Věra Valová, gynekolog Ostrava

MUDr. Věra Valová

Gynekolog Více

Václava Vacka 1668, Ostrava
Praktický lékař gynekolog

S Paní doktorkou Valovou jsem velice spokojená je velice příjemná,má jemný přístup,ne jako ostatní doktorky.Chodím kní už 9měsíc protože jsem těhotná je to moje první těhotenství.Paní doktorka mi byla doporučena od mé dobré kamarádky, která ji chválila a řikala ,že je výborná tak jsem jí věřila, a šla přímo k ni se přihlásit.Dokonce jsem zjistila,že paní doktorka byla doktorkou moji mamince jak čekala mě než se přestěhovala sem do Ostravy.Vřele doporučuji.Sestřička je mladá a velice příjemná.

Po stránce lidské je perfektní, příjemná, vstřícná, klidná. V tomto mi vyhovuje. Po stránce profesní na mě působí spíše tak, že nechce nic podcenit. Zbytečně předepisuje a doporučuje léky. (V tomto bych ocenila trochu alternativnější pohled). Nicméně to mi vůbec nevadí - koriguji si to podle svého. Více by mi vadilo, kdyby byl její přístup neosobní a chladný, jak jsem to zažila u jiné paní doktorky, hned vedle v ordinaci, když měla paní doktorka zástup.

K paní doktorce chodím už pár let, zatím jsem byla vždy spokojená, je milá, usměvavá, s problémy poradí, teď čekám miminko, tak snad budu i nadále spokojená.
Sestřičky se tady zatím měnily často, ale paní, která je tam teď je výborná, velice příjemná a nekonfliktní.

K paní Dr. Valové jsem chodila dlouhá léta. Je schopna zvládnout preventivní prohlídku a předepsat antikoncepci. Problém začal v okamžiku kdy jsem otěhotněla. Na ultrazvuku nebyla schopna najít plod až jsem upozornila na něj já sama - pacientka. Při potratu mně nechala na nemocenské v bolestech ležet doma.
Po 14 dnech její léčby jsem si řekla, že to není normální. Přešla jsem k odborné gynekoložce. Ta byla zděšena jak mně mohla nechat v tomto stavu doma a neposlala mně do nemocnice. Na FNsP mi bylo zděleno totéž! Při sdělení hodnot těhotěnského hormonu, který byl sledován z krve u Dr. Valové každý týden se mněla Dr. hned zarazit, že jsou o desetinné místo nižží a ne mi tvrdit, že je vše v normě.
Má rada zní - POKUD OTĚHOTNÍTE DOPORUČUJI za včasu změnu GYNEKOLOGA a nezůstávat u pani MUDr. Valové.

už chodím k p.doktorce 20let a jsem s ní moc spokojená.přestože už bydlím dál,radši dojíždím a neměnila bych.

K paní doktorce chodím už 22 let, prošla jsem u ní všemi svými těhotenstvími, a že byla všechna riziková, neměla jsem nikdy pocit, že by mi špatně nebo nejasně poradila nebo mě odbyla,i léčby komplikací,které jsem po porodech měla,jsem u ní absolvovala a všechno dopadlo dobře.Paní doktorku jsem nikdy nezastihla nepříjemnou nebo dokonce protivnou.I moje dcera k ní chodí a nemůže si ji vynachválit, vše jí vždy vysvětlila.

DOBRÝ DEN, JSEM SPOKOJENÁ, K PANÍ DOKTORCE CHODÍM VÍC NEŽ 20 LET A NIKDY NEBYLA NEPŘÍJEMNÁ, NAOPAK SUPER

X

Milé děvčátka a ženské.jsem dlouholetou pacientkou pani doktorky a jsem velice spokojená, neměnila bych,sestra je ochotná, vždy usměvavá a cítím se u každé prohlídky velmi velmi dobře.
Opravdu jsem před několika lety chodila k lékařům a už bych se k nim nevrátila

Moc ji pacientka nezajímá, na moc toho neodpoví.Doporučuje jen to, z čeho má provizi od výrobce. Poslat na vyšetření, které potřebujete a máte na něj 1x ročně nárok neexistuje. To si musíte domluvit u praktického lékaře. A proč k ní chodím? Mám to blízko, a netrpím žádnými potížemi, takže to jsou jen preventivní prohlídky. Vím ale, že pokud by se se zdravím něco dělo, jdu jinde!!!!!!

K paní doktorce chodím již 9 let a jsem velice spokojená, kdykoliv mi vyšla vstříc,vřeloe doporučuji