Odhadovaná doba odpovědi:

Neurologická klinika VFN 1984
Neurol...

• neurologie

Fotografie

Zdravim timto vsechny nepodepsane anonymni nadavace!! Jako ostatne kazdy zbabelec se schovavate pod rouskou internetu, z pozadi bezhlave urazite a tvarite se jako velci svalovci, kteri neco dokazou, ale rano se pak probudite, mate naslintano v polstari, obliknete teplaky a schovate se v mase lidu hlavne, aby vas nebylo videt (treba co myslite tim, ze je lekar agresivni? to vas jako bije? vyhrozuje vam, ze vam zprerazi hnaty?). Prohlasuji, ze nejsem dotycna lekarka a soucasne s plnou zodpovednosti prohlasuju, ze mne schopnosti a odborna zpusobilost p. Svobodove pomohli, dopurucil jsem ji dale ve svem okoli a i tem pomohla!! Jinak se pripojuji ke komentari, kde je tvrzeno, ze hulvatsvi zde projevovane ma politicky podtext a s lekarstvim to nema nic spolecneho!!

Jj, dobrá lékařka.

jeste jednou bych vam pani doktorko za sebe i meho syna touto cestou za vsechnu vasi peci a pomoc rada podekovala helena a tomas krupickovi

velmi dobra lekarka a ochotna sestricka. doporucuji

Tímto bych chtěl poděkovat paní doktorce za skvělou péči, je to odborník ve svém oboru.

Vážení, vůbec nechápu, kde se bere vaše negativní hodnocení. Dle reakcí, které zde padají mám dojem, že navštěvuji úplně jiného lékaře než většina ostaních. Tpěl jsem po nehodě dlouhodobě bolestmi zad a lékařů jsem navštívil povícero. Nikdo z nich mi nedokázal valně pomoci (a rozhodně jsem neměl tu vulgární drzost je označovat za hloupé etc. to si může dovolit jen primitiv, který nemá konkrétní argumenty; lékařství je dle mého názoru vysoce vědecká práce a i když je vědec dobrý nemusí vždy sklízet úspěchy jako příkladem Edison). Na radu mého dlouholetého kamaráda jsem pak navštívil kliniku zmíněné lékařky a nemohu si její přístup vynachválit. Odborně a citlivě mě vyšetřila a ač jsem s s takovýmto výsledkem nepočítal, takže pokud dodržuji vše jak mi bylo nadordinováno (většina problémů plynula ze mě, mého sezení, necvičení etc.) tak o problémech se zády prakticky ani nevím. Vřele doporučuji pokud hledáte odborníka a profesionála!! Jaroslav Chadima

Paní doktorku znám dlouho. Mohu vydat svědectví o její profesionalitě a lidském přístupu ke každému pacientovi zvlášť. Své povolání vykonává svědomitě jako poslání. Doporučuji ji každému, kdo potřebuje odbornou pomoc. Zkuste a uvidíte. Dáte mně za pravdu.

S paní doktorkou mám dlouhou zkušenost. Tatínek má parkinsona, lidský paní doktorky a podpora z její strany je nesrovnatelná s přístupem jiných lékařů.

dlouho jsem trpel bolestmi zad. stacila jedna navsteva u pani doktorky a bolestbyla pryc. Metoda mackenzie opravdu funguje

Byl jsem skvěle ošetřen. Obešel jsem několik doktorů se závratěmi až paní doktorka mi úžasně pomohla. Skvělé vstřícné prostředí a milá sestra....

22 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

před dvěma lety jsem prodělal operaci C5/C6 pro myleopatii. Má neustálé bolesti v obou ramenou, při zátěži brnění v malíčku a prsteníčku na pravé ruce. Užívám denně Grimodin 900 mg , který mi nezabírá. K tomu mám křížové bolesti, které mi vystřelují do levého kyčle. Bolesti od kolen dolů. Poslední vyšetření: nález: osterochondrosa plot.L3/L4; L4/L5; s výhřezem a Artróza iv kloubů. Chondrosa plot. L5/S1 Artrosa iv kloubů. Mám dotaz.může se jednat o Bechtěrevovu nemoc.
Máme jí v rodině.
Děkuji za odpověď.
Milan

Bechtěrevova nemoc se pozná při vyšetření magnetickou rezonancí krční páteře, což jste určitě měl. Lze ji vidět i na CT vyšetření bederní páteře, i na běžném RTG snímku, v časném stadiu je přínosnější MR vyšetření. Zaslaný popis provedených vyšetření nepopisuje zánětlivé změny v oblasti obratlů, nebude se tedy u vás jednat o m. Bechtěrev. Diagnozu Bechtěrevovy nemoci stanovuje revmatolog. MUDr. Věnceslava Svobodová

MUDr. Věnceslava Svobodová

Dobrý den,před měsícem mi dělali rentgen páteře,ted mám jít na další,dynamický,a za další měsíc magn.rezonanci.Jeto bezpečné co se záření tyče?

dynamický snímek páteře je důležitý ohledně posouzení stability postavení obratlových těl, nejedná se o velkou zátěž zářením. Magnetická rezonance nevyužívá roetgenového záření, jedná se o vyšetření v magnetickém poli a s využitím radiových vln, takže při vyšetření nedochází k žádnému ozáření. S pozdravem, MUDr. Věnceslava Svobodová, KlinNeuro s.r.o.