Ambulance lékařské genetiky
Vrchlického 59, Jihlava

Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí

Umístění: Ambulance lékařské genetiky Jiný

Sice je to už 10 let, ale pí doktorka asi snědla všechnu moudrost světa. Více arogantniho lékaře jsem nezažila. Ona sama mě objednala na odběr plodové vody a po 14 dnech mi volala, že je vše v pořádku a odběr není nutný a strašně se divila, že mám již po. Na výsledky jsem si volala do Brna, neboť výsledky poslala na jinou adresu a hádala se, že ona chybu neudělala. Nikdy víc a nedoporučuji.

Umístění: Ambulance lékařské genetiky Jiný

Paní doktorka byla velice ochotná milá. Vše proběhlo naprostém v pořádku. Výsledky byly ještě dřív než před domluveným termínem.

Umístění: Ambulance lékařské genetiky Jiný

Protože jsme byly odeslání k paní doktorce na genetiku, objednávali jsme se už 8.12
Telefonát byl nepříjemný, na druhý straně byla jen arogance, domlouvali jsme se na 20.12,8:30 hod. Protože pak měla mít dotyčná dovolenou a další volný termín byl až 12.1.2023, bez jakékoli odpovědi na pozdrav mi tipla telefon.
20.12 přijdeme s manželem do čekárny na stanovený čas, po několika minutách manžel ťukal na dveře, volal a nic.
Po hodine , které jsme prosedeli v čekárně milostpaní zavolá zpět z otázkou co potřebuju!
Po vysvětlení že jsme objednání na 8:30 , mimo toho ordinace v ten den byla od 9:00 , paní nevěděla ani že má přijít do práce ,neboť dát vědět že je změna!
Udivená kdo vůbec jsem se možná tak podívala do diáře, kde mě neměla ani zapsanou a řekla : já jsem si dovolenou přehodila.
V tu chvíli mi došli slova , co na to říct ,manžel už měl být 4 hodiny v práci , propustku neměl, protože mu to neměl kdo napsat.
Omluva arogantním způsobem, další termín 29.12 v 9 hod, po 5 minutách to byla 10 hodina.

Co mě udivilo u doktorky bylo, že chtěla vypisovat dotazník přes telefon ikdyz věděla že čekáme pořád v čekárně.... už přes hodinu!!!

Opravdu ne, raději si zajdeme jinam kde jsou doktoři empatický a lidský, tohle chování je opravdu neetické.
Kdo můžeš , uteč!

Umístění: Ambulance lékařské genetiky Jiný

Ač mi paní doktorka tvrdila, že výsledky budou do tří měsíců, manželovi pak tvrdila, že trvaji čtyri měsíce, tak stále výsledky nemáme a čekáme už půl roku na výsledky, které stále nejsou.

Umístění: Ambulance lékařské genetiky Jiný

Kdybych tu měla napsat, co vše bylo špatně, tak by se mi to sem ani nevešlo. Bohužel nemohu doporučit

K paní doktorce jsme se dostali v roce 2013 do Heliosu. Byla velmi příjemná, šlo o genetické testy, ač my samotní jsme problém neměli. Spíš šlo o nějakou mutaci v rodinné větvi. Výsledky byly včas, paní doktorka milá, vše nám vysvětlila. Také její dcera, která je genetičkou v Olomouci je moc fajn.

S pani doktorkou máme pouze negativní zkušenosti. Šli jsme k ní poprvé 24.4.2014. Výsledky našich testů měli být hotové za 6týdnu. Čekame už 16týdnů a výsledky stále nemame. Domluva je šílená, musíme si neustále volat a sliby, ujišťování a stejně výsledky nemáme. Paní doktorka je dosti arogantní, nepříjemná. Dovolila jsem si jí napsat email a odpověď..výsledky jsem už napsala a odeslala. Bohužel opeť nic. Potřebovali jsme je rychle, ale spíše než pomoci se dočkáte nepříjemného a arogantního chování bez špetky empatie a třeba omluvy či pravdivého vysvětlení. Jsme rozhodnuti si stěžovat na ČLK a pojišťovně. Za nás určitě nedoporučuji.

Paní doktorku velmi doporučuji,příjemná,milá,a je to určitě odborník na svém místě.

je skvělá...

Velmi schopná, zodpovědná, pečlivá. Angažuje se i nad rámec svých povinností. Opravdu lékařka kterou lze jen a pouze doporučit !