Neurolog, specialista EEG
Horova 28, Brno

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Jsme s manželem dlouholetí pacienti a můžeme hodnotit jenom v superlativech, A jenom zásluhou její péče se
oba ještě pohybujeme. Děkujeme Havlasovi

Paní doktorka je velmi erudovaná a zkušená, neodbývá vyšetření, pošle na drahá vyšetření je-li to třeba. na rozdíl od mnoha brněnských neurologů -nechci jmenovat, ale je jich několik, kteří se chovají jako zlatokopové, mají zaměstnance ve svých ordinacích a jejich praxe se rozrůstají, ale když během vyšetření nedejbože začnete hovořit o dvou problémech, odbydou Vás s tím., že ted budou řešit jen jeden problém atd. Léky dávají jen bazální, moderní preparáty ne, protože jsou drahé. Toto ovšem neplatí pro paní doktorku Schidlbergerovou, která léčí nejmodernějšími léky i přes to, že jsou velmi drahé a jistě nepříznivě zvyšují náklady. Pro mě je paní doktorka poklad a jsem vděčná, že jsem v její péči. Vždy mi pomohla.
Pokud se někdo diví, že má bolesti pánve a zad v těhotenství, tak tomu se zase divím já.
A lokálně působící antirevmatikum dítěti jistě neublíží, ty informace se týkajáí účinné látky, podávané do těla, nikoli lokálně.-toto komnetář k předchozímu příspěvku

nějak se s těmito názory neztotožňuji. Prostředí v čekárně je sice příjemné, ale to se záhy změní při vstupu do ordinace. Sestra je ultra nepříjemná o paní doktorce ani nemluvím. Nechá Vás stát ve spodním prádle a úplně klidně si vezme během vyšetřování telefon a vybavuje se s nějakým člověkem, kterému předepsala pro manželku léky, ale oni jí bohužel nepomohli. Vy po skončení prohlídky dostanete zase to co už Vám předepisuje měsíc a vůbec Vám to nepomáhá. Jednou jsem šla na kontrolu v době, kdy paní doktorka slavila narozeniny. O tom, že měla na objednané lidi skoro dvě hodiny skluz ani mluvit nechci spíš o tom co někteří lidé nosili dovnitř. V tomto případě zřejmně platí pravidlo, kdo maže, ten jede.

Paní doktorka je vyniklající odborník, vždy milá, ochotná a vstřícná,pacientovi vždy najde to nejlepší řešení k odstranění potíží, mám k ní naprostou důvěru a díky za takové lékaře, kteří jsou velice oddáni svému povolání.

K paní doktorce jsem se dostala po porodu se syndromem karpálního tunelu, který mi vyléčila. Musím říct, že paní doktorka je skutečná odbornice. Doktor mi při vyšetření EMG sdělil, že operaci neujdu. Protože jsem kojila a starala se o malé dítě, tak operace nebyla možná. Kombinací injekcí, obstřiků a laseru se mi vrátila hybnost i citlivost.
Na kontrolním vyšetření EMG po půl roce se pan doktor ptal, zda jsem byla na operaci a říkal, že je to neuvěřitelné.
Zpočátku působila paní doktorka odměřeně, ale je velmi přátelská a na kontroly jsem pak chodila moc ráda a velmi paní doktorce důvěřuji!
Paní doktorko, moc Vám děkuji!!!
Sestřička je taková jaká je, hodnotí se zde lékaři.

Paní doktorka je velmi příjemná a vstřícná, se zájmem o pacienty.

Doktorka dobra, ale sestra byva otresna

skutečný profesionál ve svém oboru,dobrý diagnostik,se zájmem se snaží najít
řešení pro odtranění potíží pacienta,má příjemné vystupování

příjemná,ochotná,výborná odbornice.

přátelská a profesionální!

36 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chci se zeptat před 5 lety jsem zhubla během třičtvrtě roku 20 kg a mam napuchle a hlavně bolavé kotníky. Bolest mi poslední dobou stoupá až ke kolenum.. Obvodní lékař mi řekl- vlastně nic... Kamarad mi poradil jestli nemám špatný draslik, tak jsem si musela říct, aby mi udělal testy, které jsou ok... už nevím co dál.. poradite mi PROSIM ta bolest se nedá někdy už vážně vydrzet a hlavně se to horsi... moc dekuji

Krevní obraz,vyšetření štítnice a EMG vyšetření dolních
končetin,Rtg LS pateře. event.MR vyš.LS pateře a nejlépe
komplexní vyšetření neurologem.
Zhubla jste chtěně? Nebo byla nějaká příčina?
Berete léky na snížení tuků?

MUDr. Věra Schildbergerová

Už asi od podzimu mě bolí hlava. Myslela jsem si, že mám migrénu a tak jsem zašla na neurologii a tam jsem dostala nějaké prašky, ale ty vůbec nezabiraly. Od listopadu do ledna byl klid. Začatkem ledna mě zase začala bolet hlava. Hlava mě klidně bolí v kuse i 3 týdny. Pak zhruba 14 mě hlava nebolí a pak to začne zase na novo. Když mě hodně bolí hlava tak mě nic nebavi a ani nemám na nic náladu a jenom čekám, kdy už mě konečně přestane bolet hlava. Žádné prášky na bolest hlavy mi nezabírají. Asi před 2 lety mě začaly dost bolet záda a někdy mě občas bolí a mám i stuhlou krční páteř a tak si myslím jestli bolest hlavy nemůže s tím souviset. Někeré dny se dá bolest hlavy vidržet některé dny mám pocit že mě hlava boli, tak moc že mám pocit že to nevidržím a tak si jdu lehnout a skusím se trochu vyspat, ale po probuzení je to stejné. Naštěstí že v noci můžu spat. Byla jsem i na CT vyšetření hlavy a nic mi nenasli. Chtěla bych skusit zajít na masáž, ale nevím, jestli by mi pomohla. Také jsem začala cvičit cviky na bolesti zad a krční pateře, ale mám pocit žadného zlepšení.

Doplnit rtg krční pateře nativně i dynamicky,EEG vyšetření.

MUDr. Věra Schildbergerová