Gynekologie Ondrušová (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Antikoncepce

Běžný termín

Gynekologické konzultace +6 Více

Gynekologické vyšetření

Onkologická prevence

Operace dělohy

Jsem lékařka se specializovanou způsobilostí v oboru gynekologie a porodnictví a se specializací v oboru dětské gynekologie. Nabízím péči o zdraví ...

• zánět pochvy

Očkování

Test na skryté (okultní) krvácení

Vedení těhotenství

Umístění: Gynekologie Ondrušová

Paní doktorku navštěvuji přibližně 4 roky, z počátku jsem s ní byla velmi spokojená, přišla mi pečlivá a milá, stejně tak je velice milá její paní sestřička.

Opakovaně jsem paní doktorku navštěvovala se záněty, které se mi pravidelně vracely. Paní doktorka většinou zkoušela různou léčbu, ale nereagovala příliš na to, že mi často léčba nezabírá, většinou konstatovala, že je to běžný problém způsobený pH, že se tím více dělat nedá. Její názor, jako názor profesionálky jsem vždy respektovala. Postupem času se paní doktorka začala uchylovat ke stále dražším způsobům léčby, můj názor, že nezabírá, kategoricky vyloučila, že je to nemožné, aby daný lék nezabral.

Můj respekt paní doktorka ztratila poté, co jsem si zavolala a požádala o objednání termínu vyšetření. Paní sestřička se mě stručně zeptala na můj problém, poté se šla poradit s paní doktorkou, od které mi poté vzkázala, ať si koupím tablety Gynella (cca 900,- Kč), že to bude dobré. Když jsem se zeptala, proč mě paní doktorka nechce přijmout na klasické vyšetření, bylo mi řečeno, že by to bylo za dlouho a ať si prostě koupím daný lék.

Nejsem lékař, ale radit někomu po telefonu léčbu bez předchozího vyšetření nebo jen detailního popisu symptomů je dle mého názoru velice neprofesionální. Pokusím se nepřemýšlet nad tím, proč paní doktorka stále propaguje neskutečně drahé a neúčinné léky, nechci ji soudit, ale podobný přístup je pro mě nevyhovující a nabyla jsem tím dojmu, že paní doktorka sice je pečlivá v prevenci, ne však v dlouhodobé léčbě - léčí neadekvátně a nevyléčí. Měla jsem s paní doktorkou i dobré zkušenosti, ty však byly tímto incidentem zastíněny a na základě té poslední se bohužel začínám poohlížet po jiném profesionálovi.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Preventivní prohlidky

Musim rict, ze pani doktorka je jednak pro klientka, takze na rozdil od ostatnich mluvi a komentuje.. A je pecliva a dusledna.. Ordinace spickove zarizena, sestřička max. vstricna... Takto si to predstavuji jsem velice spokojena..

Umístění: Gynekologie Ondrušová

K paní doktorce chodím už 8 roků. Vždy mi pomohla, všechno mi vysvětlila. Ona i sestřička na mě byly vždy milé. Nikdy jsem nezažila nepříjemný přístup. Paní doktorku mohu vřele doporučit.

Umístění: Gynekologie Ondrušová

K paní doktorce chodím 3 roky. Doporučila mně ji kamarádka. Měla jsem nepravidelné měsíčky, moje předchozí paní doktorka to řešila jen antikoncepcí. Když jsem ji chtěla vysadit, nesouhlasila. Proto jsem odešla k doktorce Ondrušové. Měsíčky mám upravené, ale musela jsem chodit častěji na kontroly, prostě měla se mnou více práce. Byla vždy ochotná. Já jsem s ní spokojená.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova

