpoved.Mnohokrat dekuji!

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Děkuji moc za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Veronika je velice šikovná a pečlivá, všechno ochotně vysvětlí. S provedeným ošetřením jsem velmi spokojen a určitě přijdu zas. Děkuji.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený a děkuji za milé hodnocení :) Těším se na další návštěvu :)

Skvělá, naprosto profesionální! Celé ošetření je bezbolestné provázené informacemi o aktuálním zákroku. Laskavý přístup je neocenitelný.

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Moc děkuji za pozitivní hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

Slečna Havlínová je již asi pátá dentální hygienistka, kterou jsem navštívil. A mohu čestně říci, že jsem byl velmi spokojen. Zejména oceňuji citliví přístup k pacientovi a velmi si vážím komentáře během péče o můj chrup. Za mě, plný počet bodů. Jiný slovy, bez chyby. Aleš A.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé a pozitivní hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený a těším se ideálně za půl roku :)

Vlemi pečlivé čištění zubů všemi dostupnými metodami, velmi vlídná a přívětivá obsluha. Vřele doporučuji :)

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byl spokojený a budu se těšit na další návštěvě ideálně za půl roku :)

Dentální hygiena (50-60 minut)

od 1 100 kč

od 1 100 kč

Ordinace dentální hygieny

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce

od 900 kč

Kyretáž (1/4 čelisti)

1 200 Kč

1 200 Kč

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut)

od 600 kč

Odstranění zubního kamene

Ošetření citlivých zubních krčků

Depurace zubů

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Profesionální přístup a skvěle odvedená práce ????. Dcery byly ošetřeny bez bolesti a bez stresu. Mohu doporučit každému.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení a moc mě těší Vaše spokojenost! Budu se na vás těšit na další návštěvě :)

Slečnu Havlínovou navštěvuji pravidelně a mohu ji jen vřele doporučit pro její citlivý a profesionální přístup. Návštěva v její ordinaci je pro mě vždy jakýmsi odpočinkovým zážitkem s bonusem pěkných, čistých a zdravých zoubků.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za pozitivní hodnocení a jsem moc ráda, že jste byla s ošetřením spokojená :) Těším se na příští návštěvu!

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Jedním slovem SUPER ! Ošetřeni jemné, pečlivé, vše před výkonem vysvětleno. Mohu jen doporučit, není se čeho bát

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení :) Velmi mě těší Vaše spokojenost! Těším se na další návštěvě :)

Paní Havlínová je perfektní, určitě nejlepší ze všech, které jsem zkusila ! Na hygienu k ní chodím jednou za rok a teď už i s dcerou - je skvělá i k dětem, všem doporučuji !

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Děkuji moc za pozitivní hodnocení a budu se těšit :)

Slečna Veronika je velmi empatická. Po opakované návštěvě jsem opět spokojena s pečlivostí provedeného ošetření.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé a pozitivní hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a těším se na další kontrole :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny odstranění zubního kamene

Vse perfektni,muzu rict i nadstardantni.Slecna Havlinova velice mila a sikovna.Uz se nemusim bat na dalsi navstevu.
Vsem doporucuji!

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za kladné hodnocení :) Jsem velice ráda, že jste byla spokojená a budu se těšit příště!

Paní Havlínová je úžasná, empatická, s osobním přístupem k pacientovi. Velice ochotná a milá. Ošetření bylo bezbolestivé. Děkuji.

Veronika Havlínová

Paní doktorka byla vynikající. Velmi příjemná, ujišťovala se, zda je vše v pořádku, vždy vysvětlila co bude dělat, velmi pečlivá. Rozhodně doporučuji.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za pozitivní hodnocení a jsem moc ráda, že jste byl s ošetřením spokojený :) Těším se na další návštěvu!

Umístění: Ordinace dentální hygieny pravidelná návštěva

Profesionaln ipřístup vekmi příjemné vystupování .Velmi ráda doporučuji.Dis. Havlínová je milá aperfektní lékařka.Vše vysvětleno a velm imile prostředí.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení, velmi mě těší Vaše spokojenost! Těším se na další návštěvě :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Již moje druhá spokojená návštěva. Po létech střídání různých pracovišť jsem objevila to pravé a těším se zase za rok.

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií