Palackého, Třešť
MUDr Zdeněk Vášek

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologii,protetické a dětské stomatologii. Oboru stomatologii se věnuji přes 10 let. Snažím se pro...

• zubní kaz
  • bolesti zubů
  • onemocnění zubní dřeně

Umístění: jiné místo

Velice profesionální přístup. Vše bylo pečlivě prohlédnuto a skvěle vysvětleno. Při následném trhání a broušení žádná bolest.

Umístění: MUDr Zdeněk Vášek

Chodíme k panu doktorovi s celou rodinou. Musím ocenit citlivý přístup pana doktora k dětem, synové se návštěvy nebojí, vyšetření i ošetření probíhá citlivě a pan doktor mi vždy vysvětlí případný problém u dětí a co s tím dělat. Když pan doktor ošetřoval zub mně, vysvětlil mi co bude dělat a proč, vše proběhlo bezbolestně. Pár hodin po výkonu mě pan doktor sám kontaktoval, jestli mě ošetřený zub nebolí, protože výkon se pohyboval v bezprostřední blízkosti nervu. Malý problém s překážejí výplní pan doktor vyřešil okamžitě, udělal si čas ještě ten den.... S takovým zájmem a péčí jsem se setkala poprvé a jsem ráda, že jsme s dětmi v péči pana doktora Vashchuka. Ivana Kalinová

Umístění: jiné místo Zub moudrosti - Dr. Vashchuk

První zubař za život, kterého se nebojím. Vždy vysvětlí a má citlivý přístup. Po víkendové bolesti zubů moudrosti jsem i bez objednání byla ošetřena. Mohu jen doporučit!

Umístění: jiné místo ošetření zubního kazu

Pana doktora mohu všem jen doporučit.
Doposud jsem se nesetkal s takovou péči a chtíčem člověku pomoci.Zákrok byl ze strany pana doktora naprosto klidný a bezbolestný .
A za mě se k němu vždy rád a bez obav vracím.
Tím bych chtěl i poděkovat.

Umístění: jiné místo

Začal mě bolet zub, a protože mě čeká plánovaný operační zákrok, tak jsem raději navštívil pana doktora, abych nenastupoval do nemocnice s bolestí zubů. Pan doktor mě ochotně přijal, zjistil, kde je problém a trpělivě mi vysvětlil, jak bude postupovat při ošetření. Bolestivé místo jsem měl dobře "umrtvené", takže jsem i přes dlouhé vrtání necítil žádnou bolest. Během zákroku mi pan doktor vysvětloval, co a jak dělá, ptal se mě zda necítím bolest, a když bylo třeba, tak udělal malou pauzu, abych si mohl chvilku zavřít pusu a odpočinout. Pan doktor při ošetření postupoval s obdivuhodnou precizností a zručností. Po zákroku mi znovu vysvětlil, co přesně na mém chrupu opravil a co mě čeká v příštích dnech. Celou dobu jsem cítil, že jsem v rukou skutečného profesionála. Jsem mu velmi vděčný, že rychle a precizně vyřešil můj problém a příští návštěvy zubního lékaře se už nebojím. Stoklasa Jan

S panem doktorem Vashchukem mám více než dobré zkušenosti. Jeho profesní i lidský přístup by měl být příkladem pro ostatní lékaře. Jeho práce si velmi vážím a za jeho péči mu náleží velký dík.

Výborný, pečlivý, usměvavý, milý a hlavně citlivý odborník. Děkuji, už se ani nebojím chodit k zubaři.Rozhodně doporučuji :)

Umístění: MUDr Zdeněk Vášek oprava zubu

Pan doktor je velmi pečlivý, ošetření je vždy bezbolestné, a precizně provedené. Pro jeho lidský pristup k pacientovi a vysokou profesionalitu ho mohu jedině doporučit.

Umístění: jiné místo Záněť dásní

U pana zubaře jsem byl po prvý krát a můžu říct že je to opravdu Pan Zubař, je velice pečlivý a precizní, všechno hezky vysvětlí a je citliví, po celý průběh se ptá jestli nic nebolí, opravdu skvělý přístup, to třeba prostě zažit.

Umístění: MUDr Zdeněk Vášek ošetření kořenových kanálků

Pan doktor je sympatak. Jela jsem k nemu do Treste, protoze tam byla psana dle seznamu aktualni pohotovost. Navstivila jsem ho jak v sobotu, tak i v nedeli - problem 2 zubnich kanalku. Dukladne vysetreni, RTG, aby lokalizoval problem a peclive odvedena prace s ohledem na citlivost pacienta. Niceho jsem se nebala, verila jsem mu, i kdyz jsem s nim do kontaktu prisla poprve.
Vse mi vysvetlil, takze pokud mate problem a jeli by jste k nemu na pohotovost, budete v dobrych rukou - doporucuji!

• zubní kaz
  • bolesti zubů