Věra Benedíková, gastroenterolog Veselí nad Moravou

MUDr. Věra Benedíková

Gastroenterolog, Internista

U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou
Gastroenterologická ambulance

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Dorbý den,
ve dvaceti letech jsem se stal stalým pacientem této ambulance.
I když mám Crohnovu chorobu, tak tam chodím velmi rád . Sestřička i samotná paní doktorka se mnou jednají naprosto profesionálně a navíc mě vždycky pozitivně naladí. Kdyby všichni lékaři působili stejným dojmem jako holky v této ambulanci, tak by se člověk nebál ani samotných zákroků. Těžko se důvěřuje protivným, neochotným lékařům, u kterých má pacinet pocit, jako by je obtěžoval Takový přístup se mi zdá neprofesionální a takoví lékaři by podle mě neměli v lékařství vůbec být. Tohle v této ambulanci nehrozí a všem musím jen DOPORUČIT.
S pozdraverm,
Habarta Ondřej, Velká nad Veličkou.

Skvela doktorka i se sestrickou...vyborne vybaveni...dojizdim z daleka, ale rozhodne to za to stoji...

skvěla doktorka

Skvělá doktorka. Byl jsem u ní na kolonoskopii i na šlauch do žaludku vše bez problému doktorka byla výborná při zákroku i po něm.

Velmi kladný přístup vč. sestřičky, mimo odbornou radu také pozitivně naladí, jedná s pacientem opravdu jako s nemocným člověkem a ne pouze pořadovým číslem, vřele doporučuji.

Byla jsem u paní doktorky na kolonoskopii. Dostala jsem uklidňovací injekci, potom proběhl samotný zákrok, přičemž jsem sledovala svoje střevo. Nemám srovnání, ale bylo to rychlé a téměř bezbolestné (což je závislé od každého pacienta). Důležité je zůstat v klidu a předpokladem k tomu je důvěra k paní doktorce a sestřičce. Obě dvě jsou super, takže jsem neměla nejmenší problém.

S paní doktorkou jsem měla možnost spolupracovat při léčbě mých střevních obtížích a vždy jsem byla spokojena jak s kvalitou jejích služeb (znalost dané problematiky + možnosti moderní léčby) tak s jejím lidským přístupem. Více takových znalých a usměvavých doktorů, kteří jsou vždy a za jakékoliv situace ochotni poradit i pozitivně naladit, a to i mimo "dobu, uvedenou na vstupních dveří ordinace". Velmi příjemná je také sestřička, se kterou jsou výborné "parťačky".

Kvalitní a profesionální přístup

nemam s pani doktorkou zadne problemy