Sam. ordinace PL - stomatologa
Bělehradská 321, Pardubice

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Vynikající doktorka!! Kéž by byli všichni lékaři jako paní Formánková..
Jemná péče, přijme pacienta v čas, na který je objednán, celkově maximální spokojenost.

Paní doktorka je velmi lidská,což pro nás bázlivé(strašpytle)je velmi důležité!!!Jsem u ní mnoho let,nyní je u ní i má dcera a nemůžeme si stěžovat.Přístup,ošetření vzorné!!O její profesní,ale i lidské úrovni svědč0í i to,že má plno.Chodíme k ní už tři generace a nejen já,moji rodiče a má dcera nedáme na ní dopustit.Děkujeme!!!!

Skvělý přístup, hezká a čistá ordinace, hodná paní doktorka a moderní přístroje.
Celá rodina jsme již 10 let rádi, že ji máme.

K paní doktorce chodím již přes 20 let. Je velmi milá, ochotná, své práci rozumí, má citlivý přístup. Dodržuje objednací časy, v čekárně i v ordinaci se cítím příjemně. Dokáže poradit, snaží se zachránit každý zub, poradí si i s náročným můstkem apod., pacientům vždy vysvětlí co bude dělat a navrhne různá řešení. Pokud mám něco platit, vždy dostanu podrobný rozpis a doklad.Též sestřička je ochotná a milá.

Výborná lékařka, citlivý a vstřícný přístup k pacientovi, doporučuji

Úžasná, vstřícná, pečlivá. Můžu jen doporučit.

Doporucuji, ja i cela moje rodina k ni chodime uz 15 let. Ma velmi jemny a citlivy pristup. Delala mi 2 korunky a i novy predni zub a vzdy to dopadlo skvele a to i diky jeji spolupraci s velmi sikovnou zubni laborantkou. Sestricka je take velmi mila. Dalsi plusove body bych ji dala za to, ze clovek pokud je objednany, nikdy dlouho neceka. Kez by bylo vice takovych lekaru.

Lékařka,kterou můžou všichni závidět.Velice ochotná,citlivé zacházení s pacientem.Nádherně zařízená ordinace,jak stylově,tak po odborné stránce.
Perfektní čistota v celém zařízení včetně čekárny.

pečlivá, odborník,dbá na prevenci

Protetiku umí dobře, velice příjemné vystupování, dobrá komunikace s pacientem.