Mgr.

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut

Kontaktní informace

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Soukromá psychologická praxe - Mgr. Vanda PtáčkováSlužby: Běžný termín

Paní psycholožku vřele doporučujeme, byli jsme s ní maximálně spokojení, dcerce velmi pomohla a jsme ji vděční. Děkujeme. Jana B.

Mgr. Vanda Ptáčková2017-12-12

Děkuji, byla to s vámi milá spolupráce, ať se celé vaší rodině daří!

• Zkušenosti a dovednosti

• Jsem psycholožka a terapeutka. Nabízím jednorázová či pravidelná terapeutická setkání lidem, kteří chtějí pracovat na své psychické pohodě, touží po tom se dále rozvíjet a pozitivně tak ovlivňovat své vztahy, každodenní život a především vztah sami k sobě.
      Pracuji s dospělými, dětmi i rodinami.
      Více informací o mně a mé práci si můžete přečíst na mých webových stránkách:
      www.psychoterapie-ptackova.cz
      Objednat se můžete na emailu: psychoterapie.ptackova@gmail.com nebo na telefonu (viz web).

• psychoterapie

Párová psychoterapie 600 Kč
    Rodinná psychoterapie 600 Kč
    Běžný termín

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se tisíců lékařů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Brno
    Dobrý den paní Ireno,
    děkuji za Váš dotaz, ve kterém popisujete, jak Vaše dcera reaguje na úmrtí kamarádky. Ptáte se, jak postupovat.
    Chtěla bych předně ocenit Vaši citlivost k dceři, se kterou… Více

Hodnocení pacientů

• D
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mgr. Vanda Ptáčková2017-12-12

Děkuji, byla to s vámi milá spolupráce, ať se celé vaší rodině daří!

• L

Vstřícný přístup, příjemné prostředí i jednání, s dětmi to paní psycholožka umí báječně. Doporučuji!!!

Mgr. Vanda Ptáčková2015-08-07

Děkuji, jsem ráda, že jste byli spokojení.

• L

Vlídný přístup, orientace na potřeby klienta a hledání možností jejich naplnění. Byla jsem velmi spokojena.

Mgr. Vanda Ptáčková2015-07-10

Děkuji Lucie, ať se Vám daří!