Toužimská 9, Plzeň
Soukromá zubní ordinace

Paní doktorka je pro známé skvělá. Pro ty má čas a i bezplatné služby. Nevím, asi jí nejsem sympatická: Šla jsem k ní na první pomoc (po preventivní prohlídce cca 2měsíce), tam jsem čekala přes tři hodiny. Když mě vyzvala konečně do "nového křesla" řekla, že to je práce na déle a objednala mě na druhý den. Druhý den, hodinu před tím než jsem měla přijít k paní zubařce, zavolala, že se jí to dnes nehodí. Objednala mě za týden, dříve na můj zánět neměla čas. Samozřejmě jsem tímto přišla o zub. Udělala mi zub provizorní, který mi vydržel 10dní. V době Vánoc kdy měla 23dní volno nic-moc. Zvláště, když šlo o dvojku. Mám nového lékaře a dokonce mi udělá zub za poloviční cenu než paní doktorka a to nejsem jeho známá. Závěr: pro známé skvělá. Jó abych nezapomněla na sestřičku: ta je fajn.

Paní doktorka je šikovná, ale milá byla jen pár let po revoluci, dokud neměla dostatek pacientů. Chodila k ní celá naše rodina. V okamžiku, kdy měla pacientů dostatek, začala práci odbývat - každému z nás něco odbyla a nakonec začala vybírat peníze i za amalgámovou plombu. Když jste nebyli ochotni zaplatit za amalgám, varovala vás, že vám dá český nekvalitní. Byl jsem svědkem toho, kdy známé do telefonu slibovala služby zadarmo (bílé plomby)- zřejmě vybírala peníze od ostatních pacientů a tak si to mohla dovolit. Z výše popsaných důvodů - odbytá práce a vybírání peněz za standardní služby jsme od ní všichni odešli.