Věra Tawilová, psycholog Benešov

PhDr. Věra Tawilová

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Malé náměstí 1700, Benešov
Samost.zařízení psychologa

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Samost.zařízení psychologa Jiný

Dobrý den paní doktorka Tawilová je nejlepší psycholog,jakého jsem kdy mohla poznat a mnohokrát Vám paní doktorko děkuji,za vřelost,pochopení,řádné vyšetření a hlavně za lidskost.Paní doktorka je velice pečlivá a spravedlivá má pochopení pro pacienta i řešení.Paní doktorka je velice hodná a svou práci dělá poctivě dle mého názoru a hlavně po lidské stránce.Byla jsem nadšená a poctěná její návštěvou a děkuji za důkladné vyšetření.Vřele doporučuji vyšetření od paní doktorky!Děkuji Vám paní doktorko Zuzana Scherrer

Vše začalo zhoršením prospěchu syna (3.třída, špatné čtení, psaní a pomalé tempo učení, ČJ. 4-, AJ.4- a hrozilo propadnutí). Přes známé jsem dostala kontakt na PhDr. Tawilovou a vše dostalo rychlejší spád- termín cca 1 měsíc. Při první návštěvě proběhlo vyplňování dotazníků a testy syna, aby se zjistil reálný stav, případné vývojové obtíže a vrozené vady, které mohou souviset s reálným stavem. Následné sezení u paní psycholožky vnímám jako velmi přínosné s vysvětlením všech mých dotazů. Cítila jsem pochopení mého problému, lidský přístup a dostala jsem konkrétní rady co a jak řešit, což jsem potřebovala. Následovaly testy syna bez mé přítomnosti- dvě sezení. Jeho hodnocení vyšetření ,,z testů se mi vaří mozek, ale paní doktorka je v pohodě". Diagnóza: dyslexie, dysortografie a ADD. Výsledkem jsou úlevy ve škole a v 5.třídě z ČJ 3-4 a AJ 2. Takže velké poděkování a vřele doporučuji!!! Kateřina Punčochářová

Doktorka Tawilová mi velice pomohla když jsem měl problém s otcem a se svým sebeurčením. Přístup paní doktorky je velice něžný a chápavý. Paní doktorka je trpělivá a nedělá předčasné závěry a vše důkladně probere. Mohu velice doporučit. Děkuji

Během návštěvy u paní doktorky jsem cítila velký zájem o naší dcerku. Dosáhla jsem pochopení a ujištění, které jsem potřebovala slyšet. Pomoc ze strany paní doktorky byla přínosná nejen pro naší dcerku ale hlavně pro mě jako pro matku.
Paní doktorku mohu vřele doporučit . Vstřícný přístup nebyl jen ze strany lékařky ale i ze strany zdravotní sestry. Obě dělaly co mohly aby se naše dcera uvolnila a otevřela se se svýmy problémy.
Děkuji

Velmi dobrá zkušenost, vstřícný, lidský přístup a pochopení... Mohu doporučit, pouze byl problém najít brzký termín.