Psychosomatická ambulance
Na Pankráci 999/ 40, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Absolventka III. LF UK Praha v roce1985. I. a II. atestace z psychiatrie, školící místo v psychosomatické medicíně, výcvik v rodinné terapii 1. část, ...

• psychiatrie
  • psychoterapie

Neznám lepšího lékaře. Paní doktorka mě moc pomohla a pomáhá. Děkuji osudu, že mohu být v její péči. Paní doktorko moc děkuji!

9.8.2010
Díky všem za kladná a úžasná hodnocení pro "naši" paní doktorku Mudr.Věru Niederlovou.....,vlastně i za záporná, protože o dlouholeté precizní,obětavé,profesionální,...práci pí. doktorky není pochyb......zdraví I.K.K.

Pani doktorka mě již před patnácti lety léčila s akutní depresí.Dodnes ji považuji za nejlepší doktorku,která mě opravdu pomohla přežít.Děkuji Kotková

Pomohla mi, když mi bylo nejhůř a jsem jí za to moc vděčná.

Paní doktorka Niederlová je skvělý člověk.Děkuji za její laskavou péči.

Děkuji paní Mudr. Niederlové za její profesiální péči.Neváhá přetáhnout ordinační hodiny, aby pacientovi pomohla.Oceňuji také, že pokud můj stav potřebuje okamžitou konzultaci, najde pro mně přijatelný termín.
Ještě jednou velký dík.
Vršovská A.

Paní doktorko i já moc a moc děkuji za péči.Jsem za Vás moc vděčná a určitě bych za žádnou cenu neměnila,těžko bych v dnešní době hledala lepšího doktora,jako jste Vy.Takže ještě jednou moc díky.

Paní doktorko, nenechte se otrávit těmi negativními příspěvky. Mám ověřené, že v internetových diskusích se projevují především lidé, kteří nejsou spokojeni s nikým, ničím a nikdy. Jsem si jistá, že převážná většina Vašich pacientů je u Vás spokojená, jen to sem málokdo z nich napíše. Jsem Vaše pacientka už několik let a jsem vděčná - snad náhodě, že mě s mými zdravotními problémy přivedla právě k Vám. Šárka

Ordinaci paní doktorky navštěvuji již 10 let a jsem z jejího přístupu nadšená. Musím říci, že v oblasti psychosomatiky jsem se nesetkala s lepším odborníkem. Není pravda, že by paní doktorka psala jen léky, přístup je velmi komplexní od vyslechnutí, podpory až po doporučení různých doplnků výživy, dále různá alternativní řešení, právě naopak, psychofarmaka jsou mnohdy až na posledním místě při řešení potíží... když už to opravdu jinak nejde, takže absolutně nesouhlasím s názorem, že paní doktorka jen předepisuje recepty.

Skvělá lékařka,která své práci rozumí

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,prosím o radu,měla jsem dlouhodobe zdravotní problémy a bohužel se odrazily nedávno i na me psychice. Začala jsem mít problem se spánkem,hlavně usnout. Po tydnu nespani jsem navštívila psychiatra a dal mi mrztazapin,který beru už 6tydnu a dnes jsem zjistila,ze jsem těhotná. Moje doktorka tam bude bohužel až za 10dnu,pokusila jsem se dva dny lek nevzit a opět nespim a sem vycerpana,poradíte zda je možné do doby návštěvy leky dal brát nebo co dělat do doby porady meho lekare, dekuju za odpověď.

Dobrý den!
Mirtazapin není absolutně kontraindikovaný v těhotenství, v prvním trimestru by se měla snížit dávka (neznám ji). Mám několik pacientek, které braly Mirtazapin po celou dobu těhotenství a porodily zcela zdravé mimčo. Myslete na to, že větší stres plodu neprospívá!
S pozdravem MUDr. Věra Niederlová

MUDr. Věra Niederlová

před čtyřmi lety jsem brala AD asentru na úzkostně-depresivní poruchu (a panickou poruchu). Během půl roku vše téměř vymizelo - bylo to super, pomalu jsem i zapomněla, jaké to je. Nyní cítím, že se mi stavy úzkosti vrací (smutek, třes, tlak na hrudi, ...). Před půl rokem mi zemřel otec, poslední dobou sem cítila, že je mi o něco hůř, než když k tomu došlo. Bohužel jsem ještě v rámci studia biologie absolvovala pitevní stáž - tím více na otce myslím (není totiž jasné, co se tehdy doopravdy stalo). Prosím, co bych měla dělat, když pociťuji, že se to vrací? Hned jít k doktorovi, nebo se jen více odreagovávat...jakmile přijde večer a jsem sama jde to z kopce.

Dobrý den! Z Vašeho stručného popisu je. zřejmé, že byste si měla ihned nasadit Asentru. Sama si ji nevysazujte, i když se budete cítit dobře!
Zdraví Niederlová Věra MUDr.

MUDr. Věra Niederlová