Fakultní nemocnice U sv. Anny
Pekařská 53, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Velmi dobrá, zkušená lékařka. A hlavně empatická. Chodím k ní již 20 let a vděčím ji za hodně. Vždy ochotná, poradí , pomůže i ve vlastním volnu. Více takových specializovaných lékařů.

Odmereny pristup, informovanost nic moc. Nekdy na zacatku jsem se ptala na muj zdrav. stav (opetovne zvys. hmotnosti,neustala unava) -brala to snad jako vyslovenou neduveru k jeji osobe (k jeji medikaci)- byla neprijemna. Po par navstevach jsem ji pozadala, zda by neslo me s ditetem nenechavat tak dlouho cekat (pulhodku neresim- spis hodinu ci dele) a kopla jsem do vosiho hnizda..tatam byla jeji profesionalita, jen jizlivost, arogance, at hledam jineho doktora, ale ze me nikdo nevezme a pod., prehanela a zvelicovala, ze mam pokazde 1000pripominek a nevydrzim ani chvilicku cekat, takhle se do me pustila..... Takze jsem si zaridila hned jineho endokrinologa.

Velice dobrá lékařka! Všechno v pohodě, spousta všcí se dá s Dr. Olšovskou řešit po e-mailu, což ussnadňuje a zefektivňuje komunikaci.