Věra Ondřejová, alergolog Ostrava

MUDr. Věra Ondřejová

Alergolog Více

Bieblova 2, Ostrava
Odborný lékař alergologie

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Výborná paní doktorka. Léčím se u ní již několik let. Vážím si toho, že uznává také alternativní léčbu a nekritizuje mé léčebné postupy, jako ostatní lékaři.

Paní doktorka Ondřejová je úžasná lékařka, empatická, důvěřuje rodiči, k dítěti naprosto dokonalý přístup. Jsem moc ráda, že jsem na ni dostala kontakt a nikdy bych neměnila. Monika Krygelová.

Vynikající lékařka vždy nám pomohla a poradila je ochotná, milá a vstřícná, stejně jako hodná sestřička která se zajímá o stav dítěte a umí děti zabavit od té doby co známe tuto fantastickou doktorku už ani nevíme jak se jmenuje naše dětská lékařka. Paní doktorka je už sice starší, ale doufám že bude ještě hodně dlouho ordinovat.

Paní doktorka je vždycky velmi milá a usmněvavá a totéž můžu říct o paní sestřičce :) . Díky vám mám svoji alergii pod kontrolou. Moc Vám za to děkuji :D

Paní doktorka je velmi milá a ochotná, sestřička vždy usměvavá a příjemná. Kéž by to takhle vypadalo všude :-)

Skvělý přístup. Nejlepší. Jana Kluková

Díky paní doktorce mám své astma pod kontrolou,je vždy milá,lidská a při potížích nikoho neodmítne,byť není objednán a snaží se pomoci.Mockrát díky vám paní doktorko,ale i sestřičce za váš 100% profesionální přístup !!

Milá, vždy ochotná a velký odborník !!! Velké díky paní doktorko.

Paní je doktorka je výborná, vždy vše trpělivě vyslechne, poradí. Je to snad jediná ordinace, kde funguje objednávkový systém. Vřele doporučuji.

Vynikající paní doktorka. Na rozdíl od všech jiných lékařů nás s dcerkou vzala přesně na objednanou hodinu. Věnovala nám při vstupním vyšetření hodinu času, což se také u lékařů často nestává. Je to první lékařka, která nezlehčovala žádný problém a uznala, že pacient může mít negativní testy a přesto mu může spousta věcí dělat potíže. Ve všem nám poradila a po měsíci nás poslala na kontrolu. Škoda, že jsme ji nenašli už v době, kdy měla dcerka od roku až do 4 let obrovské problémy a nikdo nám nedokázal pomoci. Kdybychom přišli dříve, určitě bychom ušetřili dceři a tím i sobě spoustu bolesti. Jsem ráda, že jsme na tuto lékařku narazili a také doufám, že bude ordinovat ještě hodně dlouho.