Na Chrupavce 422, Líbeznice
Gynema s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: Gynema s.r.o. Jiný

Skvelá doktorka, profesionálny a velmi ľudský prístup...mám skúsenosti z niekoľkými gynekologmi ale v tejto ordinacii som sa stretla z najlepšou opaterou ...za mňa TOP...Taktiež sestricka je skvelá...Odporučam....

Umístění: Gynema s.r.o. Jiný

Hneď na vstupnej prehliadke sa potvrdili recenzie, ktoré som si pred návštevou nečítala, pretože si rada robím vlastný názor. Bohužiaľ sa musím pridať do zástupu žien s negatívnou skúsenosťou. Prostredie príjemné a pani sestrička veľmi milá, no doktorka arogantná, ofenzívna a nepríjemná. Z jej komunikácie som bola tak v šoku, že som ani nezvládla adekvátne v ten moment reagovať a nechala som sa vyšetriť. Po opustení ordinácie som však v šoku ostala ešte celý deň a okamžite som zmenila názor na registráciu v jej ordinácii. Veľmi zlý prístup, neodporúčam.

Umístění: Gynema s.r.o. prenatální vyšetření

U doktorky Galambošové jsem byla zapsaná více jak 2 roky. Sestřička ale fajnová. Prostředí a úroveň vybavení na vysoké úrovni. Pokud si nezaplatíte služby (1000 Kč) není možnost se objednat na přesný čas. S prvním dítětem jsem si zaplatila do poloviny těhotenství služby navíc (2500 Kč) a vše bylo v naprostém pořádku. V druhé polovině těhotenství jsem už ale dalších 2 500 Kč neplatila. Přece jen mi to přišlo dost a poměr cena/výkon mi nepřišel moc výhodný. Chování se rázem změnilo. Z milé doktorky se stala odměřená, chladná a ani slůvka navíc. S druhým dítětem jsem si zaplatila jen 1000 Kč, abych mohla docházet na kontroly v přesné časy. Vrcholem neprofesionálního jednání pro mě byla scéna, kdy si doktorka popletla, jakou službu mám zaplacenou, což mělo za následek nepřiměřenou reakci (zvýšení hlasu, obviňování a vykázání z ordinace). Nic horšího jsem u lékaře nezažila. Pokud nejste ochotná mít vždy za všech okolností zaplacený nadstandard, tak rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Gynema s.r.o. Regisrace k paní doktorce

S Paní doktorku jsem se viděla jen jednou a to za účelem, že přejdu k ní do ambulance od mého gynekologa, protože jí mám blíž.
Na úvodní konzultaci musím říct, že jsem nikdy nezažila nic horšího a odešla jsem od ní s pláčem.
Patřím mezi obézní pacientky celý život, máme to tak v rodině, jednoduše člověk přibere i ze vzduchu. Je to pro mě celoživotní boj a trápení - tato oblast mého života.
Samozřejmě mi to na každé preventivní prohlídce praktický lékař řekne, já se vždy snažím s tím něco udělat ale dopadne to katastrofou.
Každopádně to co jsem zažila dnes u paní doktorky jsem nikdy nezažila, asi nepozná pojem individuální přístup k pacientovi. Pracuji taky ve zdravotníctvi a vůbec se nedivím, že někteří lidé mají velmi špatné zkušenosti s lékaři, protože tato paní doktorka se postarala o to, že radši nepůjdu k žádnému lékaři, než zažívat tento psychický teror.
Jsem obézní, dá se o tom bavit normálně a ne to co jsem zažila dnes, kde se se mnou paní doktorka bavila jak s poslední SOCKOU!!!
Garantuji, že kdyby jsem řekla, že si zaplatím nadstandard za 1000 Kč ročně, jednání by bylo jiné. (to byla hned první otázka při vstupe jestli budu platit!)
Je již na Vás, jestli paní doktorku budete navštěvovat, ale já za sebe můžu říct, že toto jsem ještě nikdy nezažila a nikdy již ani nechci.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a vstřícné,nikdy mě neodmítly i když to byly někdy jen maličkosti.Pokaždé mě dobře vyšetřila a profesionálně poradila.Vždy se tam ráda vrácím,protože vím,že dostanu odbornou pomoc a laskavý přístup.

