Oční ordinace
Hviezdoslavova 520, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Rád bych poděkoval paní doktorce za profesionální, lidský a komplexní přístup k mému očnímu vyšetření. Při vyšetření jsem měl pocit, že pro mne dělá maximum.
Karel Juračka

Na paní doktorku nedám dopustit!!!Nejen,že je odborník na svém místě,ale k pacientům se chová velmi příjemně.Máte pocit,že má o vás opravdu zájem.A to je v dnešním zdravotnictví velká vyjímka!!!

Byla jsem u paní doktorky na vstupní prohlídce s určitými obtížemi. Provedla mi hned několik vyšetření, vysvětlila mé obtíže, poradila řešení, uzpůsobila pak objednávku nových brejliček. Byla svědomitá, trpělivá, příjemná. Špatné zkušenosti zde uvedené jinými pacienty nemůžu v žádném případě potvrdit, právě naopak!

Myslím si, že existují horší lékaři. Tato paní doktorka má vztah k pacientovi. Proč je u ní stále plná čekárna ?

Velmi příjemný přístup, nicméně starší vybavení..v optice dělají přesnější zaměření, ale platí se za něj

Opravdu skvělá doktorka a stejně tak i sestra. Obě velmi ochotné a milé odbornice :-))

nejleší lékařka kterou znám

Velmi milá a hodná doktorka . Snaha najít nejlepší řešení individuálně pro pacienta.