Sukova 49/4, Brno-střed, Brno

Přijímám: děti jakéhokoliv věku

Nezávazná konzultace ohledně zakázky (zdarma, 30 min) • 1 Kč

Psychologické konzultace

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Sukova 49/4, Brno

1 Kč

Sukova 49/4, Brno

Theraplay.cz

Jsem dětský psycholog s klinickou praxí, specializuji se na diagnostiku neurovývojových poruch (autismus, ADHD, poruchy řeči), dále se zabývám problem...

Léčené nemoci

• Diagnostika intelektu a nadání u dětí
  • Diagnostika neurovývových poruch (ADHD, autismus apod.)
  • Dětské psychosomatické a neurotické poruchy

• dětská psychologie

Umístění: Theraplay.cz Jiný

Velmi doporučuji paní Mgr. Veroniku Gondžovou z Theraplay. Dočkáte se lidského přístupu, důkladného vyšetření, obsáhlou a precizně zpracovanou zprávu, odpovědi na všechny otázky, doporučení, pomoc, nadstandardní služby. Paní Mgr.Gondžová je úžasná, empatická psycholožka, která dělá pro své pacienty první poslední. Mockrát děkujeme za pomoc.

Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

U paní Gondžové jsem byla se synem kvůli podezření na dětský autismus. Z vyšetření jsem měla obavu, ale díky přístupu paní Gondžové to bylo moc fajn. Syn si asi nevšiml, že je vyšetřován. :-) V ordinaci je spousta hraček. Paní Gondžová se k nám chovala moc pěkně. Velmi oceňuji, že zprávu vyhotovila dříve, než jak bylo původně smluveno. (Tlačil nás čas přihlášek do školek.) Zpráva, kterou jsme dostali, byla velmi podrobná. Naše dětská doktorka ji vychvalovala do nebes. Se zprávou byla spokojená i dětská psychiatrička. Vyšetření v Theraplay velmi doporučuji.

Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

Paní Gondžová nám poskytla komplexní rozbor synova chování a poradila, jak dále se synem pracovat. Navíc je velmi empatická jak k rodiči, tak k dítěti. Pokud by se v budoucnu objevily nějaké další obtíže, určitě se znovu na paní Gondžovou obrátíme.

Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

Paní psycholožku doporučuji kde můžu. Se synem jsme navštívili různé odborníky s podezřením na PAS a teprve v Theraplay se nám dostalo přesné diagnózy včetně precizně vypracované zprávy z psychologického vyšetření. Paní Gondžová je skutečně odborník, kterých je pomálu. Navíc je to velice příjemná a pečlivá paní a syn byl také nadšený. Moc nám pomohla a já za to děkuji. Doporučuji.

Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

Vše proběhlo tak, jak jsme si představovali. Čekací doba nebyla příliš dlouhá, při termínech vyšla paní psycholožka ve všem vstříc a nabízela více možností. Byla velmi empatická, podpořila nás k budoucímu postupu, ale nezastrašovala. Výslednou zprávu dodala velmi rychle. Můžeme jen doporučit.

Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

Naprostá spokojenost! Pečlivý, empatický a důkladný a profesionální přístup. Od prvotní schůze, přes pečlivě stanovenou diagnózu až po závěrečné doporučení. Děkujeme :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

Profesionální přístup, nezlehčila potíže a trpělivě poslouchala, vysvětlila, uklidnila, pojmenovala problém a zařídila vyšetření v dětské nemocnici, kde se potvrdila šikana mého syna. Prostě pomohla, děkuji

Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

S přístupem paní Gondžové a celého týmu Theraplay jsme byli moc spokojeni. Oceňujeme profesionální ale zároveň empatický a lidský přístup. Dále také skvělý přístup k dětem, syn se dokonce na další návštěvu k paní Gondžové těšil :) V závěru jsme obdrželi podrobně zpracovanou zprávu a vše nám bylo citlivě a srozumitelně vysvětleno. Určitě doporučujeme!

Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

Paní magistru Gondžovou mohou jenom doporučit. Profesionální a vstřícný přístup k dětem. Diagnostika proběhla v pořádku a tak, jak jsme očekávali. Domluva schůzky a objednání také bylo rychlé a bez průtahů.

Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

Paní Gondžová má moc hezký přístup k dětem, dcera s ní hezky spolupracovala a vyšetření proběhlo v pořádku. Dostala jsem podrobnou, pečlivě zpracovanou a dobře srozumitelnou závěrečnou zprávu. Zjistila jsem vše, co jsem potřebovala vědět, i další informace navíc. Určitě doporučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, můj syn ve čtyřech letech stále nemluví-omezí se na zvuky či pouhé slabiky, nenavazuje socialni kontakty a minimálně si hraje. Byli jsme u foniatra, logopeda, ORL, ale nikdo nám nedokázal pomocí. Co byste doporučoval? Jak mu pomoci? Dekuji Martin

Hezký den, shodně s kolegyní bych doporučila navštívit klinického psychologa nebo dětského psychiatra. Projevy, které popisujete, by mohly být způsobeny poruchou autistického spektra nebo jinou neurovývojovou poruchou. Zcela jistě je na místě podstoupit se synkem komplexní psychologické vyšetření.

Přeji hodně sil,

Veronika Gondžová