Věra Tawilová, psycholog Benešov

PhDr. Věra Tawilová

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Malé náměstí 1700, Benešov
Samost.zařízení psychologa

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

F
Umístění: Samost.zařízení psychologa Deprese

Paní doktorka bohužel úplně zklamala. Samozřejmě chápu, že má plno, takže vezme pacienta třeba až po dvou měsících, ale následné objednání naplněné jen vyplňováním testů je zdlouhavé a samotná návštěva u ní taky žádná sláva. Dlouho jsem čekal, i když jsem byl objednaný a následně jsem měl mluvit o mém problému, přičemž paní doktorka si tam něco ťukala na počítači (evidentně ne o mně, protože tam psala už když jsem přišel a naprosto nezávisle na mém povídání), sem tam zabručela, aby bylo evidentní, že se mi věnuje a jinak si tam zvesela klapala, zvedala telefony. Po tom, co jsem skončil s popisem mého problému mi byla řečena univerzální odpověď (pravděpodobně proto, že totálně netušila, o čem jsem mluvil), že musím najít příčinu problému a vyřešit si ji. "Jste mladý chlap, takoví nemívají problémy." Konec, na shledanou a já už rozhodně nikdy nepřijdu.

Umístění: Samost.zařízení psychologa krizová intervence

S paní doktorkou jsem nebyla bohužel vůbec spokojená. Během imaginace, kterou se mnou zkoušela, 2x zvedla telefonní hovor, takže jsem se opravdu hodně špatně soustředila. Na další setkání si pozvala dva lidi ve stejnou dobu, odbyla mne proto a dala mi psychowalkman, zajímavá zkušenost, ale v krizi potřebuje člověk jinou péči. Bohužel nedoporučuji.

Nemuzu pani doktorku doporučit. Byla jsem u ni 4x, pri prvni návštěvě jsem ji vubec nevidela, pouze jsem nekolik hodin vyplnovala testy. Terapie probíhala tak, ze jsem celou dobu se zavřenýma očima poslouchala jeji pokyny (autogenni trenink-ok, to nekritizuji), ale o mem problemu jsme mluvili dohromady sotva 10 minut. Pri predposledni návštěvě jsem, ac objednana, čekala hodinu a pul a pote mi bylo sděleno, ze me nestiha, takze jsem cekala uplne zbytecne!
Vrchol byl, kdyz pri posledni terapii po asi 15 minutách usnula!! Nastesti jsem ji neuspala ja svymi problemy, ale uspala se sama behem vyse zmíněného autogenniho tréninku.
Mozna ma pani doktorka problemy, nevim, kazdopadne to, co jsem zažila bylo opravdu neuveritelne.
O neporadku a spoustě kramů v ordinaci je uz zbytecne se vyjadrovat.
Nedoporucuji.