K paní doktorce jsem chodila sama jako dítě a teď, i když už bydlíme za Prahou, dojíždíme i s naším synem, protože nám to stojí za to. Paní doktorka poradí i alternativní věci z homeopatie a čínské medicíny, pokud projevím zájem, vše vysvětlí, je opravdu pečlivá a projevuje zájem. Jsem moc spokojená a doporučuji.

Sice už nejsem dítě, ale s touto doktorkou jsem byl velmi spokojen. Moc mi pomohla.

Paní doktorku Dvořákovou můžu vřele doporučit. Chodila jsem k ní za mlada já a ted dochází i syn. Bydlíme za Prahou ale tato paní doktorka stojí za to dojíždět. Výborný profesionální přístup,ochota ,vstřícnost... Takových lékařů je málo. Stejně tak doporučuji sestřičku paní Dr. A zároveň jím tímto i děkuji za jejich péči.
Petra L.

Paní doktorku Dvořákovou jsem si v porodnici před skoro 6 lety vybrala náhodou. Dodnes jsem za tuto náhodu vdečná, protože je to nejlepší lékařka i sestra , s kterou jsem se kdy setkala i ve srovnání se zkučenostmi mých přítelkyň s dětmi. Pomůže s jakýmkoliv problémem a její fantastický přístup k dětským pacientům je úžasný. Stejnou chválu zaslouží i její sestřička. Kdykoliv jsem se mohla a mohu obrátit na ně i po telefonu a velmi mi pomohly při problémech ,které jsme měly, když nám umíral manžel. Děkuji jim moc a přeji všem maminkám takovou dětskou lékařku.
Irena Votrubová

Bezvadná paní doktorka. Kromě velmi dobré odbornosti (snad co můžu posoudit) se zabývá i homeopatiky, za což jsem jí velmi vděčná, protože na syna zabírají stoprocentně. Ze začátku jsem k nim (těm lékům) byla nedůvěřivá, ale zkusila jsem je právě proto, že mi paní doktorka nic nenutila, jen nabídla, vysvětlila, necpala mi nic. Stejně tak je to s některými dobrovolnými očkováními - všechno vám vysvětlí, ale rozhodnutí nechá na vás, nehodnotí.
Vždy byla vstřícná, nepeskuje, je chápavá a děti rozhodně neodbyde. Čekám druhé dítě a plánuji i s ním chodit k ní.
Sestřička je rázná paní, občas mi přišlo, že některé maminky napomínala trochu jako ve škole, ale nic tragického. A k nám se vždy chovala dobře.

Výborná lékařka s vřelým přístupem. Doporučuji. Chodíme k ní už 8 let.

Moc fajn lékařka. Prevence i kontroly v době nemoci bez problémů. Vždy poradí a pomůže s úsměvem ( i sestřička). Se synem odcházíme pokaždé v pohodě. Mohu doporučit ( mně ji doporučila také spokojená maminka).

Tuto pani doktorku muzu vsem doporucit' Je to profesionalka na svem miste! Je velmi mila a vse ochotne rada vysvetli a poradi. Navic se zabyva i akupunkturou.

s pani doktorkou jsme byli naprosto spokojeni, skoda , ze dcera vyrostla a uz tam nemuze chodit.muzu vsem doporucit, je pecliva, starostliva, mila na svem miste.

naprosto skvela, vzdy prijemna, mila, byli jsme vzdy spokojeni.