Ordinace praktického lékaře
Tepelská 752, Mariánské Lázně

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorce nemohu nic špatného vytknout. Vždy ochotná, usměvavá a opravdu se snaží pomoci. Nejsem typ člověka co chodí s každým problémem za doktorem, ale když už musím, tak se i těším (k paní doktorce Veselé).

Tato paní doktorka je milá a ochotná leda tak na nosiče bonboniér a menšího "kapesného". Jinak je to normální automat na předepisování RP na cucavé tabletky proti bolení v krku.

Ochotná, milá, pozorná - podle mě absolutně bez problémů. A navíc dobře vypadá !!!!!!!

Paní doktorka léčí podle odborných vyšetření, není co vytknout!!!

U paní doktorky nejsem dlouho, ale mohu říci, že se mi její přístup líbí. Vždy bývá milá a usměvavá. Mě vždy se zdravotními problémy pomohla. Kdysi jsem navštěvoval jiného lékaře, ale nedá se to vůbec srovnat. Proto jsem přešel jinam, a jsem celkově spokojen. Jen co bych snad vytknul je to, že při příchodu si sestra pozve dovnitř více pacientů najednou a ptá se na důvod Vaší návštěvy přede všemi.

Chodím k paní doktorce téměř 20 let, nevím jestli je to na hodnocení málo nebo hodně. Ale vím že nic nepodcení, raději mě prohlédne dvakrát, ikdyž je plná čekárna. K lidem se chová jako k pacientům, jsem velmi spokojen. A jak tady píše jedna paní, že u ní nebyla deset let, tak bych se jí chtěl zeptat kde byla a jak to dělá? Nejsem typ co vyhledává lékaře za každou cenu, ale do roka je určitě situaceJ, kdy ať chci nebo nechci, ke své lékařce musím. Jan Kugel

Jsem se svojí lékařkou spokojena, léčí mi opravdu to, co mám. Vždy nahlíží na onemocnění i z jiné stránky - rozbory krve, vzorky, výtěry, apod. Nemohu si na její práci opravdu stěžovat. Nechápu, podle čeho hodnotí ostatní - že jim nedala neschopenku, když simulovali? Myslím si, že pokud by měli nějaké psychické problémy a přiznají je, paní doktorka jim pomůže! i radou, nemusí jen polykat léky!

Nemohu si na paní doktorku vůbec stěžovat.Je chytrá,příjemná a svému oboru velmi rozumí. Nevím, proč někteří lidé si na ni stěžují.Jestli si myslí,že ona nepozná,když něco hrajete,tak jste na omylu.Mě vždy pomohla a nebyla jsem na tom zrovna se zdravím nejlépe.Přeji ostatním pacientům tak výbornou lékařku.

Nejlepší lékařka, co znám. Vždy ochotná a obětavá, mohu jen a jen doporučit.

Praktická lékařka opravdu dobrá na neschopenky a když potřebujete napsat antibiotika i na rýmu