My jsme u doktorky 3 roky a ted' odhlásíme. Naštěstí moje dcera je zdravá a proto z odborného pohledu doktorku neposoudím. Očkování dala pořádně, byla milá a ochotná. Problém je pro nás spíš v okolnostech.

Čekání, čekání, čekání. Občas se nedá domluvit termín ani pro zdravé na odpoledne, jak by mělo být. Proto dokonce i s papírem na tábor musím čekat mezi pacienty dopoledne a za hodinové čekání dozvědět že to nejde hned a musím se vrátit. I když jsme domluvily předem že zařídíme to hned...

To záleží spíš na zdravotní sestru, ona změní pořád podmínky, bud' s administrace vezme dopředu, anebo naopak, pacienti mají přednost a papíry naposledy. Nedá se tam vyznat a její náladový styl je moc nepříjemný.

... Už nevím na koho to záleží, asi oba sestra a doktorka jsou odpovědné za zbytečné čekání. Dnes jsem tam byla za ten papír na tábor a taky pro rozloučení, protože rozhodla jsem se odhlásit. Napsala jsem detailně proč ji odpustíme a předala jsem ten dopis sestře. Sestra řekla že doktorka rozhodne kdy kdo je na řadě a stěžovala že ona přijme za to reakce od pacientů - co není spravedlivé. Myslela jsem že to je jen výmluva. Ale potom doktorka přišla a když jsem ji dala taky stejný dopis a chtěla jsem se rozloučit - ona se ani nechtěla podívat na mě. I když jsem nechtěla dělat žádný skandál, jen pořádně se rozloučit.

Nedoporučuji. Malou jsem registrovala ještě před porodem. Byla milá, dokonce i na návštěvě u nás doma po návratu z porodnice. Když jsem začala chodit do ordinace, byla strašná každá návštěva. Neustále mě stresovala, že malá nepřibírá, že mám "blbé mléko". Nakonec mi zakázala kojit a doslova nahnala do lékárny pro UM. Při každé návštěvě měla nevhodné poznámky k jménu dcery - že jsme blbě vybrali, že jich bude ve třídě aspoň 6 atp. Ale že má dcera svalovou hypotonii a je potřeba RHB, na to přišla až zastupující Dr. Když jsem dceru přihlásila k jinému Dr. a nahlédla do karty, nestačila jsem se divit, co je tam napsáno za nesmysly.

Paní doktorka mi byla doporučena a já jsem se k ní zaregistrovala před porodem syna. Působila velmi mile. Od narození syna mě ale neustále stresovala s váhou dítěte, doporučovala příkrmy a v 6ti týdnech dokonce napsala do průkazky že je syn neklidný a "asi hladoví" Přestala jsem ji poslouchat a začala plně kojit, syn má v pul roce skoro 75 cm a cca 9kg! Naprosto spokojený. Problém byl také když jsem odmítla očkování Hexavakcíny spolu s jiným volitelným očkováním. Neporadila mi v pasení koníčku a ve 3.měsících suše pronesla, že je nestabilní na bříšku a musíme na rehabilitaci a cvičit Vojtovou metodou...naprosto zbytečné, pokud by poradila, povzbudila. Prostě tohle ne. Možná někomu sedí, fajn, já ji za pediatra nechci.

velmi slabi.Nechova se dobre.Neposloucha rodice ditete A mysli, ze x let delala doktorku a vsechno rozumi.Jenze nevi , ze dnes informace muzeme ziskat mnohem vice nez driv a mozna vice nez ona (treba diky internetu).