Věra Žídková, pediatr Hodonín

MUDr. Věra Žídková

Pediatr

Kollárova 5, Hodonín
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Příjemná lékařka, hodná a vždy pomůže.

U lékaře vždy hodnotím profesionální přístup, zodpovědnost a odbornost. Mám dvě děti, se kterými k paní doktorce Žídkové od narození, v případě nemoci přicházíme. Nemohu si v žádném případě ztěžovat na to, že bych s lékařskou péčí o děti byla nespokojená. Dnes už je dcera velká, ale nikdy nezapomenu, jak citlivě se k ní paní doktorka chovala, když jí každý den převazovala opařené nohy. Také jsme dostali doporučení k dalšímu potřebenému vyšetření u odborného lékaře, ale vidím v tom pouze profesionální zodpovědnost, za kterou děkuji. Mahdalová

Tak myslím že paní doktorka má taky své soukromí,má dítě a je s ním sama.A její zdraví má asi vliv na nějaké její nálady,samozřejmě by měla být příjemná,ale já s ní problémy nemám a jsem spokojená.Když budete příjemní Vy bude určitě i ona!A moje dcera ji má strašně ráda,takže já opravdu jsem spokojená,protože je důležité i to jak lékaře přijme dítě a ne my.A sestřička taky moc fajn.

Nechápu jak jste došli na ty bláboly! K doktorce Žídkové jsem chodil jako dítě já i má sestra a teď tam chodí i sestra se svým dítětem a nepamatuju si žádnou aroganci nebo odfláknutou práci. To že je lékař občas přísnější nebo se usměje když vidí přecitlivělost rodičů to se dá přejít, ale ani s tím jsem se u ní nikdy nesetkal Byl jsem s ní i její sestřičkou vždy spokojený! Myslím, že to sem píšou uražené maminky co rozmazlují své děti a když se k nim chová někdo normálně tak to nemůžou spolknout. Lahvička, Hodonín

Paní doktorka je hodná,poradí a pomůže.Jsem s ní spokojená.

G

S PANI DOKTORKOU MAME DOBRE ZKUSENOSTI.PRIJEMNA NA DETI HODNA.PO ODBORNE STRANCE JSME SPOKOJENI.