Jsem psycholožka a terapeutka. Nabízím jednorázová či pravidelná terapeutická setkání lidem, kteří chtějí pracovat na své psychické pohodě, touží po tom se dále rozvíjet a pozitivně… Více

Adresy

• Soukromá psychologická praxe - Mgr. Vanda Ptáčková

Sukova 4
    Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost

Rodinná psychoterapie 600 Kč
    Párová psychoterapie 600 Kč
    Běžný termín

Dotazy od pacientů (2)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
  • Dobrý den,
    mám dceru 10 let. Před vánocemi jí zemřela stejně stará kamarádka. Mám o ní strach, špatně se s touto životní situací vyrovnává. Chce být se svou kamarádkou, chce umřít aby mohla být s ní. Jak jí vysvětlit a pomoci? Nechci aby byla na lécích. Vím, že to chce čas, je naštvaná na celý… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den paní Ireno,
    děkuji za Váš dotaz, ve kterém popisujete, jak Vaše dcera reaguje na úmrtí kamarádky. Ptáte se, jak postupovat.
    Chtěla bych předně ocenit Vaši citlivost k dceři, se kterou… Více

• Dobry den,chteli by jsme nejak pomoct chlapci 8let.Problemy ve skole ..trapí ho jeden kluk.Nechce chodit do skole ..zacal spatne spat ..pred usinanim je nervozni.nekdy se vzbudí a nemuze pak usnout.Už se nám i dvakrat pozvracel.dekuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den, děkuji za dotaz a důvěru. Píšete o potížích Vašeho chlapce ve škole a doma. Chtěla bych ocenit Vaši citlivost k chlapci a snahu najít pomoc. Pokud máte pocit, že mu někdo ve škole ubližuje,… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Jsem psycholožka a terapeutka. Nabízím jednorázová či pravidelná terapeutická setkání lidem, kteří chtějí pracovat na své psychické pohodě, touží po tom se dále rozvíjet a pozitivně tak ovlivňovat své vztahy, každodenní život a především vztah sami k sobě.
    Pracuji s dospělými, dětmi i rodinami.
    Více informací o mně a mé práci si můžete přečíst na mých webových stránkách:
    www.psychoterapie-ptackova.cz
    Objednat se můžete na emailu: psychoterapie.ptackova@gmail.com nebo na telefonu (viz web).

• psychoterapie

Ukončené školy

• Univerzita Palackého v Olomouci, Filozofická fakulta, magisterský program oboru Psychologie
  • Univerzita Palackého v Olomouci, kvalifikační kurz Psychologa ve zdravotnictví
  • Institut Virginie Satirové, psychoterapeutický výcvik - Transformační systemická terapie podle Satirové

Znalost jazyků

• úzkosti

Fotografie

Hodnocení pacientů

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Soukromá psychologická praxe - Mgr. Vanda PtáčkováSlužby: Běžný termín

Paní psycholožku vřele doporučujeme, byli jsme s ní maximálně spokojení, dcerce velmi pomohla a jsme ji vděční. Děkujeme. Jana B.

Mgr. Vanda Ptáčková2017-12-12

Děkuji, byla to s vámi milá spolupráce, ať se celé vaší rodině daří!

• Vstřícný přístup, příjemné prostředí i jednání, s dětmi to paní psycholožka umí báječně. Doporučuji!!!

Mgr. Vanda Ptáčková2015-08-07

Děkuji, jsem ráda, že jste byli spokojení.

• Vlídný přístup, orientace na potřeby klienta a hledání možností jejich naplnění. Byla jsem velmi spokojena.

Mgr. Vanda Ptáčková2015-07-10

Děkuji Lucie, ať se Vám daří!

Mgr. Vanda Ptáčková
psycholog, dětský psycholog, psychoterapeut