Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

120 Kč

100 Kč

350 Kč

Ordinace PL pro děti a dorost

Jsem prakt. lékařka pro děti a dorost, s dětskými pacienty pracuji téměř 40 let. Mimo prakt. lékařství se léta zabývám také homeopatií, v ordinaci pr...

Léčené nemoci

• V rámci dětské interní medicíny

• praktické lékařství pro děti a dorost

Paní doktorka je velice ochotná ,chodila jsem k ní jako malá holčička a ted i ja sama tam vodím mé 4 děti a nikdy nebyla neochotná .Vždy vyjde vstříc a i poradí ,to samé mohu říci i o sestřičce .

Paní doktorku musím hodnotit velmi kladně. Nebudu říkat dobrá/špatná, ale uvedu fakta. Jako prvorodička jsem byla ze všeho vykulená. Paní doktorka mi vždy a kdykoliv ochotně vše vysvětlila. Při úrazu dcery jsem volala na osobní číslo o víkendu a ona mi opět velmi ochotně popsala co přesně máme dělat. Také jsme měli příhodu, kdy jsme byli mimo region a naše šestiměsíční dcera měla vysoké horečky. Místní lékař nás odmítl ošetřit, že nejsme jeho pacienti. Fofrem jsme se vraceli do Berouna. Volala jsem doktorce a říkala o vážných stavech dítěte. Doktorka mi odpověděla, že na nás počkají, ať jedeme v klidu (i když měla už po pracovní době). Dceru ošetřila a nasadila vhodné medikamenty. Kdykoliv potkám sestřičku ve městě, přeptá se mne na dcerku, jak se jí daří a případně jak probíhá rekonvalescence atd. Jsem s oběma moc spokojená. Vážím si jejich ochoty a nasazení.

Nemůžu se zbavit dojmu, že téměř všechny negativní hodnocení píše jeden anonym "jako malá". :-(

Bohužel jsem věřil těm kladným hodnocením a navštěvoval s dcerou paní doktorku, než jsem získal několik špatných zkušeností (vesměs zde popisovaných) sám. Poslední kapka byla předoperační vyšetření, kdy kvůli neschopnosti udělala ze zdravého dítěte nemocné. Byli jsme objednáni přesně na čas a v čekárně strávili společně s plnou čekárnou nemocných pacientů 2,5 hodiny. Telefonáty, svačinka atd. Nyní dcera navštěvuje jiného lékaře a je po problémech. I když ani ten přestup se neobešel bez komplikací, ale to ať si paní doktorka sáhne do svědomí...

Musím reagovat na předešlý příspěvek z doby, když jsem byla malá! Jedná se o neadekvátní a zkreslený názor, který lékaře profesně podhodnocuje a uráží.Hodnotím jako velmi dobrého lékaře, tak jako většina pacientů, jsem spokojená s péčí o mé děti.

Toto je „doktorka“ kterou bych nedoporučila ani největšímu nepříteli. Když sem byla malá, moje doktorka měla dovolenou a musela sem k této. Moji mámu nechtěla pustit vůbec do ordinace a musela čekat v čekárně. A já už si jen pamatuji, že mi rvala něco dlouhého do krku, ale dřívko to nebylo. Když jsem přišla domu, šla jsem spát a po chvilce jsem se vzbudila a měla jsem celý polštář od krve z toho jak mi tekla krev z pusy. Od té doby mám neustále nucení celý rok ke kašli. Máma už mi jen vyprávěla jak sem v té ordinaci křičela, ale nemohla se dostat dovnitř, protože na dveřích byla koule. Takže lituji děti, které k ní musí chodit

Velmi příjemná paní doktorka,sestřička taktéž :-) přecházeli jsme k ní před nedávnem,ale nemůžu si stěžovat. Oproti předešlé lékařce se mi zdá velmi pečlivá,doplnila i rodinnou anamnézu,která malému v kartě chyběla,prvně skoro ve dvou a půl letech vyšetřila moč. Velmi příjemný přístup,kdy nemám pocit,že bych jakoukoliv otázkou obtěžovala :-) Při poslední návštěvě se mi stala nepříjemná věc.. Jak nikdy nenechávám žádné věci v čekárně,tentokrát jsem "vypla" a nechala tašku na kočárku i s peněženkou.. V čekárně byla jen jedna,asi 13ti letá pacientka.. Odbyli jsme si očkování a s dítkem jsme šli koupit za odměnu lízátko a v tu chvíli jsem zjistila,že mi v peněžence chybí 100,-.. Bylo mi jasné,že peníze musela sebrat ona dívčina z čekárny,protože ty peníze jsem měla jako záložní na vyzvednutí případných léků,takže jsem je nikde neutratila.. vrátila jsem se tedy do ordinace,abych to paní doktorce oznámila,ale spíše jsem si chtěla ulevit a nečekala jsem,že by to nějak řešila..Navíc děvče nebylo ani pacientka paní doktorky Kolářové.. Po pár dnech mi paní doktorka volala,že onen incident řešila se sociální pracovnicí a dívka se přiznala a peníze vrátila.. Takže peníze mám u pí.doktorky v ordinaci.. Takový přístup se dnes již nevidí :-) Opravdu moc mě to potěšilo! klobouk dolů :-)

S paní doktorkou jsme byli vždy spokojeni,je velký odborník a má trpělivost vysvětlovat způsob léčby i laikům.
Chodím k ní se třemi dětmi a určitě bych neměnila:)

Před vánočními svátky okolo půl desáté do čekárny vběhla paní doktorka s tím, že zamyká čekárnu, "dobere" zbývající pacienty a z úst utrousila, že si potřebuje zajít nakoupit na trh. Nic moc na to, že paní dokorka měla v tuto dobu ordinační hodiny do 12 hod. a vy máte v náručí plačtivé půlroční miminko s teplotou 38+, nemluvě o těch co se do čekárny ani nedostali! Jindy si paní doktorka udělala 20 minutovou svačinku, když je plná čekárna dětí. Raději jsme si našli jiného lékaře.

Paní doktorka předepisuje homeopatika, která samozřejmě neúčinkují a až na druhý pokus předepíše účinné léky, takže průběh nemoci se o týden prodlouží a nemocnému je první týden pořád stejně zlenebo i hůře. Ať si homeopatika předepisuje těm, kteří tomu věří a třeba si za to i platí, ale normální pacienty ať léčí účinnými léky hned od počátku.

Vážím si nejen milého a příjemného přístupu paní doktorky, ale stejně tak sestřičky. Maličká je má ráda, chodí do ordinace beze strachu ačkoliv jako malé rok a půl staré prtě nás většinou čekají injekce :-)
Nemohu nic vytknout a jako vždy, většina negativ se nepodepíše...proč asi?
MILADA VAŇKOVÁ