Věra Nožičková, zubař Lomnice nad Popelkou

MUDr. Věra Nožičková

Uložit

Zubař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

5. května 715, Lomnice nad Popelkou
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám velmi špatné zkušenosti. chodila sem k ní 13 let, za těch 13 let mi paní doktorka neudělala ani jeden rentgen a ani jednou nevrtala, ignorovala zubní kámen. Při otázce ohledně zubního kamene, mi bylo řečeno že je to normální a že to není potřeba odstraňovat. Na zubní hygieně se zděsili, když sem jim toho přetlumočila od paní doktorky a zubní kámen mi hned odstranili. Dnes sem byla u nové paní zubařky, celkově mi v puse našla 6 kazů. Kazy sou v puse prý již několik let, nejsou nové. Celkově špatná zkušenost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je velice milá a ochotná. Vše dělá pečlivě a precizně. Chodím k ní už 12 let a nemůžu si stěžovat. Snad jen, že při akutním problému je čekání opravdu neúměrně dlouhé, ale to nezpůsobila ona, ale spíš to, že je málo zubařů. Kdo k ní jde poprvé, by si také měl připravit dostatek peněz, protože někdy to může vyjít dosti draze. Ale platila bych i víc, protože péče je v tomto případě opravdu nadstandartní oproti minulým zkušenostem a zuby mám jen jedny :-).


super


Dneska sehnat dobrého zubaře je jako hledat jehlu v kupce sena. A našla jsem pro sebe i pro celou rodinu - paní doktorku Nožičkovou. Vřele doporučuju.


A

Paní doktorka je super, chodíme k ní celá rodina. Díky ní se dcery zubaře nebojí. Je milá, příjemná, empatická. Nevýhodou u takto dobré doktorky je velmi dlouhá objednací doba (až 3 měsíce). To však není chyba lékařky, protože rozkrájet se asi ještě neumí. Takže když na návštěvu dojde, je na místě jen samá spokojenost.


L

Tuto paní doktorku jenom chválím, chodíme k ní celá rodina, je milá, vše vysvětlí, na nic nespěchá, nedělá zbytečné zákroky. Také se již zubařů nebojím.


Q

Nejlepší zubařka v libereckém kraji, je opravdu velice dobrá a ochotná, doporučuji!


A

Doporučuji.Zuby spravit umí,používá kvalitní materiály. Záleží taky na tom, jak se člověk o zuby dále stará a nespoléhá na to, že je zubař kouzelník a vše dá rychle a zadarmo dohromady.
Objednací doba je dlouhá, ale zase mám záruku, pokud mám napsaný termín a čas,že v danou hodinu jdu na křeslo a nečekám v čekárně 2 hodiny jako někde a samotný zákrok trvá 5 minut.
Na objednání se čeká dlouho všude, je málo zubařů a taky to svědčí o tom, že si na nedostatek práce stěžovat nemůže. Na akutní problémy má vyhrazený čas bez předchozího objednání ráno.


Stomatoložka je to jistě dobrá, ale člověk by měl očekávat, že za péči musí i přiměřeně zaplatit. Její přístup je profesionální a s pacientem komunikuje a informuje ho o průběhu zákroku, což je velmi positivní. Doba objednání u této lékařky je neúměrně dlouhá a v případě akutního problému se člověk může "ocitnout na holičkách"...


P

Musím se přidat, tato zubařka je opravdu velice dobrá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti