Krškova 807, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Pani doktorka je asi nejlepsi, kterou jsem za svuj zivot mela moznost poznat. Pokud hledáte nekoho jako “narodila se, aby léčila děti”, pani doktorka Budkova je toho zarnym příkladem. Malinka nevýhoda je, ze je tak dobra, ze ma narvano a casto se u ni dele čeká, nicmene na její služby se opravdu pockat vyplati. Nikdy nic neodflakla, je velmi pecliva, jedna podle rozumu, ale i citu (“bobecku, no ty vypadas, sestri, CRP..”), pokud to neni nutne, nepíše hned ATB, ale léčí homeopatiky. Da se s ni na vsem domluvit, perfektne komunikuje i pres mail, kdyz si clovek s necim nevi rady (mne odepsala i v noci, ze mam jet s malou okamzite do Motola).
Je mi moc lito, ze budeme pani doktorku muset opustit z důvodu stehovani do jineho města, jinak by nas mela na krku, dokud by pracovala. :) Tezko budu hledat aspon z poloviny tak skvělého pediatra.
Pani, doktorko, moc Vam za vsechno dekujeme, jste skvela, uzasna, bozi!
Bara a Laura Kolarovy

Velice rada bych touto cestou podekovala pani doktorce Budkove, ktera mnohokrat nejen poradila nam v homeopaticke lecbe ale ukazala jakym ma byt lekar-peclivy,ochotny,lidsky. Vic nez jednou byla ochotna mi pomoci i mimo pracovni dobu, cimz mne nesmirne podporila protoze clovek potrebuje nejen radu ale i empatii.

Pani doktorka Budkova je odbornik a dobry clovek (ne vzdy to jde dohromady:)) Jsem ji moc vdecna a vrele ji kazdemu doporucuji!

Roubinkova

Dobrý den,počítám si hodnocení pani doktorky a musím opravdu říci,ze je to úžasný člověk.Chodila jsem k ni jako 15ti letá,až do 19 ti.Tehdy jsem ji vyhledala jelikož mi po zdravotni stránce zavarily praktičtí lékaři u nás a bohužel i někdo v rodinne.Přišla jsem k ni v tak prisernem stavu a ona se mě ujala a musím říci,že mi zachranila život
a já v ní našla vlidneho člověka a druhou mamimku.Je to velice vytížena lékařka tak je pochopitelne,že nesedí jen u počítače a telefonu a hned nereaguje,ale jak vyšetří čas tak okamžitě se ozve.Jsem již dávno dospělá a,když je mi ouvej tak se na ni vždy obrátím.Jelikož děti ještě nemám,ale kdybych měla tak bych chodila k ni.Je to pani doktorka s velkým D,vlídný člověk nesobecky,není namyslena,ale stále svá.Proste naše zlatá mamulinka pani doktorka jak ji dodneška říkám.Doporučuji ji všem.:-) Petra Adamova

Ta pani je jednim slovem U Z A S N A ! Chodila jsem k ni sama do 18ti let, chodi k ni i muj mladsi bracha a nedavno, kdyz se nam narodila dcera, vubec me nenapadlo, ze bych s ni chodila k jine doktorce. Bohuzel jsme se prestehovali (cela rodina), ale porad za ni dojizdime, i kdyz je to 30 km daleko pres celou Prahu (a 30 zase zpatky). Kdyz jsme k ni s dcerou jeli poprve, manzel se divil, ze chci dojizdet tak daleko a ze si najdeme nejakeho pediatra pobliz bydliste. Po prvni navsteve jsme jeli domu a muj muz rika: "Uz vim, proc jsi chtela, aby nase mala chodila k ni." Byl nadseny. I kdyz vetsinou i dost dlooouho cekame, stoji nam to za to a mala ji ma moc rada. Pani Budkova je jako vychazejici slunicko – usmevava, mila, pohladi na dusi a rozptyli obavy i „histericke prvomaminky“. Vim, ze mam pro to nase nejcennejsi tu nejlepsi peci. Vzdy je rozhodnuti na nas a kdyz potrebujeme s cimkoliv poradit, poradi nam. Homeopatie pomohla me samotne v zivote uz mockrat a za tyto alternativni „nechemicke“ vyznavace jsem opravdu rada. Hodne kamaradek ma ted mimi a nekdy se nestacim divit, jakou maji zkusenost s pediatry. Vsechny informace a postupy dostanu jak od maminky na papirku primo od zdroje.Slyset od doktora neco jako „prirucku o tomhle si stahnete na internetu“ bych asi nerozdychala. Moc dekujeme za vse. Mame Vas radi. Zajicovi

