Odhadovaná doba odpovědi:

Neurol...

• neurologie

Fotografie

Vážení,
je to ta nejlepší lékařka, kterou jsem ve svých 59 letech poznala. Vůbec nepatřím do obvodu a přesto mne bez doporučení telefonicky objednala. Její zájem o můj problém a následná vyšetření, rehabilitace mi během 3 měsíců vrátily chuť do života.
Chci poděkovat paní doktorce Svobodové, MUDr. Lachmanovi, sestřičce a sestřičce z rehabilitace, vděčná pacientka z Chrudimska.

S přístupem paní doktorky jsem spokojená. Pozorně poslouchala co jí říkám, přemýšlela o tom. Díky její pečlivosti a profesionálnímu přístupu se teď mohu léčit ve specializovaném centru. Celkový pozitivní dojem podporuje i usměvavá sestřička. Oběma děkuji. Eva

pravidelne mi na mail chodi to, co se tu deje a nestacim se divit, kdyz tu nejaci dusevne slabsi jedinci verejne prezentuji stihomam, jimz trpi (proc sem pisete 4x, ze jste nebyli spokojeni? my jsme chapavi a staci nam to napsat jen jednou). je pochopitelne, ze vam dr. svobodova nemohla pomoci, nebot na vasi nemoc je odbornikem dr. chocholousek, ktereho vam timto vrele doporucuji. jo a potesili byste me, kdyz uz mate v ruce slovnik cizich slov otocit o par stranek dal, abyste se uz posunuli od slova arogantni take k necemu jinemu. stejne pochybuju, ze chapete vyznam daneho terminu, tudiz ho radsi vynechavejte, neb k odbornikovi, za nehoz dr. svobodovou povazuji, se absolutne nehodi.

Jedno vím jistě - moje první návštěva u ní v ordinaci byla zároveň ta poslední.

jeste nedavno jsem mel problemy s vytrvalymi bolestmi hlavy, kterymi jsem trpel od dopravniho incidentu, jehoz jsem byl uacstnikem, za bolesti pry mohli zada, cemuz jsem moc neveril, ale zrejme to bylo pravda, protoze spolecne se zrucnou rukou fyzioterepeutky me bolesti zbavili, dekuji za to

Jsem zděšená jak může záporně hodnotit tuto paní doktorku. Podle mě je to ta nejlepší doktorka, kterou tady mám, přestěhovala jsem se z moravy zde do Prahy, plně této paní doktorce důvěřuji stejně jako jedné jediné na moravě. Paní doktorko jste super jen tak dál i Vaše sestřička přístup jak má být na jedničku. Dobruská Markéta

Zájem této lékařky o pacienta považuji opravdu za velmi slabý. S péči jsem nebyl spokojen.

Byla jsem u paní doktorky v ordinaci a chovala se ke mně velmi nevhodně a nedůvěřivě,skoro bych řekla apaticky a byla velmi arogantní. Skoro jsem ji prosila, aby mi předepsala léky, moc se jí do toho nechtělo... Jako kdyby jí to bylo úplně jedno. Našla jsem si jiného lékaře na Homolce a jsem moc spokojená. Opravdu nemám dobré zkušenosti s touto rádoby lékařkou. Byla jsem objednána na EMG, spletli samozřejmě termín a čekala jsem 2 hodiny než jsem na sebe upozornila a to se mi stalo 3x, že jsem tam čekala více jak hodinu, jelikož si setra nebo kdo zapomněla napsat správný termín. Nic moc úroveň této KLINNNEURO ordinace - NEDOPORUČUJI!!!!!

K pani doktorce jsem sla s bolestmi hlavy a castym pocitem na omdleni. Pani doktorka mi sice spravne diagnostikovala zablokovanou pater, ale misto doporuceni rehabilitace a sdeleni,ze me bolesti pochazeji od patere, se mi snazila arogantne namluvit,ze trpim panickou poruchou z jizdy dopravnimi prostredky a jinych verejnych prostor (z toho ony pocity nevolnosti). Teprve pri druhe navsteve a duslednem vysvetleni, ze v dopravnich prostredcich travim kazdy den min 2 hodiny a tento cas si relativne uzivam (az na zminovane obcasne pocity na omdleni..)a ze dalsi cinnosti v pritomnosti dalsich lidi typu nakupovani vykonavam s potesenim a bez strachu, tak byla schopna pripustit,ze me jsou nejspis jine nez psychicke..nicmene mi stejne vice nepomohla. Teprve pote, co me potize s pateri vygradovaly az k velmi silne bolesti pri jakemkoli otoceni hlavy, jsem se dostala na rehabilitaci, kde me behem dvou tydnu problemu zbavili..

Já za sebe musím konstatovat, že přístup paní doktorky je profesionální. Mou diagnozu určila okamžitě a za to jí děkuji. Hlavně mně poradila způsob jak se mého "točitého" stavu zbavit. Chápu, že lékařství kór¨obor neurologie, nemůže být 100% přesný, protože nikdo, ani ten největší odborník neví, co se v mozku odehrává.

22 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

před dvěma lety jsem prodělal operaci C5/C6 pro myleopatii. Má neustálé bolesti v obou ramenou, při zátěži brnění v malíčku a prsteníčku na pravé ruce. Užívám denně Grimodin 900 mg , který mi nezabírá. K tomu mám křížové bolesti, které mi vystřelují do levého kyčle. Bolesti od kolen dolů. Poslední vyšetření: nález: osterochondrosa plot.L3/L4; L4/L5; s výhřezem a Artróza iv kloubů. Chondrosa plot. L5/S1 Artrosa iv kloubů. Mám dotaz.může se jednat o Bechtěrevovu nemoc.
Máme jí v rodině.
Děkuji za odpověď.
Milan

Bechtěrevova nemoc se pozná při vyšetření magnetickou rezonancí krční páteře, což jste určitě měl. Lze ji vidět i na CT vyšetření bederní páteře, i na běžném RTG snímku, v časném stadiu je přínosnější MR vyšetření. Zaslaný popis provedených vyšetření nepopisuje zánětlivé změny v oblasti obratlů, nebude se tedy u vás jednat o m. Bechtěrev. Diagnozu Bechtěrevovy nemoci stanovuje revmatolog. MUDr. Věnceslava Svobodová

MUDr. Věnceslava Svobodová

Dobrý den,před měsícem mi dělali rentgen páteře,ted mám jít na další,dynamický,a za další měsíc magn.rezonanci.Jeto bezpečné co se záření tyče?

dynamický snímek páteře je důležitý ohledně posouzení stability postavení obratlových těl, nejedná se o velkou zátěž zářením. Magnetická rezonance nevyužívá roetgenového záření, jedná se o vyšetření v magnetickém poli a s využitím radiových vln, takže při vyšetření nedochází k žádnému ozáření. S pozdravem, MUDr. Věnceslava Svobodová, KlinNeuro s.r.o.