Zdravotní středisko Puls

Jsem doktorka, která vystudovala medicínu v roce 1993. Od té doby jsem pracovala na mnoha pracovištích jako lékařka či jako odborná konzultantka

• čínská medicína

Umístění: Zdravotní středisko Puls

Přišla jsem s bolestí v krku při polykání, v čekárně nikdo - doktorka a sestry se bavily prohlížením fotek. Chápu, že nejsem registrovaná, ale prosila jsem je, jestli se mi nemůžou jen podívat rychle do krku, aby vyloučily angínu.. Bohužel prý by za to nic neměly a nejsem akutní případ a poslaly mě pryč.. o pár hodin později jsem jinde dostala antibiotika..Nikdy bych se zde nezaregistrovala po takovéto zkušenosti!

Pani doktorku evidentě její práce nebaví, absolutně nejeví zájem o pacienta a vyřešení problému.
Bez zjišťování příčiny problému, nejraději předepisuje antibiotika. Během vyšetření si řeší soukromé hovory - domluvá si večeři s přáteli v restauraci a o pacienta nejeví zájem. Absolutní tragedie

Pri preventivni prohlidce, na kterou jsem se sam objednaval jelikoz lekar nejevil zajem byla velmi prekvapena proc jsem vlastne prisel. Prohlidka probehla otazkou na vysku, zda je vse v poradku a nic se nezmenilo. Sestricka ranni moc vyhodila predemnou do kose bez jakehokoli testu a byl jsem poslan domu.

Tato doktorka je od už od pohledu velice nepříjemná a také se tak chová. Nechce udělat žádné vyšetření, o které ji požádáte (jakoby to snad šlo z její kapsy). Na vše se musí dívat do knížky. Pacientům dává najevo, že jejich názory pohrdá. Pokud mi není nic vážného, radši se léčím sama, nebo počkám na den, kdy je v ordinaci jiná doktorka. Absolutně nedoporučuji!

Díky této paní doktorce se mi povedlo přechodit mononukleózu a silnou streptokokovou infekci, s jejímiž následky se potýkám dodnes. Když jsem jí sdělila všechny své obtíže a po několikáté návštěvě, kdy se můj stav nezlepšoval, vyjádřila obavu, zda-li nemůžu mít právě mononukleózu, setřela mě, že ona je doktorka, že ona ví, jaké jsou příznaky a ať se radši soustředím víc na učení než na sebe. Bohužel tato paní nevěděla vůbec nic.

Při předoperačním vyšetření mi odmítla udělat EKG, i když ji o to nemocnice žádala, aniž by se na mě podívala, napsala do zprávy, jaká provedla vyšetření a že všechna jsou v pořádku.Práce ji zřejmě unavuje.Jedinou obranou je změna lékaře.

Na všechno píše drahý bioparox nebo antibiotika. K pacientům se chová chladně, odměřeně a nešetrně! Práce jí očividně nebaví a nikdy jsem neviděl, že by se na pacienta usmála. Upřímně, lepší samoléčba, než navštívit tuto doktorku!

PhDr. Věra Zdeňková (Jelačičová)

jak jsem Vám již jistě říkala, bioparox a atb. jsou nejlepší léčiva, která jsou dostupná na této planetě. Ráda bych Vám také řekla, že není mou povinností se na Vás smát a dívát se na ty Vaše znechucený ksichty. Chci vidět Vás jak byste tam seděl/a celý den v ordinaci a poslouchala stovky keců. Když se umíte léčit sama, tak proč zamnou jdete ?

Přeji příjemný zbytek dne.