Veronika Cséfalvaiová, zubař Praha

Stomatologie Roksoka s.r.o.

V Holešovičkách 1154/33, Praha 8, Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY. Poskytování komplexní zubní péče. Snažím se pro své stávající i nové pacienty poskytnout veškerý možný komfort při ošetřen...

• Zubní kaz
  • Skřípání zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bělení zubů

Stomatologie Roksoka s.r.o.

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o. zubní vyšetření

Nelze jinak hodnotit než skvěle. Paní doktorka je skutečně profesionálkou. Ošetření je bezbolestné (s umrtvením), pečlivé, odborné. K pacientovi přistupuje velice lidsky a vždy hledá to nejlepší řešení problému. Je to právě paní doktorka, která mě zbavila strachu ze zubaře. Velká pochvala také patří paní sestřičce, jejíž přístup je stejný jako u paní doktorky. Za sebe můžu paní doktorku vřele doporučit.

Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

K paní doktorce jsme se přihlásili s manželem teprve nedávno, ale oba jsme s její dosavadní prací i přístupem velmi spokojení. Paní doktorka je skutečně profesionál na svém místě. Nejen, že je velmi trpělivá, ochotná, milá a empatická, ale každý úkon provádí velmi pečlivě a absolutně bezbolestně (umrtvení je samozřejmostí), vše vám důkladně vysvětlí ... Já osobně jsem měla dosud panickou hrůzu z každé návštěvy zubaře, ale díky paní doktorce a jejímu přístupu se tohoto strachu postupně zbavuji a troufám si říci, že se pro mne návštěva zubaře stane běžnou záležitostí, které se není důvod nijak zvlášť obávat. Stejně milá a velmi trpělivá je i paní sestřička, která s vámi ochotně hledá nejvhodnější termín návštěvy apod. Mohu skutečně jen doporučit.

Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o. porcelánové korunky

Paní doktorka je velice příjemná, s pacientem jedná empaticky. Snaží se o co nejklidnější atmosféru a pokud jste nervózní nebo ve stresu, vždy se snaží o co nejvlídnější přístup.
Jako pacient hodnotím práci paní doktorky plným počtem bodů, korunka byla rychlá, celková práce na korunce a úpravě zubu byla bezbolestná (samozřejmě s umrtvením), korunka vypadá, jako kdyby tam ani nebyla korunka, ale normální zub.
Jsem velice spokojený s prací a přístupem paní doktorky.
Stejné hodnocení patří i paní sestřičce, která je milá a i ona se snaží uklidit pacienta, který zrovna dvakrát k zubaři rád nechodí.

• Zubní kaz
  • Skřípání zubů