K doktorce Ondrušové jsem začala chodit cca před 3 lety po předešlé špatné zkušenosti u jiné lékařky. V ordinaci mě přijali velmi mile a doktorka i sestra byly po celou tu dobu perfektní. Z podobných prohlídek jsem měla dříve strach, ale s přístupem v ordinaci jsem měla pocit, že je vše, jak má být. Bohužel, nyní již tento pocit nemám.
Byla jsem domluvená na preventivní prohlídce v srpnu. V práci toho tehdy bylo moc a já jsem nedopatřením přeskočila měsíc v diáři a napsala si prohlídku na září. Jakmile jsem to zjistila, volala jsem do ordinace, abych se omluvila a objednala se na jiný termín. Vše prošlo bez problému a nový termín byl na konci října. V mezičase jsem ale při vyzvedávání antikoncepce od sestry dostala lístek s datem 5.12. a informací, že si mám zavolat v prosinci. Pochopila jsem to tak, že říjen neplatí a posouvá se to na prosinec. Nevím jestli si sestra spletla datum, pacientku nebo jsem si to špatně vyložila já, bohužel říjen platil a já jsem se opět nedostavila.
V listopadu jsem začala mít zdravotní problémy a tak jsem zavolala s tím, jestli by ta prohlídka nemohla být dřív než v prosinci. První sodu jsem dostala od sestry, která mě nejdřív sjela, že jsem propásla 2 termíny a teď bych chtěla přednostně objednat, že to takhle nefunguje a pokud ji hned teď do telefonu nepopíšu příznaky, tak se se mnou dál bavit nebude. Pak mě přepojila na doktorku. Byla nepříjemná, nepustila mě ke slovu ani tehdy, když jsem se jí začala omlouvat (a to do teď nevím, jestli to nakonec s tím termínem byla moje chyba nebo ne - každopádně u sebe mám pořád lísteček s datem 5.12., tak nevím). Zkrátím to: seřvala mě na 3 doby, řekla, že jsem nezodpovědná a položila mi telefon. Připadala jsem si jako 10 letý smrad, kterého chytili za školou. Podobné problémy často nemívám, a pokud se mi povede něco zanedbat, není mi to jedno, ale Paní Ondrušová se mnou mluvila, jako kdybych měla IQ šumící trávy, což mě odradilo od další prohlídky. Je mi to opravdu moc líto, doktorka to byla vážně dobrá, ale na základě této zkušenosti jsem si našla jinou, bohužel.

Paní doktorka je doktrorka s velkým D! :)
Příjemná, milá, zkušená...paní doktorku si nemůžu vynachválit. Každý problém byl pozitivně odstraněn a teď mě paní doktorka provází prvním těhotenstvím. Paní doktorka ma úžasný a starostlivý přístup.

Po vysazení HA mi byla nalezena cysta na vaječníku. Paní doktorka mě s ní akutně poslala do nemocnice na operaci. V nemocnici mi doporučili klid, abych se operaci v mém věku vyhla a upozornili na rizika operace. Zároveň mi doporučili kontrolu u své lékařky po čase. Když jsem se tedy na kontrolu k této paní doktorce objednala, naprosto zuřila. Ještě jednou mi vypsala žádost o operaci v nemocnici a vyslechla jsem si, že má cysta sama nezmizí a jsem naivní, že operace je nezbytná a že hazarduju se svým zdravím, jsem neschopná a jestli jako vysokoškolačka nemám ostré lokty abych se v nemocnici poprala za to, že chci operaci. V nemocnici jsem byla ještě jednou ošetřena skvělou lékařkou, která mi naopak řekla, že tato cysta většinou zmizí s následující menstruací a ať s operací ještě počkám. Sama mě pak byla ochotná kontrolovat a cysta opravdu s menstruací zmizla. Kdyby bylo více lékařek jako je paní Ondrušová, asi bych už byla právě po operaci vaječníku, mohla čelit problémům s těhotenstvím, srůsty (a samozřejmě možná také ne), avšak agresivní jednání, urážky, křik a unáhlené postupy této doktorky ve mně vyvolávají strach z dalších návštěv její ordinace.

Paní doktorku zásadně nedoporučuji. Po tom co mi při kontrole tvrdila, že to že nemám menstruaci je normální záležitost a že budeme tuto věc řešit až po tom co se budu chtít snažit o děti. Došlo mi, že asi není něco v pořádku. Poté co jsem se přehlásila k novému doktorovi, který mi sdělil že je za 5 minut 12 a že mám vaječníky jako 40 letá žena v přechodu jsem se dosti zhrozila. Více než rok se léčím, díky této skutečnosti a proto za mmě opravdu NEDOPORUČUJI!!!!!.. Podotýkám nebrala jsem HA ani jiné léky do té doby.

S paní doktorkou mám jen pozitivní zkušenost.Právě mě provází mým prvním těhotenstvím a jsem maximálně spokojená.Vždy poradí,vše důkladně vysvětlí a samozřejmě vyšetření je procházka růžovým sadem:-)Nikdy jsem se nesetkala se špatnou náladou,ikdyž toho má paní doktorka hodně.Taktéž bych chtěla vyzdvihnout sestřičku,která je také moc milá a přijemná a sama někdy Vám dá cenné rady.

Dobrý den, reaguji na negativní komentáře u mé paní gynekoložky. Paní doktorka patří k nejlepším v Brně, vždycky mi pomohla se všemi problémy a to k ní chodím už roky. Chovám se k ní slušně a ona ke mně „kupodivu“ taky, nemůžu si vůbec stěžovat a paní doktorku doporučuji i svým kamarádkám (s pozitivní odezvou) :)

• zánět pochvy
  • neplodnost