Věra Nožičková, zubař Lomnice nad Popelkou

Zubař

5. května 715, Lomnice nad Popelkou
Praktický zubní lékař

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

S paní doktorkou mám velmi špatné zkušenosti. chodila sem k ní 13 let, za těch 13 let mi paní doktorka neudělala ani jeden rentgen a ani jednou nevrtala, ignorovala zubní kámen. Při otázce ohledně zubního kamene, mi bylo řečeno že je to normální a že to není potřeba odstraňovat. Na zubní hygieně se zděsili, když sem jim toho přetlumočila od paní doktorky a zubní kámen mi hned odstranili. Dnes sem byla u nové paní zubařky, celkově mi v puse našla 6 kazů. Kazy sou v puse prý již několik let, nejsou nové. Celkově špatná zkušenost.

Paní doktorka je velice milá a ochotná. Vše dělá pečlivě a precizně. Chodím k ní už 12 let a nemůžu si stěžovat. Snad jen, že při akutním problému je čekání opravdu neúměrně dlouhé, ale to nezpůsobila ona, ale spíš to, že je málo zubařů. Kdo k ní jde poprvé, by si také měl připravit dostatek peněz, protože někdy to může vyjít dosti draze. Ale platila bych i víc, protože péče je v tomto případě opravdu nadstandartní oproti minulým zkušenostem a zuby mám jen jedny :-).

super

Dneska sehnat dobrého zubaře je jako hledat jehlu v kupce sena. A našla jsem pro sebe i pro celou rodinu - paní doktorku Nožičkovou. Vřele doporučuju.

Paní doktorka je super, chodíme k ní celá rodina. Díky ní se dcery zubaře nebojí. Je milá, příjemná, empatická. Nevýhodou u takto dobré doktorky je velmi dlouhá objednací doba (až 3 měsíce). To však není chyba lékařky, protože rozkrájet se asi ještě neumí. Takže když na návštěvu dojde, je na místě jen samá spokojenost.

Tuto paní doktorku jenom chválím, chodíme k ní celá rodina, je milá, vše vysvětlí, na nic nespěchá, nedělá zbytečné zákroky. Také se již zubařů nebojím.

Q

Nejlepší zubařka v libereckém kraji, je opravdu velice dobrá a ochotná, doporučuji!

Doporučuji.Zuby spravit umí,používá kvalitní materiály. Záleží taky na tom, jak se člověk o zuby dále stará a nespoléhá na to, že je zubař kouzelník a vše dá rychle a zadarmo dohromady.
Objednací doba je dlouhá, ale zase mám záruku, pokud mám napsaný termín a čas,že v danou hodinu jdu na křeslo a nečekám v čekárně 2 hodiny jako někde a samotný zákrok trvá 5 minut.
Na objednání se čeká dlouho všude, je málo zubařů a taky to svědčí o tom, že si na nedostatek práce stěžovat nemůže. Na akutní problémy má vyhrazený čas bez předchozího objednání ráno.

Stomatoložka je to jistě dobrá, ale člověk by měl očekávat, že za péči musí i přiměřeně zaplatit. Její přístup je profesionální a s pacientem komunikuje a informuje ho o průběhu zákroku, což je velmi positivní. Doba objednání u této lékařky je neúměrně dlouhá a v případě akutního problému se člověk může "ocitnout na holičkách"...

Musím se přidat, tato zubařka je opravdu velice dobrá.