Oční ordinace
Hviezdoslavova 520, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

chodím s krátkozrakostí, trochu moc při čtení tabule spěchá(na plnosti čekárny se to ovšem neprojeví), ale jinak profesionální

Napište si na web, že nepřijímáte pacienty, i když jsou shodně z Prahy 4, tak jako Vaše ordinace.
Do telefonu jste řekli, že máte lokality rozdělené s kolegyněmi/kolegy a prostě berete podle adresy - ačkoli již mnoho let spádové lékařství nemá být. A máme právo si svobodně vybrat lékaře.
Kdybych byla z Řep, Butovic apod, snad to ještě pochopím.
Chtěla jsem dát na zdejší hodnocení a vybrat si lékařku, kterou zde chválí a mám ji blízko.
Po dnešním telefonátu mě předchozí zájem mrzí a jdu se řídit vašim pokynem a hledat jinde.
Skuhrovcová

Rád bych poděkoval paní doktorce za profesionální, lidský a komplexní přístup k mému očnímu vyšetření. Při vyšetření jsem měl pocit, že pro mne dělá maximum.
Karel Juračka

Na paní doktorku nedám dopustit!!!Nejen,že je odborník na svém místě,ale k pacientům se chová velmi příjemně.Máte pocit,že má o vás opravdu zájem.A to je v dnešním zdravotnictví velká vyjímka!!!

Byla jsem u paní doktorky na vstupní prohlídce s určitými obtížemi. Provedla mi hned několik vyšetření, vysvětlila mé obtíže, poradila řešení, uzpůsobila pak objednávku nových brejliček. Byla svědomitá, trpělivá, příjemná. Špatné zkušenosti zde uvedené jinými pacienty nemůžu v žádném případě potvrdit, právě naopak!

Myslím si, že existují horší lékaři. Tato paní doktorka má vztah k pacientovi. Proč je u ní stále plná čekárna ?

Velmi příjemný přístup, nicméně starší vybavení..v optice dělají přesnější zaměření, ale platí se za něj

Dobrý den, paní doktorka je sice milá a vstřícná, ale tím to taky končí. Léčila mě několik měsíců bez efektu, dokonce jsem po aplikaci její masti musela na pohotovost. Po všech zkušenostech doporučuji návštěvu jiného lékaře. Já také hledám.

Opravdu skvělá doktorka a stejně tak i sestra. Obě velmi ochotné a milé odbornice :-))

nejleší lékařka kterou znám