Moje nejlepší,nejhodnejsi a nejmilejší paní doktorka.Vzdy mi dokazala poradit a pomoci. V 19. Letech se mi bude velmi těžko paní doktorku opouštět. A.Hrubá :)

Také mohu jedině doporučit! K paní doktorce jsme se dostali po negativní zkušenosti s první pediatričkou naší dcery a nemůžeme si ji vynachválit! Její přístup k dětem a jejich rodičům je jedinečný,laskavý, přátelský a neinvazivní. Vždy vyslechne náš názor či stanovisko. Jsme za ni moc rádi. Markéta Hajná s rodinou.

Paní doktorku neznám osobně, dost mi pomohla a to písemnou formou,ihned na moje dotazy reagovala a odpověděla,chtěl jsem po ní pomoc homeopatiky,protože mám komplikovanou zlomeninu nohy. Je lidská,laskavá a jsem přesvědčen že dovede dobře poradit. Z důvěrou se na ni obrátím pokud u mne nastane nějaký zdravotní problém. Děkuji za rady,co jste mi poskytla. Vladislav

Když jsme hledali pediatra pro našeho syna, podívala jsem se i na hodnocení lékářů a vybrali jsme s partnerem paní doktorku Budkovou. A jsem tomu skutečně velmi ráda. Hodnocení jsem se rozhodla napsat, když jsem si přečetla článek od maminky, která píše, že její dceři vznikly podle ní zdravotní komplikace po očkováních, kterých bylo mnoho a v krátké době. Dovolím si nesouhlasit. Mám předčasně narozeného syna, kterého již od začátku provázely zdravotní komplikace. Paní doktorka k nám přistupuje naprosto individuálně, vše s ohledem na stav a vývoj mého syna. I povinného očkování máme individuální termíny. Nepovinné očkování jsme probraly (jeho klady, zápory) a rozhodnutí bylo na mě. Paní doktorka mi nikdy nic nenutila, vše se mou probírala a rozhodnutí bylo vždy na mě. Její přístup je profesionální, milý a ochotný. Když se vždy podívám na plnou čekárnu, obdivuji jí, že i tak dokáže být velmi citlivá a laskavá. Já jako maminka prvního dítka jsem byla a ještě pořád jsem často ze všecho vyděšená. Paní doktorka mě dokáže vždy uklidnit a hlavně povzbudit, což je další její přidaná hodnota. Vím, že se jí mohu zeptat kdykoliv na cokoliv. Nemluvě o tom, že mohu pouze napsat smsku a vždy dostanu i ze zahraniční odpověď. Kolik lékařů tohle dělá pro své pacienty? Za mě paní doktorce jedno velké poděkování a samozřejmě i její sestřičce, která má stejně jako paní doktorka stále úsměv na tváři. Zcela upřímně bych všem mamínkám paní doktorku Budkovou doporučila.

Paní doktorku neznám osobně,ale už několikrát mne dost pomohla a to písemnou formou,ihned na moje dotazy reagovala a odpověděla,chtěla jsem po ní pomoc homeopatiky,protože chem.léků moc nesnáším/alergie na léky/. Je lidská,laskavá,paní doktorka,takovou,jakou bych si já představovala...bohužel dost velká vzdálenost.
Nebudu se jí bát napsat,pokud u mě zase nastane nějaký zdravotní problém. Děkuji za rady,co jste my poskytla.
Paní doktorka,které jde o léčení pacientů.

Máme 3 děti ve věku 18, 16 a 1 rok. Za ta léta víme, že paní doktorka je výborný diagnostik a co víc, vzácně dokáže kombinovat alternativní a klasickou medicínu.Většinu nemocí zvládáme pomocí homeopatik a jsme za to vděční. Žádné zbytečné zatěžování organismu! Nejmladší má očkování posunuté a pokaždé jsem informována co očkujeme, proč a jaké mohou být reakce.. Z okolí vím, že tento přístup není obvyklý. Velmi oceňuji její individuální přístup k malým pacientům i k nám rodičům. Vím, že se na ni mohu spolehnout, protože stejně jako já chce i ona pro mé děti jen to nejlepší. Ráda budu dojíždět dalších 18 let.

MUDr. Věra Budková

Děkuji za uznání, jsem velmi potěšena tím, že jsou tací rodiče, kteří vnímají jako přednost můj osobní individuelní přístup k pacientům. Dr. Budková Věra