Věra Niederlová, psychiatr Praha

Psychiatr, Psychoterapeut

Na Pankráci 999/ 40, Praha
Psychosomatická ambulance

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Absolventka III. LF UK Praha v roce1985. I. a II. atestace z psychiatrie, školící místo v psychosomatické medicíně, výcvik v rodinné terapii 1. část, ...

• Emocionální bolest
  • Sociální fobie
  • Fobie

• psychiatrie
  • psychoterapie

Umístění: Psychosomatická ambulance Jiný

Skvělá paní doktorka. Milá, naslouchavá, snažící se mi pomoc. Ví, jaké léky mi předepsat, abych lépe fungovala a abych se cítila líp a zatím jsem s její léčbou spokojená.

Paní doktorka Niederlová je člověk, na správném místě, určitě se potýká taky se svými problémy ale my, jako pacienti, je samozřejmě nepocítíme ba ani neuvědomujeme. Je tu v danou chvíli pro nás a za to JÁ jí velice děkuji a zároveň obdivuji. O mou "schránku" se stará víc, jak deset let . Paní doktorko, velké díky Vám za to, že žiji !
Vaše spokojená pacientka Eliška Marková

Výborná lékařka hledající optimální řešení léčby s respektem k pacientovi.

K paní doktorce Niederlové chodím již dva roky a jsem s ní velice spokojená. Je velice empaticka a a umí vyslechnout.

Neznám lepšího lékaře. Paní doktorka mě moc pomohla a pomáhá. Děkuji osudu, že mohu být v její péči. Paní doktorko moc děkuji!

9.8.2010
Díky všem za kladná a úžasná hodnocení pro "naši" paní doktorku Mudr.Věru Niederlovou.....,vlastně i za záporná, protože o dlouholeté precizní,obětavé,profesionální,...práci pí. doktorky není pochyb......zdraví I.K.K.

Pani doktorka mě již před patnácti lety léčila s akutní depresí.Dodnes ji považuji za nejlepší doktorku,která mě opravdu pomohla přežít.Děkuji Kotková

Pomohla mi, když mi bylo nejhůř a jsem jí za to moc vděčná.

Paní doktorka Niederlová je skvělý člověk.Děkuji za její laskavou péči.

Děkuji paní Mudr. Niederlové za její profesiální péči.Neváhá přetáhnout ordinační hodiny, aby pacientovi pomohla.Oceňuji také, že pokud můj stav potřebuje okamžitou konzultaci, najde pro mně přijatelný termín.
Ještě jednou velký dík.
Vršovská A.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,prosím o radu,měla jsem dlouhodobe zdravotní problémy a bohužel se odrazily nedávno i na me psychice. Začala jsem mít problem se spánkem,hlavně usnout. Po tydnu nespani jsem navštívila psychiatra a dal mi mrztazapin,který beru už 6tydnu a dnes jsem zjistila,ze jsem těhotná. Moje doktorka tam bude bohužel až za 10dnu,pokusila jsem se dva dny lek nevzit a opět nespim a sem vycerpana,poradíte zda je možné do doby návštěvy leky dal brát nebo co dělat do doby porady meho lekare, dekuju za odpověď.

Dobrý den!
    Mirtazapin není absolutně kontraindikovaný v těhotenství, v prvním trimestru by se měla snížit dávka (neznám ji). Mám několik pacientek, které braly Mirtazapin po celou dobu těhotenství a porodily zcela zdravé mimčo. Myslete na to, že větší stres plodu neprospívá!
    S pozdravem MUDr. Věra Niederlová

• Dobrý den,
    před čtyřmi lety jsem brala AD asentru na úzkostně-depresivní poruchu (a panickou poruchu). Během půl roku vše téměř vymizelo - bylo to super, pomalu jsem i zapomněla, jaké to je. Nyní cítím, že se mi stavy úzkosti vrací (smutek, třes, tlak na hrudi, ...). Před půl rokem mi zemřel otec, poslední dobou sem cítila, že je mi o něco hůř, než když k tomu došlo. Bohužel jsem ještě v rámci studia biologie absolvovala pitevní stáž - tím více na otce myslím (není totiž jasné, co se tehdy doopravdy stalo). Prosím, co bych měla dělat, když pociťuji, že se to vrací? Hned jít k doktorovi, nebo se jen více odreagovávat...jakmile přijde večer a jsem sama jde to z kopce.

Dobrý den! Z Vašeho stručného popisu je. zřejmé, že byste si měla ihned nasadit Asentru. Sama si ji nevysazujte, i když se budete cítit dobře!
    Zdraví Niederlová Věra MUDr.

• Emocionální bolest
  • Sociální fobie