Věra Zeithamlová, zubař Plzeň

MUDr. Věra Zeithamlová

Zubař

Toužimská 9, Plzeň
Soukromá zubní ordinace

V porovnání s českým standardem mohu potvrdit slušné, nepřemrštěné ceny, raději snahu o maximální záchranná řešení, než komplikované a drahé zákroky, a také výborné technické vybavení ordinace. Paní zubařka je komunikativní, víte vždy co bude dělat a proč, v tom je ještě lepší její dcera, která pacienty přímo opečovává.

Jsem pac.paní doktorky už asi5let,a jsem s ní naprosto spokojena,a taktéž i s její dcerou.Obě jsou vstřícné,citlivé,berou ohled na strach pacienta,snaží se vyhovět..její zákroky jsou pro mne minimálně bolestivé,a má letitá nechuť chodit k zubaři je tatam..nikdy bych už neměnila a všem mohu Mudr.Zeithamlovou starší i mladší vřele doporučit.
Na sestřičku mohu říci také jen samá pozitiva..

Naprostá spokojenost,nemám jedinou připomínku.Už se nebojím chodit k zubaři,naopak:-)

Velice šikovná lékařka, naprosto profesionální přístup, snaží se zachránit každý zub. Nemohu souhlasit s tím, že nadstandartně vybírá peníze, spíše naopak. Je velice citlivá, zákroky se snaží provádět co nejšetrněji. Chodí k ní celá naše rodina včetně dětí a všichni jsme naprosto spokojeni.

naprosto profesionální přístup, velice šikovná, doporučuji

Je vážně moc hodná a velmi šikovná. Vždycky mi vyšla vstříc. Vřele doporučuji.

Velmi dobrá lékařka, chová se fajn i k nám hříšníkům ;)
Navíc jsem v poslední době zaregistrovala v ordinaci i její dceru, která už je také zubní lékařkou, takže snad máme zajištěno pokračování péče na další léta. A mladá paní doktorka je snad ještě lepší než její matka (i když ta je taky moc fajn). Sestřičky jsem se prvních pár let trochu bála - tváří se přísně, ale je moc hodná a dokáže povzbudit, což je u zubaře určitě nutné :)

Dobrý den.Paní zubařku velice chválím za trpělivost jakou má k dětem i k dospělím, kteří mají taky trošku strach ze zubaře.Prostě jednička s hvězdičkou.Velikou pochvalu zasluhuje i sestřička s milým přístupem.Opravdu vše na profi úrovni.Všem určitě doporučuji.