Psychologická diagnostika • 900 Kč

Zhotovení znaleckého posudku

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 900 Kč

U Husova sboru 75, Pardubice

Psychoterapeutka a soudní znalkyně s více než dvacetiletou praxí.
Vzdělání:
• absolventka FF UK
• tříletá psychoterapeutick...

• psychoterapie

Umístění: Ordinace psychologická diagnostika

Osobně můžu paní doktorku jen doporučit, přišel sem za paní doktorkou s problémy, které mě trápí roky a o kterých sem se bál /styděl mluvit. Během pár sezení sem to ze sebe všechno dostal,paní doktorka mě vyslechla, řekla mi svůj nezaujatý odborný názor, který mi pomohl se na své problémy dívat jinak a hlavně se více zamyslet nad sebe samým. Při diagnostice mě popsala přesně do písmene jako kdyby mě znala léta. Za mě osobně velká spokojenost.

Umístění: Ordinace krizová intervence

Paní doktorka Tomášová je naprosto skvělá, mohu ji jen doporučit, velmi mi pomohla v těžké životní situaci. Je empatická, milá, vstřícná, usměvavá, ale umí říct věci na rovinu a hlavně poradit. Pomohla mi najít sama sebe:-).

Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Paní doktorka je velmi sympatická a milá paní s velkými zkušenostmi. Jsem ráda, že jsem k ní docházela. Díky její léčbě se cítím zase skvěle. Mimo jiné mě naučila jak pracovat sama se sebou s myšlenkami, umět se zastavit a dostat se zpátky do pohody. Díky paní doktorce se ze mě stal zase uvolněný a veselý člověk. Moc jí děkuji.

Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Paní doktorka mi skvěle pomohla, můžu jen doporučit. Vše říká na rovinu a srozumitelně. Je empatická a má dobrý přístup.

Umístění: Ordinace krizová intervence

K pani doktorce jsem zacala docházet ke konci leta 2021 a kazdy den si dekuji, ze jsem se k tomuto rozhodnuti rozhoupala. V tolik vřelý, lidsky a přitom zcela profesionální pristup jsem ani nedoufala - kazda dalsi návštěva mi pomáhala, jak psychicky, tak fyzicky se citit lepe. Zároveň mi pani doktorka citlive, avšak zcela upřímně poskytovala zpětnou vazbu a nastavovala obraz sebe same, v mnohých věcech mi otevřela oči a nabídla jiny pohled na věc ci ukázala konkretni techniky, kterými mohu předejít panický stavům, žít přítomnosti a naučit se brát samu sebe pozitivneji nez dosud. Pani doktorko, jeste jednou dekuji za celou Vaši péči, jsem a budu Vaším dlužníkem. :-)

Umístění: Ordinace krizová intervence

Paní doktorku jsem vyhledala v červnu roku 2021 kvůli svým problémům v osobním životě. Hned první dojem byl skvělý a myslím, že jsme si sedly na první dobrou. Líbil se mi její osobitý přístup, se všemi problémy mi pomohla a byla mi neskutečnou podporou. Na každé sezení jsem se těšila. Určitě doporučuji!

Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Paní doktorku jsem oslovila kvůli svým tendencím k iracionálnímu chování. Paní doktorka působila od prvního momentu vstřícně a chápavě, díky čemuž jsem se nebála mluvit upřímně. Velice mi vyhovoval její přístup, který byl o pokládání správných otázek, abych k odpovědím došla sama, a pak až navrhování různých řešení.
Celkově musím říct, že mi paní doktorka moc pomohla a po každém sezení jsem se cítila lépe a vyrovnaněji.

V důsledcích koronavirové krize jsme se s paní doktorkou vídali online - přes Skype.
Své první návštěvy jsem se velice obávala, ale paní doktorka mi sedla jak z lidského, tak i odborného hlediska.
Nejen, že jsem k ní získala okamžitou důvěru, našla jsem v ní nejen pochopení, ale hlavně mi pomohla s mými problémy.

Jako nejdůležitější beru to, že paní doktorka nebyla ta, co by mě vedla, ale naučila mě, postavit se především sama za sebe a naslouchat si, dále už jsem konečně dělala vše pro to, aby byl můj život lepší a abych byla šťastnější já sama a ne lidi kolem mě...

Paní doktorce jsem za vše upřímně velice vděčná a věřím, že i když už dokážu své problémy zvládat lépe a sama, že se s ní ještě někdy určitě setkám, protože jak ona sama ráda říká, když Vás bolí v krku, navštívíte svého lékaře, když Vás ,,bolí srdce,, navštívíte odborníka jako je právě paní doktorka Věra Tomášová.

Děkuji

Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Paní doktorka mi velmi pomohla během krátké doby. Oceňuji především její přátelský přístup. Mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Ráda bych touto cestou paní doktorce Tomášové poděkovala za její lidský přístup ke svým klientům. Osobně mi byla průvodcem během složitého vztahového období, citlivě mě navedla k hledání odpovědí, ukázala účinné techniky, dala mi podporu, kterou jsem potřebovala. Paní doktorka je zkušeným profesionálem, zároveň působí velmi empaticky a příjemně. Jednoznačně si získala moji důvěru a proto ji doporučuji dále.