Pod Marjánkou 12/1906, Praha

Běžný termín

Revoluční 19/765, Praha
KlinNeuro s.r.o.

MUDr. Věnceslava Svobodová Fakulta všeobecného lékařství UK 1976 – 1982 Praxe Neurologická klinika VFN 1984 Neurologická klinika FTN 1992 – 2008...

• Parkinsonova nemoc
  • Neurologická onemocnění
  • Mimovolní pohyby

• neurologie

Fotografie

Běžný termín

Pod Marjánkou 12/1906, Praha

Paní Vacíková,
v případě, že je paní Svobodová opravdu tak špatnou lékařkou, proč jste za ni pravidelně docházela? Každý inteligentní člověk prokoukne, jak absurdní vaše výkřiky jsou.
A teď už naprosto rozumím, proč paní doktorku tak pronásledujete. Jasně uvádíte, že jste nenáviděla pana Svobodu. To mi ale nepřipadá jako dostatečný důvod pro vymýšlení si nejrůznějších pomluv.
Ale mohu vás uklidnit a ubezpečit, že se vůbec nemusíte obávat, neboť vaše nenávist k panu Svobodovi a lítost k paní Svobodové se opravdu nijak neodráží na léčbě pacientů. Ledaže by si vaše hodnocení paní doktorka brala k srdci, což se zajisté nestalo, neboť při mé nedávné návštěvě vypadala plně v kondici a opětovně mi vstřícně pomohla.

22 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    před dvěma lety jsem prodělal operaci C5/C6 pro myleopatii. Má neustálé bolesti v obou ramenou, při zátěži brnění v malíčku a prsteníčku na pravé ruce. Užívám denně Grimodin 900 mg , který mi nezabírá. K tomu mám křížové bolesti, které mi vystřelují do levého kyčle. Bolesti od kolen dolů. Poslední vyšetření: nález: osterochondrosa plot.L3/L4; L4/L5; s výhřezem a Artróza iv kloubů. Chondrosa plot. L5/S1 Artrosa iv kloubů. Mám dotaz.může se jednat o Bechtěrevovu nemoc.
    Máme jí v rodině.
    Děkuji za odpověď.
    Milan

Bechtěrevova nemoc se pozná při vyšetření magnetickou rezonancí krční páteře, což jste určitě měl. Lze ji vidět i na CT vyšetření bederní páteře, i na běžném RTG snímku, v časném stadiu je přínosnější MR vyšetření. Zaslaný popis provedených vyšetření nepopisuje zánětlivé změny v oblasti obratlů, nebude se tedy u vás jednat o m. Bechtěrev. Diagnozu Bechtěrevovy nemoci stanovuje revmatolog. MUDr. Věnceslava Svobodová

MUDr. Věnceslava Svobodová

Dobrý den,

dynamický snímek páteře je důležitý ohledně posouzení stability postavení obratlových těl, nejedná se o velkou zátěž zářením. Magnetická rezonance nevyužívá roetgenového záření, jedná se o vyšetření v magnetickém poli a s využitím radiových vln, takže při vyšetření nedochází k žádnému ozáření. S pozdravem, MUDr. Věnceslava Svobodová, KlinNeuro s.r.o.

MUDr. Věnceslava Svobodová

• Parkinsonova nemoc