Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Nepovinná očkování • 100 Kč +5 Více

Píchnutí uší a nasazení náušnic • 300 Kč

Různé způsobilosti /letní tábory, školky aj. / • od 20 kč

Vypsání úrazové pojistky • 120 Kč

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Jsem prakt. lékařka pro děti a dorost, s dětskými pacienty pracuji téměř 40 let. Mimo prakt. lékařství se léta zabývám také homeopatií, v ordinaci pr...

• V rámci dětské interní medicíny

• praktické lékařství pro děti a dorost

Homeopatie pro neregistrované pac.- kontrolní vyš.

150 Kč

Homeopatie pro neregistrované pac.-1. vyšetření

450 Kč

Nepovinná očkování

100 Kč

Ordinace PL pro děti a dorost

Píchnutí uší a nasazení náušnic

300 Kč

100 Kč

Vyšetření na řidičský průkaz

350 Kč

Ordinace PL pro děti a dorost

Paní doktorka je velice ochotná ,chodila jsem k ní jako malá holčička a ted i ja sama tam vodím mé 4 děti a nikdy nebyla neochotná .Vždy vyjde vstříc a i poradí ,to samé mohu říci i o sestřičce .

Paní doktorku musím hodnotit velmi kladně. Nebudu říkat dobrá/špatná, ale uvedu fakta. Jako prvorodička jsem byla ze všeho vykulená. Paní doktorka mi vždy a kdykoliv ochotně vše vysvětlila. Při úrazu dcery jsem volala na osobní číslo o víkendu a ona mi opět velmi ochotně popsala co přesně máme dělat. Také jsme měli příhodu, kdy jsme byli mimo region a naše šestiměsíční dcera měla vysoké horečky. Místní lékař nás odmítl ošetřit, že nejsme jeho pacienti. Fofrem jsme se vraceli do Berouna. Volala jsem doktorce a říkala o vážných stavech dítěte. Doktorka mi odpověděla, že na nás počkají, ať jedeme v klidu (i když měla už po pracovní době). Dceru ošetřila a nasadila vhodné medikamenty. Kdykoliv potkám sestřičku ve městě, přeptá se mne na dcerku, jak se jí daří a případně jak probíhá rekonvalescence atd. Jsem s oběma moc spokojená. Vážím si jejich ochoty a nasazení.

Nemůžu se zbavit dojmu, že téměř všechny negativní hodnocení píše jeden anonym "jako malá". :-(

Musím reagovat na předešlý příspěvek z doby, když jsem byla malá! Jedná se o neadekvátní a zkreslený názor, který lékaře profesně podhodnocuje a uráží.Hodnotím jako velmi dobrého lékaře, tak jako většina pacientů, jsem spokojená s péčí o mé děti.

Velmi příjemná paní doktorka,sestřička taktéž :-) přecházeli jsme k ní před nedávnem,ale nemůžu si stěžovat. Oproti předešlé lékařce se mi zdá velmi pečlivá,doplnila i rodinnou anamnézu,která malému v kartě chyběla,prvně skoro ve dvou a půl letech vyšetřila moč. Velmi příjemný přístup,kdy nemám pocit,že bych jakoukoliv otázkou obtěžovala :-) Při poslední návštěvě se mi stala nepříjemná věc.. Jak nikdy nenechávám žádné věci v čekárně,tentokrát jsem "vypla" a nechala tašku na kočárku i s peněženkou.. V čekárně byla jen jedna,asi 13ti letá pacientka.. Odbyli jsme si očkování a s dítkem jsme šli koupit za odměnu lízátko a v tu chvíli jsem zjistila,že mi v peněžence chybí 100,-.. Bylo mi jasné,že peníze musela sebrat ona dívčina z čekárny,protože ty peníze jsem měla jako záložní na vyzvednutí případných léků,takže jsem je nikde neutratila.. vrátila jsem se tedy do ordinace,abych to paní doktorce oznámila,ale spíše jsem si chtěla ulevit a nečekala jsem,že by to nějak řešila..Navíc děvče nebylo ani pacientka paní doktorky Kolářové.. Po pár dnech mi paní doktorka volala,že onen incident řešila se sociální pracovnicí a dívka se přiznala a peníze vrátila.. Takže peníze mám u pí.doktorky v ordinaci.. Takový přístup se dnes již nevidí :-) Opravdu moc mě to potěšilo! klobouk dolů :-)

S paní doktorkou jsme byli vždy spokojeni,je velký odborník a má trpělivost vysvětlovat způsob léčby i laikům.
Chodím k ní se třemi dětmi a určitě bych neměnila:)

Vážím si nejen milého a příjemného přístupu paní doktorky, ale stejně tak sestřičky. Maličká je má ráda, chodí do ordinace beze strachu ačkoliv jako malé rok a půl staré prtě nás většinou čekají injekce :-)
Nemohu nic vytknout a jako vždy, většina negativ se nepodepíše...proč asi?
MILADA VAŇKOVÁ

S rýmou bych paní doktorku ani neobtěžovala,vážená dámo.

Kladně hodnotím její lékařskou praxi,respektuji její rady a celkový přístup k ošetřování mých dětí,jsem velice spokojená i se sestřičkou!

Nesouhlasím s celkovým hodnocením.Skvělá lékařka, vždy dobře diagnostikuje,chodím k ní se svým synem, vždy ho pečlivě vyšetří a vyléčí.Chodíme k ní rádi , jedinou nevýhodou je delší čekací lhůta

S paní doktorkou jsem spokojená. Doposud jsem nezaznamenala žádné zanedbání péče, právě naopak. Při podezření na nemoc mne ihned odeslala s miminkem na specializované pracoviště. Sestřička vždy usměvavá, vtipná, s pamětí jako slon:-) I po telefonu ochotně poradí. Nevýhoda je dlouhá čekací doba v čekárně, což má i druhou stranu mince a to, že když už jste v ordinaci, tak vás nevyhodí se slovy, že pospíchá, ale můžete se důkladně na všechno vyptat.

• V rámci dětské interní medicíny

• praktické lékařství pro děti a dorost