Umístění: Jiný

Paní doktorka se sice snaží občas vystupovat profesionálně, ale pokud máte nějaký problém, určitě vás nevyléčí. Mě léčila 2 roky, prý jsem v období infekcí, přešla jsem k jinému lékaři a ihned mi diagnostikoval ureaplasmu. Tahle lékařka mi jen ordinovala antibiotika typu ### a globule...po dobu dvou let, neskutečné. Arogantní chování byla její samozřejmost.

Umístění: Jiný

K paní doktorce jsem chodila cca 7 let, při registraci jsem byla mírně zaskočena platbou XXXX,- za údajně nadstandardní služby, ale zaplatila jsem. Téměř celou dobu jsem nemusela řešit nic krom klasických prevencí a v listopadu tohoto roku jsem se tedy rozhodla XXXX,- již nehradit.
Zhruba půl roku zpět se u mě objevil problém na děložním čípku, který bohužel paní doktorka nerozpoznala a ke specialistům mě poslala až po půl roce, kdy již čípek byl v před rakovinovém stavu a musela jsem podstoupit konizaci. Tento týden jsem šla k paní doktorce na kontrolu, kde jsem se jí zeptala, proč mě neodeslala dříve ke specialistům, načež paní doktorka na mě začala hystericky křičet a se slovy VYPADNĚTE,TÁHNĚTE mě vyhodila z ordinace. Od chvíle kdy nemám zaplacený DAR nebylo ani možné se do ordinace dovolat a to jsem potřebovala konzultovat komplikace po zákroku. S takto neetickým a neprofesionálním chováním jsem se nikdy nesetkala. Paní Galambošovou rozhodně NEDOPORUČUJI!!!!!

Umístění: Jiný

Paní doktorka velmi náladová a falešná. Několikrát jsem si při sezení v čekárně, vyslechla hlasité pomluvy pacientky, co zrovna odešla. Přišlo mi to velice neprofesionalní. Při poslední návštěvě se chovala paní doktorka velmi arogantně a nepříjemně, jenom proto, že jsem řekla svůj názor. Nakonec jsem od ní odešla. Určirě nedoporučuji!

Umístění: Jiný

Paní doktorka i sestřička obě strašně milé! Cítila jsem se u nich báječně

Umístění: Jiný

Skvelá doktorka, profesionálny a velmi ľudský prístup...mám skúsenosti z niekoľkými gynekologmi ale v tejto ordinacii som sa stretla z najlepšou opaterou ...za mňa TOP...Taktiež sestricka je skvelá...Odporučam....

Umístění: Jiný

Hneď na vstupnej prehliadke sa potvrdili recenzie, ktoré som si pred návštevou nečítala, pretože si rada robím vlastný názor. Bohužiaľ sa musím pridať do zástupu žien s negatívnou skúsenosťou. Prostredie príjemné a pani sestrička veľmi milá, no doktorka arogantná, ofenzívna a nepríjemná. Z jej komunikácie som bola tak v šoku, že som ani nezvládla adekvátne v ten moment reagovať a nechala som sa vyšetriť. Po opustení ordinácie som však v šoku ostala ešte celý deň a okamžite som zmenila názor na registráciu v jej ordinácii. Veľmi zlý prístup, neodporúčam.

Umístění: prenatální vyšetření

U doktorky Galambošové jsem byla zapsaná více jak 2 roky. Sestřička ale fajnová. Prostředí a úroveň vybavení na vysoké úrovni. Pokud si nezaplatíte služby (1000 Kč) není možnost se objednat na přesný čas. S prvním dítětem jsem si zaplatila do poloviny těhotenství služby navíc (2500 Kč) a vše bylo v naprostém pořádku. V druhé polovině těhotenství jsem už ale dalších 2 500 Kč neplatila. Přece jen mi to přišlo dost a poměr cena/výkon mi nepřišel moc výhodný. Chování se rázem změnilo. Z milé doktorky se stala odměřená, chladná a ani slůvka navíc. S druhým dítětem jsem si zaplatila jen 1000 Kč, abych mohla docházet na kontroly v přesné časy. Vrcholem neprofesionálního jednání pro mě byla scéna, kdy si doktorka popletla, jakou službu mám zaplacenou, což mělo za následek nepřiměřenou reakci (zvýšení hlasu, obviňování a vykázání z ordinace). Nic horšího jsem u lékaře nezažila. Pokud nejste ochotná mít vždy za všech okolností zaplacený nadstandard, tak rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Regisrace k paní doktorce

S Paní doktorku jsem se viděla jen jednou a to za účelem, že přejdu k ní do ambulance od mého gynekologa, protože jí mám blíž.
Na úvodní konzultaci musím říct, že jsem nikdy nezažila nic horšího a odešla jsem od ní s pláčem.
Patřím mezi obézní pacientky celý život, máme to tak v rodině, jednoduše člověk přibere i ze vzduchu. Je to pro mě celoživotní boj a trápení - tato oblast mého života.
Samozřejmě mi to na každé preventivní prohlídce praktický lékař řekne, já se vždy snažím s tím něco udělat ale dopadne to katastrofou.
Každopádně to co jsem zažila dnes u paní doktorky jsem nikdy nezažila, asi nepozná pojem individuální přístup k pacientovi. Pracuji taky ve zdravotníctvi a vůbec se nedivím, že někteří lidé mají velmi špatné zkušenosti s lékaři, protože tato paní doktorka se postarala o to, že radši nepůjdu k žádnému lékaři, než zažívat tento psychický teror.
Jsem obézní, dá se o tom bavit normálně a ne to co jsem zažila dnes, kde se se mnou paní doktorka bavila jak s poslední SOCKOU!!!
Garantuji, že kdyby jsem řekla, že si zaplatím nadstandard za 1000 Kč ročně, jednání by bylo jiné. (to byla hned první otázka při vstupe jestli budu platit!)
Je již na Vás, jestli paní doktorku budete navštěvovat, ale já za sebe můžu říct, že toto jsem ještě nikdy nezažila a nikdy již ani nechci.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a vstřícné,nikdy mě neodmítly i když to byly někdy jen maličkosti.Pokaždé mě dobře vyšetřila a profesionálně poradila.Vždy se tam ráda vrácím,protože vím,že dostanu odbornou pomoc a laskavý přístup.

Umístění:

Celkově, paní doktorka je naprostý profík.. je velmi milá, ochotná, vstřícná. Vše krásně vysvětlí, nemá problém s jakýmkoli vyšetřením (jako jiní lékaři, které jsem navštěvovala). V ordinaci se ke mně vždy chovají ona i sestřička velmi pěkně, není žádný problém s objednáním ani s dotazy.
Jen bych ráda podotkla, že paní doktorka se ke mně chovala hezky vždy, i když jsem nic neplatila!!!