Bezplatná konzultace před laserovou operací

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Bezručova 22, Brno

Síť očních klinik LEXUM

paní primářka mi operovala maminku se šedým zákalem, je moc spokojená, do dálky má nula dioptrií a vidí na všechny vzdálenosti bez brýlí, brýle ji nesmírně obtěžovaly takže je teď moc šťastná

V listopadu 2016 jsem byla na operaci očních víček u paní primářky MUDr.Věry Kalandrové.Protože jsem viděla její práci na několika pacientkách a ještě operovala mé mamince šedý zákal,volba byla jasná.Touto cestou,bych chtěla paní primářce velice poděkovat za její úžasnou práci.Jsem maximálně spokojená,oči se mi rozzářily a nestydím se napsat pochvalu i na mne,prý jsem omládla.Ještě jednou velké DÍKY paní primářko.V Novém roce Vám přeji hodně zdraví.Zlatuše Zemachová

V květnu 2013 jsem absolvoval u pí.MUDr. Kalandrové operaci šedého zákalu obou očí. Jsem nesmírně vděčný Bohu i pí.doktorce (samozřejmě celé Neovizi :)). Vidím ostře jak před desítkami let! V to jsem ani nedoufal a vůbec jsem si to neuměl ani představit ! Jste skvělí, úžasní !!! Musí Vás těšit, že děláte tak prospěšnou práci; ať se Vám i nadále daří vracet lidem zdraví !
Ing.Vítězslav Dominik

Byla jsem velice spokojena s pripravou i s provedenim operacniho vykonu. Tym mel lidsky a profesionalni pristup. O.Hanusova

Byl jsem 16.6. a 24.6. na operaci šedého zákalu. Byl jsem velmi mile překvapen ochotou a přístupem k pacientům na klinice Neovize. Je to velice profesionální tým a paní primářka je člověkem na svém místě. Mohu doporučit všem, kteří mají problémy se zrakem a potřebují operaci.

Velmi příjemný přístup zdravotního personálu. Cítil jsem přátelské a příjemné prostředí. Velmi dobrá komunikace s pacienty. Dále pak během přípravy na operaci velmi podrobný popis a průběh operace, který mě ujistil, že vše dopadne co možná nejlépe. Během operace jsem se téměř nebál a vše si spojuji s příjemným zážitkem. Bezprostředně po operaci mi bylo vše srozumitelně vysvětleno a podány podrobné informace k domácí péči. 100% spokojenost! Všem doporučuji.

Brýle jsem nosila 16 let, což je většina mého života, pár let i čočky, které mi usnadňovaly mnoho aktivit. Na laserové operaci jsme byla přesně před měsícem. Přístup paní primářky MUDr. Kalandrové byl naprosto perfektní, stejně tak všech dalších lékařů a sester. Průběh operace byl veden profesionálně, každý můj dotaz vždy ochotně zodpovězen. Přestože jsem měla zpočátku strach, tak s výsledkem jsem maximálně spokojená. Oční kliniku Neovize mohu vřele doporučit a děkuji celému týmu za skvělou péči.

S paní primářkou jsem velice spokojená, a to především díky jejímu vstřícnému psychologickému přístupu. Díky ní jsem šla na operaci klidná, bez zbytečných obav. Operace proběhla naprosto bez problémů a rovněž bych chtěla poděkovat celému týmu, který je naprosto sehraný a profesionální. Obzvlášť mne překvapil zodpovědný přístup před operačním vyšetřením i následné kontroly po operaci. S pozdravem, Mgr. Marie Kočí

V červnu letošního roku jsem prodělal laserový zákrok obou očí na snížení dioptrií v brněnské oční klinice Neovize. Přístup celého personálu včetně paní primářky, která mi dělala ještě před samotnou operací zákrok na sítnici, byl naprosto vstřícný a zároveň profesionální. V současné době, čtyři měsíce po operaci, si užívám života bez brýlí a kontaktních čoček. Všem váhavým můžu jen doporučit!

Michal Adámek, Znojmo

Děkuji touto cestou paní primářce a celému týmu za vzorný profesionální přístup při operaci. Ze začátku jsem z toho měla hrůzu, ale vše dopadlo na výbornou. Budu je ráda doporučovat všem známým.