Mgr.

Vanda Ptáčková

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 191 návštěv profilu během posledních 30 dní

Jsem psycholožka a terapeutka. Nabízím jednorázová či pravidelná terapeutická setkání lidem, kteří chtějí pracovat na své psychické pohodě, touží po tom se dále rozvíjet a pozitivně… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Soukromá psychologická praxe - Mgr. Vanda Ptáčková Combined ShapeCreated with Sketch.

Sukova 4
    Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost

Párová psychoterapie 600 Kč
    Běžný termín

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Jsem psycholožka a terapeutka. Nabízím jednorázová či pravidelná terapeutická setkání lidem, kteří chtějí pracovat na své psychické pohodě, touží po tom se dále rozvíjet a pozitivně tak ovlivňovat své vztahy, každodenní život a především vztah sami k sobě.
    Pracuji s dospělými, dětmi i rodinami.
    Více informací o mně a mé práci si můžete přečíst na mých webových stránkách:
    www.psychoterapie-ptackova.cz
    Objednat se můžete na emailu: psychoterapie.ptackova@gmail.com nebo na telefonu (viz web).

• psychoterapie

Ukončené školy

• Univerzita Palackého v Olomouci, Filozofická fakulta, magisterský program oboru Psychologie
  • Univerzita Palackého v Olomouci, kvalifikační kurz Psychologa ve zdravotnictví
  • Institut Virginie Satirové, psychoterapeutický výcvik - Transformační systemická terapie podle Satirové

Znalost jazyků

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• L

Vstřícný přístup, příjemné prostředí i jednání, s dětmi to paní psycholožka umí báječně. Doporučuji!!!

Mgr. Vanda Ptáčková2015-08-07

Děkuji, jsem ráda, že jste byli spokojení.

• L

Vlídný přístup, orientace na potřeby klienta a hledání možností jejich naplnění. Byla jsem velmi spokojena.

Mgr. Vanda Ptáčková2015-07-10

Děkuji Lucie, ať se Vám daří!

Nejblížší termíny:

další dny