Věra Muchová, dermatolog Ostrava

MUDr. Věra Muchová

Dermatolog

Vratimovská - PK, Ostrava
Odborný lékař kožní

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Lékařka mě léčí rok a půl a nejsem si jist,zda vůbec léčí dobře.Připadá mi,že pouze zkouší a chce mě poslat do nemocnice.Ale vzorky kůže neodebere,pouze krev,kde se nic nenajde.A ještě k odběru krve-nová sestřička zmatkuje,neví co má pořádně dělat a při odběru krve se jí třepala ruka,zvláštní,asi změním lékaře.Zkusil jsem zajít na fakultní nemocnici (přiznávám,že jsem sehnal lékaře po známosti) a hned mi odebrali vzorky a poslali do Prahy,tak uvidím.

Šel jsem k paní doktorce s ekzémem mezi prsty pravé nohy, který jsem sám po 3 měsíce nedokázal vyléčit běžně dostupnými prostředky. Předem upozorňuji, že mne několik kolegů varovalo, ať k ní nechodím a najdu si jiného kožaře. Já tvrdil, že nějaký malý ekzém snad zvládne, tam není co zkazit. OMYL! Vyšstření probíhalo asi tak, že lékařka ani nesundala ruce z klávesnice PC a jen se přes rameno ohlédla, co jí ukazuji a podle tohoto "VAŠETŘENÍ" mi vystavila recept.
Po zásahu paní doktorky jsem měl během 3 týdnů vyrážku po celém těle a trvalo rok, než mne toho jiná paní doktorka zbavila. Takže děkuji za novou zkušenost a příště budu vědět, že má člověk dát na rady druhých.

Chodím k ní několik let, ale zatím léčení bez výsledku. Jen a pouze mastičky