Chirurgická ambulance
Francouzská tř. 4, Plzeň

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Zjistila mi tendovaginitidu, kterou nezjistili ani ve Fakultní nemocnici, mám to už 5let a byl jsem s tím na 4 chirurgiích, jen paní Pavlíčková zjistila oč jde

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Po úrazu prstu ruky návštěva ordinace doktorky - prst léčen jako jiné zranění. Měsíce trápení a bolesti. Poté nutná operace specialistou, aby byla zachována hybnost prstu.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Paní doktorka i personál moc příjemný. Dobrý přístup. Jsem spokojena s prací paní doktorky. Jde vidět že si dává záležet na pacientech .

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Milá paní doktorko, děkuji za vyléčení problémů s chůzí - zánět šlach, který neodhalil ani erudovaný ortoped, který tvrdil, že jste zdráva. Vy jste okamžitě věděla léčbu, nohu znehybnila a podpořila léčbu laserovou terapií a léky. Díky Vám zase chodím. Doporučuji. S pozdravem.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Paní doktorka je výborný odborník na svém místě se snahou opravdu pomoci. Někteří pacienti bohužel nechápou, že lékař potřebuje vědět vše podstatné a to někdy dlouho trvá. Čekal jsem 4h, ale bez objednání a byl jsem velmi spokojený.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Čekaci doba z dobou objednáni velká katastrofa. Personal velmi nepřijemný uz nikdy vice tahle navsteva.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Špičková odborná pomoc, péče na úrovni, svérázný pozitivní humor, skvělá komunikace. :) Jediné minus je dlouhé čekání :O

PANÍ DOKTORKA JE ODBORNÍK NA SVÉM MÍSTĚ, MOC MI POMOHLA, BEZ NÍ ? ANI NÁHODOU. MOC MI POMOHLA.......DÍKY!!!!
NEZNÁM LEPŠÍHO CHIRURGA NEŽ JE PANÍ DOKTORKA PAVLÍČKOVÁ.....

Marcela Vokáčová

Plná ordinace, a doktorka vykecává se znamim.Po 45 minutách jstem to vzdal. Už nikdy.

Díky doktorce Pavlíčkové přišla bohužel jedna moje známá o nohu po dvouměsíčním léčení. A nebýt toho nahluchlého doktora, jak ho někteří nazvali, by dnes nebyla naživu, protože pan doktor jí poslal do nemocnice, kam se dostala na poslední chvíli.