MUDr. Věra Kadlčková

Praktický lékař Více

Bánov 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 551, Bánov

jsem šťastná, že jsem odsud odešla. nevyhledávám lékaře, když nejsem nemocná. když mi bylo hodně špatně a nemohla jsem se pohnout a měla zablokovanou páteř, tak jsem potřebovala doporučenku na vyšetření. tu jsem dostala bez problémů a navštívila jsem přímo specialistu, který do lékařské zprávy napsal, že mi paní doktorka má vydat doporučení na rehabilitaci. bohužel je situace na rehabilitaci v UB komplikovaná a je tam pouze záskok za lékaře, tak jsem si našla náhradní variantu - soukromou rehabilitační sestru, která mi slíbila, že můžu ihned začít chodit na rehabilitace. byl zde pouze problém, že jsem potřebovala mít změněnou doporučenku, aby mi rehabilitaci proplatila zdravotní pojišťovna. na další den jsem šla požádat paní doktorku, jestli by mi ji změnila. reakce zdravotní sestry a paní doktorky byla - že si mám za rehabilitační sestrou zajet, aby mi řekla, jaké procedury mi dá. slušně jsem ji požádala, jestli tam nemůže zavolat a přímo se domluvit s rehabilitační sestrou. v ruce jsem držela i telefonní číslo. sestra mi ještě řekla, že paní doktorka VÍ, jak má doporučení napsat, ale VOLAT TAM NEBUDE. jednoduše řečeno paní doktorka není ochotná něco pro pacienta udělat. stálo by ji to možná 3 minutový telefonní hovor. pokud někdo potřebuje napsat recept, tak to udělá. to zvládne, ale to je možná všechno. pokud někdo chce něco jiného, tak je NESCHOPNÁ. ani se nedivím, že ji odchází pacienti. já jsem odešla a byl to ten nejhezčí vánoční dárek, který jsem měla, protože jsem přešla k PANÍ DOKTORCE, která má o pacienta zájem a pacientům se věnuje.

C

Pokud nemáte kartu u paní doktorky, zbytečně ztrácíte čas v čekárně. Nevezme vás. Co na tom, že přechodně bydlíte na chatě v katastru jejího obvodu? Že to máte ke "svému" praktickému lékaři 200km daleko? Nedá se nic dělat, pani doktorka není kompetentní vás léčit. Možná je i takový přístup "lege artis", ale až se na svou chatu jednou přestěhuji natrvalo a budu hledat praktického lékaře, ještě nevím, koho si vyberu. Vím však velmi dobře, koho si nevyberu. Lékařku s poloprázdnou čekárnou a empatií, za kterou by se styděl poslední veterinář.

Myslím, že celé tyto stránky jsou dost ubohé. Já sama jsem velmi spokojena, vždy dobře poradili - paní doktorka i sestřička. Možná by si každý mohl zamést nejdříve před svým prachem - lidi chovejte se slušně a nebude důvod, aby se k vám kdokoliv choval jinak než vy k němu...

Jsme spokojeni, vy ostatní se rohlédněte kolem sebe.

nevím,co je tak špatné na tom,když se sestřička v přípravně či ve dveřích ptá pacienta, co potřebuje, vždyť ne každý jde určitě k lékaři. Podle toho také pacient
vstupuje do ordinace lékaře. Je spousta věcí, které sestra vyřídí sama,je jen na ní, jak postupuje. Ví, co a jak má dělat, činí tak s vědomím paní doktorky a vždy jí všechno řekne. Jinak by se asi v té ordinaci nepracovalo tak svižně. Pacientovi je pak u lékaře věnováno tolik času, kolik je třeba. Nejde se opravdu věnovat více lidem najednou.Což je opravdu pro některé pochopit jen velmi obtížné...Ta paní, co píše, že lékařka by nechala léčbu nejraději na ní, je asi pěkně hloupá, zákeřná,
asi se paní doktorce do těch očí opravdu podívat nemůže, bude to jistě "zasloužilá zdravotnice"!!!

Spokojený a slušný pacient pochválí paní doktorku sám přímo v ordinaci, ten nespokojený ji bude pomlouvat za zády, protože se jí do očí asi jen tak podívat nemůže. P.s.: podle sebe soudím tebe...

Nechte ty holky napokoji! Zametejte každý před svým prahem!!!

Paní doktorka se snaží o spravedlivý přístup ke všem pacientům. Bez přetvářky.
Bohužel nároky některých nejsou spojeny se zdravím, ale pouze s penězi.
Neupřednostňuje rodinné příslušníky, měří všem stejně. Vše podle nejlepšího svědomí a vědomí. A kyž se někdo rozhodne hanět tak nechutným způsobem lékaře, který podřídí zájem pacientů nad zájmy rodiny, je to jenom zlo, které potřebuje ventilovat, bohužel na nesprávném místě, na tomto nechutném serveru.
Možná je to momentální rozvášněná emoce, možná úmysl. Dnes jsem zjistila,
že tak činí i mý kolegové, kterým jsem důvěřovala, vyšla vždy vstříc, ve kterých jsem se neskutečně spletla. Jsem z toho velmi zklamaná.

Paní doktorka je příjemná a snaží se pomoci všem svým pacientům. Jsem s ní velmi spokojen. Ale ta sestřička, co ji tam má-hrůza. Neumí se chovat k lidem. Myslí si,že pacienti jsou tam kvůli ní a ne ona kvůli pacientům.A bohužel to je velké mínus.