Umístění: Gynema s.r.o.

Celkově, paní doktorka je naprostý profík.. je velmi milá, ochotná, vstřícná. Vše krásně vysvětlí, nemá problém s jakýmkoli vyšetřením (jako jiní lékaři, které jsem navštěvovala). V ordinaci se ke mně vždy chovají ona i sestřička velmi pěkně, není žádný problém s objednáním ani s dotazy.
Jen bych ráda podotkla, že paní doktorka se ke mně chovala hezky vždy, i když jsem nic neplatila!!!

Umístění: Gynema s.r.o.

Paní doktorka je velice milá, příjemná a veselá lékařka. Dnes jsem se u ní zaregistrovala a jsem nadšená. Věnovala se mi velice důkladně, dokonce mi udělala i ultrazvukové vyšetření. Zaplatila jsem si u ní nadstandardní služby, ale na to jsem zvyklá i z předchozích pražských ambulancí. Tam mi ale nikdo nikdy nic nevysvětlil, až tady jsem konečně zjistila, co mám a nemám hrazeno z pojištění! Paní doktorku mohu vřele doporučit každé pacientce, je skvělá!

Názor přidán dne 08.06.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 25.04.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Chodím k ní několik let a až do dnešního dne bych napsala plus mínus totéž co ostatní. Milá, usměvavá, laskavá, celkem pečlivá. Jsem několik let po hysterektomii, takže jsem ji naštěvovala jen 2x do roka kvůli předpisu na Estrofen, jednou za rok kvůli gyn. prohlídce, kterou podmiňovala vydání předpisu a jednou za dva roky pro předpis na mamografii. Dnes jsem ale zažila pořádný šok, protože paní doktorka přede mnou dostala naprosto absurdní hysterický záchvat, při kterém na mně řvala neuvěřitelné vulgarismy a chovala se jako pominutá. Důvod výstupu byl, že po letech, kdy mi psala vždy 2 recepty, abych nemusela chodit každé 3 měsíce pro recept, mi ho odmítla napsat a já se zeptala proč, když mi ho do teď psala a diskutovala s ní o tom. Podotýkám diskutovala, ne napadala, nebo byla nezdvorilá. Dozvěděla jsem se, že proto, že jsem nezodpovědná, že takových pacientů co k ni chodí a ona z toho nic nemá už má plné zuby a že si nemám dovolovat na ní křičet, což byl naprostý nesmysl, protože jsem byla zcela zaskočená naprosto nečekaným výstupem a hlas jsem na ní zvedla až o dost později, když začala být vulgární. A pokračovala v tom za zavřenými dveřmi i když jsem odešla vedle zaplatit, ostatně nezapomenutelný pohled na zkamenělou a zarudlou sestřičku ... Ona měla plné právo mi recept na dalši 3 měsíce nenapsat, protože to není její povinost ale dobrá vůle, ale důvody, které uváděla byly zcela zástupné. Byla rozladěná od chvíle co jsem vstoupila a když jsem jí řekla, že jsem před rokem (1 rok po předchozí) nešla na placenou mamografii, kterou mi doporučila ( odtud zřejmě moje nezodpovědnost), svůj stav už zřejmě nedokázala ukočírovat. Můj táta mně říkával, abych se měla na pozoru před přespřiliš laskavými lidmi a dnes jsem pochopila co tim myslel. Můj dojem je, že po psychické stránce tato doktorka rozhodně není v pořadku a představa, že by tohle mohla udělat někomu zranitelnějšimu než jsem já, je hodně zneklidňující... Moje hodnocení bez dnešního výstupu by bylo neutrální.