Věra Kadlčková, praktický lékař

MUDr. Věra Kadlčková

Praktický lékař

č.d. 551, Bánov
Praktický lékař pro dospělé

Myslím, že celé tyto stránky jsou dost ubohé. Já sama jsem velmi spokojena, vždy dobře poradili - paní doktorka i sestřička. Možná by si každý mohl zamést nejdříve před svým prachem - lidi chovejte se slušně a nebude důvod, aby se k vám kdokoliv choval jinak než vy k němu...

Jsme spokojeni, vy ostatní se rohlédněte kolem sebe.

nevím,co je tak špatné na tom,když se sestřička v přípravně či ve dveřích ptá pacienta, co potřebuje, vždyť ne každý jde určitě k lékaři. Podle toho také pacient
vstupuje do ordinace lékaře. Je spousta věcí, které sestra vyřídí sama,je jen na ní, jak postupuje. Ví, co a jak má dělat, činí tak s vědomím paní doktorky a vždy jí všechno řekne. Jinak by se asi v té ordinaci nepracovalo tak svižně. Pacientovi je pak u lékaře věnováno tolik času, kolik je třeba. Nejde se opravdu věnovat více lidem najednou.Což je opravdu pro některé pochopit jen velmi obtížné...Ta paní, co píše, že lékařka by nechala léčbu nejraději na ní, je asi pěkně hloupá, zákeřná,
asi se paní doktorce do těch očí opravdu podívat nemůže, bude to jistě "zasloužilá zdravotnice"!!!

Spokojený a slušný pacient pochválí paní doktorku sám přímo v ordinaci, ten nespokojený ji bude pomlouvat za zády, protože se jí do očí asi jen tak podívat nemůže. P.s.: podle sebe soudím tebe...

Nechte ty holky napokoji! Zametejte každý před svým prahem!!!

Paní doktorka se snaží o spravedlivý přístup ke všem pacientům. Bez přetvářky.
Bohužel nároky některých nejsou spojeny se zdravím, ale pouze s penězi.
Neupřednostňuje rodinné příslušníky, měří všem stejně. Vše podle nejlepšího svědomí a vědomí. A kyž se někdo rozhodne hanět tak nechutným způsobem lékaře, který podřídí zájem pacientů nad zájmy rodiny, je to jenom zlo, které potřebuje ventilovat, bohužel na nesprávném místě, na tomto nechutném serveru.
Možná je to momentální rozvášněná emoce, možná úmysl. Dnes jsem zjistila,
že tak činí i mý kolegové, kterým jsem důvěřovala, vyšla vždy vstříc, ve kterých jsem se neskutečně spletla. Jsem z toho velmi zklamaná.