Pod Marjánkou 12/1906, Praha

Běžný termín

Revoluční 19/765, Praha
KlinNeuro s.r.o.

MUDr. Věnceslava Svobodová Fakulta všeobecného lékařství UK 1976 – 1982 Praxe Neurologická klinika VFN 1984 Neurologická klinika FTN 1992 – 2008...

• Parkinsonova nemoc
  • Neurologická onemocnění
  • Mimovolní pohyby

• neurologie

Fotografie

Běžný termín

Pod Marjánkou 12/1906, Praha

Umístění: KlinNeuro s.r.o. Jiný

K paní doktorce jsem šla s bolestmi hlavy a pocitem únavy/spánku. Místo řešení problému jsem dostala antidepresiva a bylo mi řečeno, že trpím depresemi (studentka střední školy). Poukaz na rehabilitace jsem obdržela, ale s arogantním a velmi negativním komentářem typu “zkuste pracovat” ... Silně nedoporučuji, neurologie se zde nově věnuje psychologii.

Jedno vím jistě - moje první návštěva u ní v ordinaci byla zároveň ta poslední.

Zájem této lékařky o pacienta považuji opravdu za velmi slabý. S péči jsem nebyl spokojen.

Byla jsem u paní doktorky v ordinaci a chovala se ke mně velmi nevhodně a nedůvěřivě,skoro bych řekla apaticky a byla velmi arogantní. Skoro jsem ji prosila, aby mi předepsala léky, moc se jí do toho nechtělo... Jako kdyby jí to bylo úplně jedno. Našla jsem si jiného lékaře na Homolce a jsem moc spokojená. Opravdu nemám dobré zkušenosti s touto rádoby lékařkou. Byla jsem objednána na EMG, spletli samozřejmě termín a čekala jsem 2 hodiny než jsem na sebe upozornila a to se mi stalo 3x, že jsem tam čekala více jak hodinu, jelikož si setra nebo kdo zapomněla napsat správný termín. Nic moc úroveň této KLINNNEURO ordinace - NEDOPORUČUJI!!!!!

K pani doktorce jsem sla s bolestmi hlavy a castym pocitem na omdleni. Pani doktorka mi sice spravne diagnostikovala zablokovanou pater, ale misto doporuceni rehabilitace a sdeleni,ze me bolesti pochazeji od patere, se mi snazila arogantne namluvit,ze trpim panickou poruchou z jizdy dopravnimi prostredky a jinych verejnych prostor (z toho ony pocity nevolnosti). Teprve pri druhe navsteve a duslednem vysvetleni, ze v dopravnich prostredcich travim kazdy den min 2 hodiny a tento cas si relativne uzivam (az na zminovane obcasne pocity na omdleni..)a ze dalsi cinnosti v pritomnosti dalsich lidi typu nakupovani vykonavam s potesenim a bez strachu, tak byla schopna pripustit,ze me jsou nejspis jine nez psychicke..nicmene mi stejne vice nepomohla. Teprve pote, co me potize s pateri vygradovaly az k velmi silne bolesti pri jakemkoli otoceni hlavy, jsem se dostala na rehabilitaci, kde me behem dvou tydnu problemu zbavili..

Zkuste přijít k této lékařce s vážným problémem a pak dávejte hodnocení
syn přijel k této lékařce se záchvatem, ještě do Krče, byla naprosto bez zájmu
připomněla jsem,že syn dostává v takových případech infusi a paní doktorka se na mně ohledne a jen pronese"to byste mi musela říci,co mám do ní dát" a jde si zase lehnoutTak to je opravdu fajn a výborný lékař!!!

špatná lékařka bez zájmu o pacienta

Na tutu "doktorku" opravdu pozor, v prosinci jsem šla k ní s tím, že mám bolesti krční páteře, měla jsem pocity na zvracení, motání hlavy atd.
Uplně mě odpálkovala, prý mi nic není a měla bych v první řadě zhubnout a chodit cvičit, nesedět u PC atd. tak mě s tím poslala domů, že jsem fit.
V únoru jsem začala mít pocity trnutí pravé strany tváře a jazyka, říkala jsem si, že to bude páteř, takže jsem tomu nepřikládala význam, opak byl však pravdou...šla jsem na pohotovost do nemocnicne na Vinohradech, kde mi mi po vyšetření pan doktor na neurologii sdělil, že to rozhodně není páteř, nýbrž mozek! po vyšetřeních, které jsem absolvovala mi bylo řečeno, že mám CIS, což je vysoká pravděpodobnost konverze na Roztroušenou sklerozu...panu doktorovi stačilo klasické vyšetření, abych měl podezření...jsem mu moc vděčná a bůhví, jak bych skončila, nebýt toho, že jsem šla za opravdovým odborníkem, tahle "doktorka" je jenom fiflena, která má všude pověsené ty své "tituly a diplomy"ale skutek utek. NIKDY VÍC!!

22 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    před dvěma lety jsem prodělal operaci C5/C6 pro myleopatii. Má neustálé bolesti v obou ramenou, při zátěži brnění v malíčku a prsteníčku na pravé ruce. Užívám denně Grimodin 900 mg , který mi nezabírá. K tomu mám křížové bolesti, které mi vystřelují do levého kyčle. Bolesti od kolen dolů. Poslední vyšetření: nález: osterochondrosa plot.L3/L4; L4/L5; s výhřezem a Artróza iv kloubů. Chondrosa plot. L5/S1 Artrosa iv kloubů. Mám dotaz.může se jednat o Bechtěrevovu nemoc.
    Máme jí v rodině.
    Děkuji za odpověď.
    Milan

Bechtěrevova nemoc se pozná při vyšetření magnetickou rezonancí krční páteře, což jste určitě měl. Lze ji vidět i na CT vyšetření bederní páteře, i na běžném RTG snímku, v časném stadiu je přínosnější MR vyšetření. Zaslaný popis provedených vyšetření nepopisuje zánětlivé změny v oblasti obratlů, nebude se tedy u vás jednat o m. Bechtěrev. Diagnozu Bechtěrevovy nemoci stanovuje revmatolog. MUDr. Věnceslava Svobodová

MUDr. Věnceslava Svobodová

Dobrý den,

dynamický snímek páteře je důležitý ohledně posouzení stability postavení obratlových těl, nejedná se o velkou zátěž zářením. Magnetická rezonance nevyužívá roetgenového záření, jedná se o vyšetření v magnetickém poli a s využitím radiových vln, takže při vyšetření nedochází k žádnému ozáření. S pozdravem, MUDr. Věnceslava Svobodová, KlinNeuro s.r.o.

MUDr. Věnceslava Svobodová

• Parkinsonova nemoc