Digitální snímkování RTG- Hrazeno ZP

Od 1 200 Kč

Od 850 Kč

Od 19 900 Kč

Vasily Novozhenin-

Jsme obchodní firma AT Dent, s.r.o. Poskytujeme zdravotní služby v oboru zubního lékařství. Na poskytování zdravotn...

Léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena

Umístění: AT Dent s.r.o. Zuby

K panu doktorovi chodím už několik let, našel jsem ho náhodou přes internet. Pár let jsem odkládal návštěvu kvůli bolesti při silném skousnutí a po té době se kazy dostali ve více zubech až na nerv. Mám tedy s panem Novoženinem čtyřnásobnou zkušenost.
Vše podrobně vysvětlí, ať mám otázku jakoukoliv. Pozor, vysvětlí i více metod oprav zubů včetně jejich cen, takže se i lépe vybírá. S opravou zubů jsem nikdy neměl problémy, ať to byly kanálky nebo vytrhnuté zuby. Ty mi trhal dva, sedmičku a pětku, obě díry se zahojily bez problémů a téměř bez bolesti.

Vasily Novozhenin

Děkuji. Velice si vážím Vaší recenze.

Pane doktora jjsem nasel nahodou na internetu. objenani bylo vyreseno neskutecne rychle a jak jsem si predstavoval casove. po trech navstevach u pana doktora mohu zcela uprimne rict, ze lip jjsem si vybrat nemohl. pan doktor vi co dela, je ochotny, empaticky, vstricny, vse vysvetli. pokud jeste stale nekdo hleda dobreho zubare - tak toto je spravna volba.

Vasily Novozhenin

Děkuji. Velice si vážím Vaší recenze.

35 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den prajem mozno mi budete vediet poradit lebo zatial som nic nevyriesil.Moj problem zacal hornou petkou zubom bolel a mal zapal. Robili sa mi aj vaciky a potom s druhej strany kde je podnebie u zuba 4a5 sa mi udelala hrcka v dasne. Nechal som si dany zub vytrhnut na pohotovosti a ze bude pokoj ale nieje to tak. Hrcka tam je dodnes a kde bola pichnuta anesteza mi ide do ust stiplave citim akoby hnis. Mam stoho ubolene cele podnebie a paly ma v puse musim to vypluvat lebo ma paly v krku. Navstivil som 4 zubarou sukromnych kde dany problem kazdy riesil tim ze mi vycistili tu ranu po zube 5. Vraj na rtg ziadny zapal nevida a zo 4 zubom problem nebude. Vcera do navstivil smile clinic piestany kde mi udelaly komplet rtg celusti a tiez bez zapalu a rana sa hoji. Prosim o radu na koho sa obratit kedze viem ze ta hrca tam nebola a ha stade tlacim nejaky stiplavy hnis ked mam aj cele podnebie akoby rozmocene. U nich ze je vsetko v poradku ale nieje ked ma cela pusa stipe a nemozem prehltat slyny. Uz je do od 10.3 co sa takto trapim a minam peniaze na zubarou. Prosim o radu ak na rtg nevidno zadny zapal mozem vam ho aj poslat moc dakujem. prosim odpisat na mail nasiel som vas nahodne na nete.

doporučuji se obrátit na stomatochirurgické oddělení VFN Kárlovo Náměstí. Tam se řeší komplikované klinické situace.

Vasily Novozhenin

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli přijímáte nové pacienty? Jsem z Tábora, 1 jsem se nedostavila na preventivní prohlídku a paní doktorka mě vyhodila od té doby se mi chrup strašně zhoršil a ja nebyla schopná sebrat odvahu a dojít si k zubařovi ,navíc v Táboře bohužel žádného sehnat nemůžu. Ted už to ,ale začít řešit musím,mám spousty kazu a už mi to zasahuje jak do soukromí tak i při práci.
Budu moc vděčná za Vaší odpověd a předem za ni děkuji.

přijímáme nové pacienty, pro objednaní zavolejte prosím na tel. číslo ordinace AT Dent.